MUDr. František Sládek

Zubař · Více o specializacích

Veselí nad Moravou 1 adresa

14 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

František Sládek
Praktický zubní lékař, ortodoncie

U Polikliniky 1289, Veselí nad Moravou 69801

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • M

    Výborný lékař, nejen zubní, ale hlavně co se týká ortodoncie (rovnátek). Jen jemu mohou poděkovat všechny tři moje děti, že mají teď v dospělosti krásné rovné zuby, ne jako já, i když jsme chodívali ve škole na "preventivní" prohlídky furt. Fakt je, že mu objednávky časově někdy nevychází, ale má hodně pacientů, především těch malých s křivými zuby, protože je specialista na ortodoncii. Takže s nějakou čtvrthodinkou navíc u něho člověk musí počítat.

     •  • 

  • Moc výborný lékař. Pečlivý a rychlí. Chodíme k němu celá rodina. I naše malá dcerka se k němu moc těšívá. Křápková

     •  • 

  • K panu doktorovi chodím už jedenáct let a jen jemu vděčím za rovné zuby a hezký úsměv a také oceňuji jeho profesionální přístup. V porovnání s jinými "rovnátkáři" jsem si nemohla vybrat lepšího.

     •  • 

  • Pan doktor není špatný, ale občas by to chtělo citlivější přístup i citlivětší ruce-ty mají jiní stomatologové opravdu citlivější a jemnější, ale jinak dobře poradí.

     •  • 

  • je to skvělý zubař,jde vidět, že tomu rozumí, teď mám krasné a rovné zuby a to jenom díky němu:-)

     •  • 

  • super doktor






     •  • 

  • chodime k němu z naší rodiny již dve generace a jsme moc spokojeni a neměnili
    by jsme

     •  • 

  • Jsme s ním celá rodina už leta spokojeni!

     •  • 

  • Velmi schopný, hlavně v ortodoncii, pamatuji si jej z dětství - díky němu mám krásný rovnozubý osměv :o) teď k němu chodí moje dcera....
    Jen je asi přetížený, potřeboval by víc odpočívat, občas je z něj ten stres cítit.. i když sestřička dělá statečně hradbu proti nájezdům pacientů...

     •  • 

  • Chodila jsem k němu na rovnátka 2 roky a hodně jsem ho potrápila, protože jsem si neustále odškubávala drátky :) - ale ani jednou mi nenadal, vždycky to přešel a opravil. Dokonale mi srovnal zuby, nikdy se nechoval nepříjemně nebo povýšeně.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu