Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Poliklinika Karviná

Žižkova 2379/54a, Karviná 733 01

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

26 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Paní zubařka Blanka Pindurová je skvělá, empatická, vstřícná, pomůže, vysvětlí její přístup i sestřičky stoji za obrovský dík, cítím vděčnost za přístup paní doktorky i sestřičky které mi pomohly od bolestí po extrakci zubů kdy jsem do něj dostala zánět. Nejsem pacientka paní doktorky ale tato paní doktorka je paní doktorka s velkým P děkuji že jste mi pomohly od bolesti v době kdy můj zubař měl dovolenou jste úžasná.

     • Poliklinika Karviná Jiný  • 

  • K paní doktorce nepatřím, ale zastupovala mého lékaře v době dovolené. Byla jsem velmi překvapena, přístupem jak sestřičky tak i paní doktorky. Nebyla jsem objednaná přišla jsem s bolesti zubů. Tímto bych chtěla moc poděkovat, za skvělou péči. Měla jsem hluboký kaz a opravdu jsem větší bolest nezažila. Paní doktorka mě ihned vzala, ošetřila a byla k tomu ještě hrozně příjemná. To jsem už dlouho nezažila, aby někdo přišel neobjednaný, v době kdy máte plno a je před víkendem a ne v dobrou hodinu a přesto taková profesionalita a příjemné jednání a pomoc. Mockrát děkuji jak sestřičce tak i paní doktorce.

     •  • 

  • K pani doktorce jsem chodila dvakrat rocne poslednich deset let. Vzdy se mi dostalo pochvaly, jake mam pekne a zdrave zuby. Pak mi pani doktorka udelala korunku, pod niz mi do mesice a pul zacal zub hnisat a nebyla schopna mi jej vycistit, takze jsem o zub prisla. Novy pan doktor, ktereho jsem po teto nemile zkusenosti sehnala, se po vstupni prohlidce a rentgenu nestacil divit, co v puse mam - tri hluboke zanedbane kazy, jedna stolicka odvapnena, dve netesne a drolici se plomby a dalsi stolicka opravena tak, ze zub byl zcela nefunkcni. Pry ze takovato spoust v puse opravdu nemohla vzniknout za 6 mesicu, ktere uplynuly od posledni preventivni prohlidky u pani Pindurove. Takze ja nedoporucuji.

     •  • 

  • Děkuji pani doktorce i sestřičce za jejich profesionální a velice citlivý a lidský přístup k pacientům.Přeji jim hodně zdraví a mnoho takových spokojených pacientů,jak jsem já. Marta Szamaránszká st .P.S.Píše se rok 2015 a já si za svým názorem na pani doktorku Blanku Pindurovou a její pravou " ruku",sestřičku, nezměnila!
    Milá pani doktorko,máme tady konec roku 2015 a já opět děkuji Vám i sestřičce,za váš profesionální,ale i laskavý přístup k nám,pacientům.Přeji vám krásné dny.

     •  • 

  • Výborná! Spokojenost, jak za odvedenou práci, tak přístup jak paní zubařky, tak i sestřičky. Ikdyž už v Karviné nebydlím, nehodlám měnit, s radostí si 70km dojedu...

     •  • 

  • K paní doktorce Pindurové jsem chodil dva roky, nikdy nepoužila rentgen a téměř vždy mě pochválila, že mám zuby dobré, že se o ně starám, při přestupu k jiné doktorce z důvodu stěhování mi při první prohlídce (rentgenem) nová zubařka našla tři hluboké skryté kazy, které byly přehlédnuty minimálně dvě prohlídky u paní Pindurové. Nová doktorka spravila díry ke spokojenosti a při každé prohlídce používá rentgen se slovy, že skryté kazy jinak odhalit nejdou, naučila mě starat se o zuby, u paní Pindurové o čištění zubů ani zmínka. Jediné, co můžu pochválit, je, že paní doktorka Pindurová je příjemná žena, ale to bohužel nestačí.

     •  • 

  • Byl jsem už u 4 zubařů a zatím patří v Karviné k těm nejlepším. jsem spokojen ,chodím tam i s dětma.

     •  • 

  • Než mě poprvé přijala paní doktorka Pindurová,stomatology jsem vůbec neměl rád,dokonce jsem se jich bál,kvůli jedné nejmenované taky z Karviné.Ovšem po první návštěvě této ordinace,můj pocit strachu ihned opadl.Musím říct,že jsem se poprvé hrozně styděl vůbec otevřít pusu,musel to být hrozný pohled.Paní doktorka mi během 10-ti návštěv v rozmezí 2 měsíců zachránila a opravila co se dalo.Hodně profesionální přístup,vždy příjemně naladěné jak paní doktorka,tak i sestra.Díky této ordinaci,jsem poprvé v životě zažil,že se člověk může těšit k zubaři.
    Co dodat,snad jen VELIKÉ DÍKY.Gryc L.

     •  • 

  • Zatím nejlepší co jsem kdy ,kde měla-mohu jen doporučit a pochválit za skvělou práci!!!

     •  • 

  • Výborná, zachrálila mi zuby, které mi jinde chtěli vytrhat, je odborník, navíc citlivý, ochotný a klobouk dolů co vše musí v "ústech" vidět, neboť ošetřuje i dospělé a hrůzně zanedbané chrupy! Nebyla bych zubařem ani za milion! A ještě si jich lidé neváží...

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu