Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Eva Kopcová
Soukromá ordinace praktického lékaře

Pekařská 75, Lednice 69144

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Dlouho jsem se nesetkala s tak příjemným, lidským přístupem jak u této paní doktorky, tak u sestřičky. Jako jedna z mála opravdu poslouchá pacienta. Cítila jsem se velmi dobře a bezpečně.

     •  • 

  • Spokojenost,jak s paní doktorkou tak se sestřičkou Kamilou.

     •  • 

  • Jsem velmi spokojený. Kéž by všichni lékaři měli k pacientům pododobný přístup.

     •  • 

  • Zlatá ženská s permanentním úsměvem, skvělá kuchařka a upovídaná je jako její sestřička.
    Takže je to vždy na dýl. To je pro mě mínus, protože když u ní jsem tak většinou spěchám.
    Její dobrota a upřímnost jsou pro mě zárukou kladného hodnocení.
    Její odbronost a efektivita? Já ji vlastně posoudit nemůžu. Chodím tam jen, když se chci objednat jinam. A moc si na její vyšetření nepamatuju. Spíš na to, jak se otevřou dveře ordinace a přivítá mě její úsměv.
    Cheh. Tak todle hodnocení asi nebylo moc užitečné, ale věřim, že ste si o ní trošku obrázek udělali.

     •  • 

  • Paní doktorka je skvělá,vždy si udělá čas a má o pacienta veliký zájem.Je velmi pozorná a pošle na patřičné vyšetření. Neponechá nic náhodě a tak se ji - např.v mém případě podařilo odhalit chorobu.Mám s ní ty nejlepší zkušenosti a směle ji můžu doporučit.

     •  • 

  • vzdy mila a starostliva vše vysvětli a hlavně nic nepodcenuje a když je potreba okamžite zajisti dalši odborne vyšetřeni pac p
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

  • Je nejlepší

     •  • 

  • T

    Paní doktorka je velice milá, ochotná, obětavá, lidé ji mají rádi

     •  • 

  • K

    Raději bych doktora nepotřeboval,ale když tak někoho kdo má pochopení k pacientovi,a to paní doktorka má.

     •  • 

  • D

    Vždy se snaží maximálně pomoci.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu