Praha 4 Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Ostatní, Adi… ktolog Více

Online konzultace k dispozici

„Paní Kristýnu Šorfovou (Kubíkovou) jsem poznal jako svou druhou terapeutku v problematice zabývající se úzkostnou i závislostní poruchou a už při první návštěvě na mě působila velice optimisticky s racionálním pohledem na věc. Po každém sezení se cítím velice dobře a mám zase chuť do života. Myslím, že Kristýna má velké zkušenosti z různých oblastí, které dokáže skvěle kombinovat a tak docílit kýženého výsledku. Z mého pohledu se jedná o skvělou terapeutku a všem mohu jen doporučit. Více

Jeremenkova 88, Praha Mapa

Terapeutické centrum

Konzultace online

Konzultace online

• Psychoterapeut, Psycholog

Online konzultace k dispozici

„Oceňuji další úhel pohledu na můj problém. Upozornění na další možnosti, které by mě asi ani nenapadly. Rozhodně mám o čem přemýšlet. Více

Durychova 101/66, Praha Mapa

Office Park Nové Dvory

Psychologické poradenství

1 210 Kč

Online psychoterapie

1 210 Kč

• „První návštěvas pozitivním dojmem. Pan doktor detailně popsal obsah problémů a možnosti řešení. S návštěvou jsem spokojená. Doporučuji! Více

Šustova 2, Praha Mapa

Novastom S.R.O.

Bělení zubů

od 1 800 kč

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Mám za sebou již druhou návštěvu ordinace a jsem moc spokojená. Slečna je velmi precizní, zuby byly nádherně vyčištěné, zároveň mi vysvětlila, jak se o ně mám sama správně starat, za což jsem velmi ráda, protože jsem měla v technice správného čištění zubů velké mezery. Určitě doporučuji. Více

Vratislavova 11, Praha Mapa

Stomatologická péče

Dentální hygiena (45-60 minut)

1 600 Kč

• „Dnes první návštěva. Kvůli strachu před návštěvou Neurol (-: Naprostá pohoda, RTG, vysvětlení všeho podrobně, včetně cen a možnosti řešení. Za mě zatím super. Více

Šustova 1930/2, Praha Mapa

NovaStom s.r.o.

Bělení zubů

od 1 100 kč

• „Pan doktor je skutečný profesionál.Ocenuji jeho lidský přístup, vždy vše pečlivě a srozumitelně vysvětlí, snaží se hledat ty nejlepší možnosti léčby. Všechny návštěvy vždy brobihaji v naprostém klidu.Jsem maximální spokojená Sestřička je moc příjemná. Děkuji Více

Branická 479/21, Praha Mapa

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Neplodnost

2 500 Kč

• „Moje první návštěva fyzioterapie a předčila očekávání. Určitě budu chodit pravidelně. Vyhovuje mi i dostupnost Sportcentra YMCA v centru Prahy. Více

Ctiradova 4/807, Praha Mapa

CIRRACENTRUM, fyzioterapie

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Super přístup od prvotního kontaktu.Každý krok procedury p.Dohnalová hlásila dopředu.Bezbolestne a rychlé ošetření. Budu doporučovat a využiji opakovaně. Více

Antala Staška 1670/80, Praha 4, Praha Mapa

Dentální hygiena Jitka s.r.o.- Poliklinika Budějovická

Dentální hygiena děti do 14 let

800 Kč

• „Děkuji pani doktorovi a asistentkam že mě vzali " ihned " a zbavili špatné 8. A kvůli ní zpusobovane bolesti . Nikdy jindy se člověk na vytržení zubu tak netěší. Rovnou jsem se objednal na "dentalku " . Děkuji ještě jednou , moc se mi ulevilo :-) Více

Tigridova 6/1501, Praha Mapa

Soukromá zubní ordinace

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Precizní, dokonalé a úžasné. Skvělý přístup, vše vysvětleno, naprosto bezbolestně a s úsměvem:) Rád se tam budu vracet. Více

Oblouková 1335/3, Praha Mapa

S.T. DENT s.r.o.

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Profesionálně odvedená práce a velmi milý přístup ke klientovi. Jsem velmi spokojená a doporučuji dentální hygienu u slečny Veroniky. Osobně děkuji za příjemné dopoledne ve Vaší ordinaci a budu se opět těšit. Více

Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha Mapa

Ordinace dentální hygieny

Dentální hygiena - celkové ošetření (cca 50-60 min.

1 300 Kč

• „Dr Oleksandr Mykolaichuk jest wykwalifikowanym stomatologiem z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Pan doktor i jego asystentka tworzą zgrany zespół, w którym praca (w moji przypadku, wypełnienie kilku odsłoniętych szyjek zębowych) idzie szybko i bezboleśnie. Pan doktor i asystentka mają miłe charaktery, poczucie humoru i co najważniejsze, oboje dbają o swoich pacjentów. Serdecznie polecam ten gabinet stomatologiczny. Dużym plusem jest tez to, że komunikacja w języku polskim nie stanowi problemu. Více

Doudova 652 10, Praha Mapa

BohemiaDent s.r.o.

Estetická stomatologie

1 000 Kč

• „Mám rád keď som v rukách odborníka a pán doktor Vashchuk je naozaj človek na správnom mieste. Opakovaná spokojnosť, dlhodobé problémy so zubami vyriešilo pár návštev. Vďaka! Více

Doudova 652/10, Praha Mapa

Ludana s.r.o.

Vstupní vyšetření

Cena nebyla přidána

• „Pani Zubařka se zdá být moc milá a hodná. Budí ve mne dojem, že se nemusím bát k ni chodit. Celkově i ostatní personál působí sympaticky. Více

Pod Barvířkou 11, Praha Mapa

DH- klinika

• „Paní Veronika mi pomohla projít velmi náročným obdobím, kdy jsem prožívala životní krizi, ve které jsem se utápěla a nevěděla, jak z ni ven. Již předtím jsem vyzkoušela několik jiných psychoterapeutů, ale až u Veroniky jsem našla terapeutický způsob práce a především způsob životního nazírání, který mi velmi vyhovuje a ji mi inspirací i do budoucna. Paní Veronika umí nejen pomoci "tady a teď" a tím ulevit momentální zátěži, ale především učí a vybavuje člověka novými mechanizmy a kompetencemi tak, aby si byl každý schopen i v budoucnu pomoci sám - předává dar. A já za tento dar děkuji. Více

Lojovická 921/53, Praha Mapa

Klíč k Lásce k životu

Konzultace pro páry

2 400 Kč

• „Perfektni peče a přistup k pacijentum. Pan doktor je špičkový specialista a sympatak, dokaže poradit,za mně top jednani.Jsem vělmi spokojený , děkuji! Mužů jen doporučit ! Více

Želetavská 5/1447, Praha Mapa

Urosanté s.r.o.

• „S vysokou profesionalitou lekařů i personálu zde dostanete nejen kvalitní urologické vyšetření ale i vstřícný lidský přístup (vzácná to kombinace v ČR). V příjemném prostředí čekárny i ambulance vše probíhalo k mé spokojenosti a tyto služby/servis mohu jen doporučit. Více

Želetavská 5/1447, Praha Mapa

Urosanté s.r.o.

• „Dr. Kyrylo Trygub. Přijmutí na pohotovost s velice bolestivým zánětem kořene zubu, srozumitelné seznámení se stavem věci a možnosti řešení, ohleduplnost, empatie, vtip, bezbolestná extrakce. Pane doktore, mnohokrát děkuji ! Vážím si vašeho umu a přístupu. Stejně tak vaší asistentce i kolegyni na recepci. Opravdu všem děkuji! Josef Braun Více

Vršovická 64, Praha Mapa

CLINIC+

Vstupní vyšetření

od 1 605 kč

• „Veľmi príjemna návšteva. Ja som veľmi spokojná a oplatilo sa na termín počkať. Ordinácia moderná, pekná, príjemna, sestrička a pani doktorka milá. Více

Antala Staška 1670/80, Praha Mapa

Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro

Cena nebyla přidána

• „Pan doktor je skvělý člověk. Je velký sympaťák, vstřícný a ochotný. Dokáže profesionálně poradit a vysvětlit, což se mi u žádného z předchozích zubařů nestalo. Nejlepší zubař široko daleko. Nastopro neměním a vřele doporučuji. Více

Nad Ryšánkou 2103/7a, Praha Mapa

Stomatologická péče