Adresa

Valova 5/1074, Ostrava
Odborný lékař oční (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
14 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

U p.doktorky som bola na operácií horných viečok-rok som hľadala lekára,ktorému by som sa zverila do rúk.Pre p.doktorku som sa rozhodla ,ked som videla na vlastné oči jej prácu u 2 jej pacientiek.Kedže mám velmi nizku hranicu bolestivosti som sa veľmi bála operácie.Po konzultácii s p.doktorkou som hneď vedela ,že som sa zverila do odborných rúk a neskutočne milé,a ludské pristupovanie ako od p.doktorky tak aj od sestričky ma celkovo ukludnilo .Operácia prebehla v pohode,dnes sa už len nad tým usmievam ,ako som sa bála,pooperačné hojenie v pohode.P.doktorku možem vrelo odporučiť,a chcem podotknuť ,že vobec nie je pravda ,ze oční lekári nevedia zoperovať očné viečka+tukové vankušiky.P.doktorka mi to tak krásne a hlavne prirodzene zoperovala,že odvtedy len komplimenty zbieram .


Ověřeny pacient

Nemohu než se ztotožnit s ostatními přispěvateli. Paní doktorka nemá chybu jak po lidské, tak i profesionální stránce. Příjemné prostředí, ochota, vstřícnost.

Děkuji za bezvadnou péči.


H
Ověřeny pacient

Mimo jiné krásná ordinace, ale hlavně nejmilejší, nejochotnější a nejšikovnější oční lékařka. Mohu jedině doporučit.


Ověřeny pacient

naprostá spokojenost :-)


Děkuji za fantastickou péči.


Po odborné i lidské stránce - úžasná.Krásné prostředí !


Paní doktorka je moc milá.Umí poradit. Pracuje v příjemném prostředí. Jsem moc spokojen. Mohu jen doporučit.


Paní doktorku mohu jen doporučit. Profesionální přístup, ochota cokoli vysvětlit,
pečlivost, starostlivost - to jsou jsou jedny z mála dobrých vlastností, které paní doktorka má. Klidné a příjemné prostředí je bonus k dobru. Doporučuji všem a děkuji.
Josef Šalbot


Jako pacient se připojuji k nejlepšímu hodnocení. Příjemné prostředí, slušné objednací lhůty, profesiální a lidské jednání paní doktorky i sestřičky - nic lepšího si v dnešní době nelze přát. Mám po operacích šedého zákalu v loňském roce na obou očích a je to OK (operaci prováděla právě paní doktorka) !!! Děkuji.
Občan Ostravy-Jihu


Ověřeny pacient

Souhlasím s ostatními, paní doktorka i sesřička jsou velice příjemné.Nevěřila jsem, že se můj tří letý syn nechá vyšetřit, ale profesionálním přístupem obou žen ani nepípnul a dokonce se i smál.Vyšetření proběhlo na jedničku a já jen koukala, jaký je s nimi kamarád.Krásná ordinace - nemám co dodat, doporučuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti