MUDr. Petra Salavová

Bohuňovice, Mohelnice 2 adresa

V Drahách 568, Bohuňovice

Praktický lékař stomatolog
Nádražní 35, Mohelnice

Je to velice špatný stomatolog . Čistím si 2x deně zuby ráno a večer . Každý půl rok sem chodila pravidelně na prohlídky a většinou mi nic nedělala ale jednoho dne se rodiče rozhodli že nás kni neobjednjí a půjdeme k jine paní zubařce ke které chodí rodiče na Bouzov . Jelikož sem měla strach tak jako při každé návštěvě zubaře tak sem se normálně posadila do křesla a paní zubařka se na mě podívala prohlídla mě a z hrůzou se otřásla a pak mi to šetrně řekla jak se mohlo stát že máte na každém zubě kaz napočítala 11 kazů a z hrůzou se jí do toho ani nechtělo pouštět a paní sestřička moc příjemná jenom kroutila hlavou tak mi spravila zatím 2 zuby dala mi tam blombu a ted musím každý pátek jezdit na Bouzov aby mi ty zuby aspon trochu spravila když paní zubařka Salavová to nedokázala poznat a při tom mi dělala rentgen zubů ale asi špatně jelikož paní zubařka na Bouzově to poznala aji přes sklovinu úplně přesně a je to výborný stomatolog a všichni jí tam mají rádi takže doporučuji paní zubařku na Bouzově VÝBORNÁ naschledanou.

hruza,dnes jsem od ni dosel,,končim

Paní doktorka je sympatická, ale nejsem spokojená s její prací, je nemilostrdná, v bolesti se snad vyžívá a také její blombování je velmi špatně odvedená práce, zaněkolik dní blomba vypadne, nebo je pod ní kaz...
Přestoupila jsem a je to 100 a 1.

X

Jako dítě jsem k ní chodila. Bohužel se její práce projevuje až po několika letech. Špatně odvedená práce před zablombováním zubu, což se ukazuje po letech jako další kaz pod plombou. Hlavně, že paní doktorka zvládne při jedné návštěvě zaplombovat i několik zubů, akorát nevím, k čemu taková práce je. Nedoporučuji!!!

Spokojená s péči, ráda k ní chodím.