Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Alexandra Reli
Klinika v Havířově-Podlesí

Karolíny Světlé 1662/1e, Havířov 736 01

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

22 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • S

    Všechny názory, které jsem četla na tuto paní doktorku mi mluví z duše.
    Prostě skvělá. Mám 80 let a za celý svůj život jsem se nesetkala s tak empatickým člověkem, a tak profesionálním odborníkem. simz

     • Klinika v Havířově-Podlesí Jiný  • 

  • J

    Telefon nikdo nebere vice jak hodinu,pote jsem byl vyloucen kvuli dochazce,zubni karta byla vyhozena do kose,velmi arogatni a neprofesiolni pristup.

     • PRIMED Clinic Jiný  • 

  • Pani Mudr. Reli je profesionalka, je precizni, dela svoji praci skvele, vybaveni ordinace je perfektni. Je take skvela k detem - velmi sympaticka, empaticka a citliva, vzdy vse vysvetli, deti ji maji radi. K nikomu jinemu bych nechodila.

     • jiné místo  • 

  • Velmi sympatická a empatická lékařka. Poctivě při první návštěvě udělala rentgen mezizubních kazů.
    Velká spokojenost s lékařem.

     • Foldyna privátní chirurgická klinika preventivní návštěvy  • 

  • M

    Měla jsem panickou hrůzu ze zubaře, ale bolest donutila a paní doktorka je skvělá, chodíme k ní celá rodina a její přístup i k dětem je skvělý

     •  • 

  • Jsem rád že jsem v dnešní době potkal člověka jako je paní doktorka.Její přístup k lidem je profesionální a lidský.Atmosféra v ordinaci je přátelská i díky sestřičce která je rovněž velmi ochotný a příjemný člověk.Děkuji Vám za vaši péči.

     •  • 

  • L

    K paní doktorce chodíme celá rodina, jak babi s dědou,já i 6ti letá dcera.Paní doktorka je velmi milá a ochotná. Já jsem jako dítě měla panickou hrůzu ze zubaře.Má dcera se k zubaři těší a to je co říct. Paní doktorku by jsme za nic nevyměnili. Jsme moc rádi,že můžeme její ordinaci navštěvovat. Děkujeme jí celá rodina

     •  • 

  • Neznam jakehokoliv lekare s lepsim pristupem k detem!!!!! Syn pri vrtani, z ktereho mel diky jine zubare panickou hruzu ani nezaknucel a odchazel s usmevem!!! Jsem rada, ze k ni muzeme chodit.

     •  • 

  • R

    Až na to, že vybírá 30,-Kč za preventivní prohlídku, čímž porušuje zákon(i já bohužel naletěl a nechal se okrást a podvést) a nevydává za toto potvrzení, takže jí to budu velice těžko dokazovat! Také vás neupozorní, že můžete dostat bílé plomby hrazené zdravotní pojišt'ovnou a ještě si musím ověřit jak to je s porcelánovými a pryskyřicovými zuby a příslušenstvím okolo takovýchto zubů.

     •  • 

  • Wspanialy czlowiek oraz stomatolog. Jestem szcześliwa, že možemy razem z dziećmi być jej klientami. Dziekujemy

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu