Oblastní nemocnice Příbram, a.s., Interní oddělení
Gen. R. Tesaříka 80, Příbram

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Oblastní nemocnice Příbram, a.s., Interní oddělení Jiný

Empatický, milý, ochotný vše vysvětlit.Odborně na výši,i přes můj panický strach z vyšetření mě dokázal uklidnit a vše proběhlo hladce a bezbolestně.Jsem ráda, že jsem byla vyšetřena panem doktorem.Děkuji.

Umístění: Oblastní nemocnice Příbram, a.s., Interní oddělení Jiný

Odborne na vysi, empaticky, prijemny, s maximalni snahou o pomoc, vice takovych lekaru. Pristup celeho zdravotnickeho personalu uzasny, prestoze jsem byla z jineho mesta a byla jsem nucena vyhledat pohotovost. Dekuji moc vsem predevsim panu doktorovi

Umístění: Oblastní nemocnice Příbram, a.s., Interní oddělení Jiný

Tohoto lékaře pravidelně navštěvuji od své hospitalizace na int.odd. v r. 1920. S jeho přístupem k pacientům jsem velmi spokojená. Medikace léků mi byla postupně upravována podle výsledků krevních rozborů a provedeného SONO vyšetření břišní dutiny a vždy řádně vysvětlena. Takový lékař si zaslouží mojí pochvalu.

Umístění: Oblastní nemocnice Příbram, a.s., Interní oddělení Jiný

Pan doktor je naprosto skvělý. Nemám nic ,co bych mohla vytknout. Je to odborník a jsem ráda, že jsem byla právě u něj. Děkuji