Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jan Aulehle
Ordinace

Masarykova 699, Liberec I-Staré Město, Liberec 460 01

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

32 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Pan doktor je velmi příjemný na co se zeptám v tom mi odpoví. V těhotenství maximální spokojenost. Sestřička je NĚKDY jako lákavou,asale jinak je fajn všem doporučuji

     •  • 

  • Pan Aulehle je výborný gynekolog. Vždy rozpoznal problémy a s jeho pomocí se vše zdárně vyřešilo. O veškerých problémech či pochybnostech se dá s doktorem pobavit a i na svůj věk a počet pacientek si plno věcí pamatuje i bez přečtení karty. I nyní v těhotenství mu plně důvěřuji a věřím, že i díky němu je průběh pohodový a bez komplikací. Jediná věc, která mě u něj mrzí, jsou delší čekací lhůty i po předešlém objednání a občasná nevstřícnost sestřičky. Na druhou stranu pokud pacientka příjde s akutním problémem doktor si na ní udělá vždycky čas. Doktor Aulehle je k pacientkám velice vstřícný, je to odborník o čemž svědčí i fakt, že byl primářem gynekologického odd. v liberecké nemocnici

     •  • 

  • K panu doktorovi jsem přešla od jiného gynekologa který se mnou mé problémy vůbec neřešil. Hned při první návštěvě začal vše řešit a snad se konečně dočkáme vysněného miminka, i mé známe pomohl k dlouho očekávanému miminku. Je milí, ochotný a příjemný, dříve jsem takový přístup vůbec neznala. Jen sestra by se mohla chovat příjemněji.

     •  • 

  • Pan doktor je velice vnímavý k problémům naslouchá a je šetrný.Člověk....žena se nemusí stydět mu říct své problémy.Je nejlepší.

     •  • 

  • S panem doktorem jsem velmi spokojená. Po vysazení antikoncepce jsem měla určité problémy, pan doktor je okamžitě začal řešit, dělal mi ultrazvuk několikrát do měsíce, rozebral se mnou všechny problémy a vše velmi dobře vysvětlil. Doporučuji.

     •  • 

  • Pan doktor je velice prijemny a peclivy.Ani si nepripadam jako u gynekologa.Cekam 2 dite po kterem sem dlouho touzila a on misto aby na neco cekal, snazil problem vyresit.Vrele ho doporucuji vsem! Jineho gynekologa uz bych nechtela!

     •  • 

  • prohlídky sem se fakt bála, ale pan doktor je úžasný, všechno vysvětlí a odborně poradí, doporučuji
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

  • Pan doktor je nejlepší gynekolog, které jsem poznala.
    Jsem s ním naprosto spokojená.
    Vřele ho všem ženám doporučuji!
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

  • Pane doktore moc dekuji za vasi peci cele me tehotenstvi ,konecne mam vytouzene dite,je to kluk.Diky vasi peci a vasemu pristupu jsem toto tehotenstvi zvladla celkem v pohode,porod byl trosku tezsi ale jinak je vse v poradku.moc dekuji

     •  • 

  • Je to nejlepší gynekolog,kterého jsem poznala za svůj život.
    Jsem s ním 100% spokojená a i moje maminka a známí,které znám a docházejí k němu.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu