Doporučení praktičtí lékaři s Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Olomouc

• Praktický lékař

„jsem nadmiru spokojen, konecne mam doktora ktery je velmi znali, profesinal, max.prijemny , lidsky a drzi si skvelou sestru :-) rekl bych, ze mit takoveho doktora je pacient I rad nemocen :-D Více

Jiráskova 2468/27, Šternberk Mapa

MUDr. Václav Kohoutek

1 názor

„S panem doktorem jsem spokojen. Je odborník na svém místě. Vyjde vstříc a ochotně pacientovi. Návštěvy řešeny objednáním po telefonu a pak je to bez čekání. Hodně pacientů na to není zvyklych, ale poté poznají jakou to má výhodu. Rovněž hodnotím okamžitou odpověď pana doktora přes dotaz emailem, kdy obratem že svého mobilního telefonu na dotaz ohledně očkování proti chřipce odpověděl. Více

Určice 297, Určice Mapa

Ursamedica Praktik, s.r.o.

• Praktický lékař

„S obavami jsem přecházela od bývalé starší praktické lékařky k novému mladému panu doktorovi - jsem starší osoba a už se bojím reakcí lékařů právě kvůli svému věku. Mohu pana doktora jen pochválit, nejen sympatický a hezky se chovající k pacientům, ale také je vidět, že se medicině věnuje, má znalosti a vždy fundovaně radí a pečlivě sleduje i preventivní prohlídky - prostě má pořádek a systém ve své evidenci. Jeho sestřička je také moje dlouholetá oblíbenkyně - milá, ochotná, laskavá, tak jak sestřička má být a přitom si dovedu představit, jak unavující je každodenní práce s námi pacienty. Jsem jim oběma vděčná a děkuji za vstřícnost k nám starším pacientům - tolik to potřebujeme. Více

nám. Národních hrdinů, Olomouc Mapa

Mediol Praktik s.r.o.