MUDr. Aleš Bartončík

Zubař · Více o specializacích

Slavičín 1 adresa

13 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Aleš Bartončík
Privátní zubní lékař

Komenského 10, Slavičín 76321

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • nejlepší zubař pod sluncem i sestřička je mooooc příjemná. Člověk tam chodí rád a odchází spokojený. Všem vřele doporučuji

     •  • 

  • to je zajímavé že sem si toho nevšiml že léčí za velké peníze a to tam chodím od vojny a to je 25 roků supr doktor i jako člověk

     •  • 

  • Doporučuji, bez problémů.

     •  • 

  • Milý, sympatický a příjemný odborník, objednací termíny vcelku krátké a hlavně přesné, na minutu přesně otevírá s úsměvem dveře ordinace. Problém se vždy snaží vyléčit ke spokojenosti pacienta, bez zbytečných bolestí, při zákrocích je velmi citlivý a jemný a že by ho nadmíru zajímaly peníze jsem si za víc než 10 let, kdy k němu chodíme, nikdy nevšimla.

     •  • 

  • Velmi dobrý lékař, díky němu jsem se přestal bát chodit k dentistovi,v ordinaci vždy dobrá nálada, termíny objednání dodržuje téměř přesně,to že ho zajímají jen peníze a ne pacient je blábol*Jinak osobně mu děkuji za expresní "opravu" mé jedničky bez které jsem vypadal jako bezdomovec* Díky pane doktore, k Vám je opravdu radost chodit.Ivan M*

     •  • 

  • Výborný lékař, na ošetření u něj se může člověk opravdu těšit.

     •  • 

  • Výborný odborník, na ošetření u něj se může člověk opravdu těšit.

     •  • 

  • S panem doktorem jsem nadmíru spokojená.Je velice šikovný a rychlý.Lepšího doktora jsem si snad vybrat nemohla.

     •  • 

  • E

    Velmi příjemný pan doktor, odcházím vždy spokojená. Rozhodně doporučuji a jeho pracovní výkon hodnotím na výbornou!!!

     •  • 

  • L

    Velice sympatický a schopný, jsme u něj celá rodina, vždy výjde vstříc, přesně na objednaný čas otevírá s úsměvem. Nevíme jaké zákroky vám pan doktor prováděl, ale při klasických výkonech si od nás nevzal ani korunu!!! Zkuste zajít k paní Šálové...

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu