Doporučení praktičtí lékaři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Kopřivnice

• Praktický lékař

„Profesionál, příjemná, věcná!Poradí velmi odborně, hledá příčinu, zdůrazňuje prevenci. Jedná upřímně a snaží se pomoci nejen ihned antibiotiky. Dokončí ráda příčinu a poradí s následným postupem udržování v patřičné kondici. Nerozděluje skupiny věkové. Náhled na pokročilou dobu a lidé jsou málo vzdělaní ve směru zdravotnictví a málo o sebe průběžně dbají. Doporučuji ji. JL Více

Štefánikova ul. 1301, Kopřivnice Mapa

Ordinace praktického lékaře MUDr. Jana Štěpánková

• Praktický lékař

„Skvělý lékař, příjemný a milý člověk. Vždy mi pomohl, takže cesta do jeho ordinace nikdy nebyla marná. Momentálně sice žiji zhruba 200km od působiště pana doktora, ale i přesto zvažuji, že se k němu vrátím. Jelikož v celém Brně jsem za tři roky nenašla stejně dobrého a přívětivého praktického lékaře. Určitě doporučuji.!!! Hrubišová Jana Více

č.d. 569, Kunčice pod Ondřejníkem Mapa

• Praktický lékař

„Myslím, že osobní problémy každého z nás se nemají tahat do žádné práce, nikdo nic konkrétního o osobním životě p. doktora neví, ale žvaní snad pouze o tom. Jako doktora ho hodnotím na 1, je slušný a trpělivý, zatím jsem neměla problém. Osobně ho opravdu neznám a ani nebudu hodnotit. Nepatří to přece do této diskuse. Více

Rožnovská 240, Frenštát pod Radhoštěm Mapa

• Praktický lékař

„Nejlepší lékař, jakého znám. Vždy nejen mi, ale celé naší rodině,která se u něho léčí již přes 40 let, správně určil diagnózu a přes svůj věk mnohdy předčí v určení diagnózy i své mladší kolegy a kolegyně. Má výborné znalosti i z jiných oborů, často není třeba podnikat další návštěvu u jiných lékařů (ORL, chir,urol. apod.)a zbytečně platit poplatky. Kéž by takových lékařů bylo více. Více

Markova 953, Frenštát pod Radhoštěm Mapa

Frýdlant nad Ostravicí Mapa