Adresa

Odborný lékař oční
Valova 5/1074, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: jiné místo Jiný

Před týdnem operace horních víček, dnes vytažení stehů. Paní doktorka odvedla vynikající práci, při konzultaci vše podrobně vysvětleno, zákrok proveden v domluvený čas, velice jemná práce rukou paní doktorky, velký ohled na klienta, podána tbl na zkidnění z důvodu nízkého prahu bolesti, jedno víčko kompletně cca do 25 minut i s znecitlivěním, plná péče a zájem i při kontrole a vytažení stehů. Rozhodně doporučuji, byl to výborný výběr skvělé a pečlivé lékařky.

Ověřený profil

U p.doktorky som bola na operácií horných viečok-rok som hľadala lekára,ktorému by som sa zverila do rúk.Pre p.doktorku som sa rozhodla ,ked som videla na vlastné oči jej prácu u 2 jej pacientiek.Kedže mám velmi nizku hranicu bolestivosti som sa veľmi bála operácie.Po konzultácii s p.doktorkou som hneď vedela ,že som sa zverila do odborných rúk a neskutočne milé,a ludské pristupovanie ako od p.doktorky tak aj od sestričky ma celkovo ukludnilo .Operácia prebehla v pohode,dnes sa už len nad tým usmievam ,ako som sa bála,pooperačné hojenie v pohode.P.doktorku možem vrelo odporučiť,a chcem podotknuť ,že vobec nie je pravda ,ze oční lekári nevedia zoperovať očné viečka+tukové vankušiky.P.doktorka mi to tak krásne a hlavne prirodzene zoperovala,že odvtedy len komplimenty zbieram .

Ověřený profil

Nemohu než se ztotožnit s ostatními přispěvateli. Paní doktorka nemá chybu jak po lidské, tak i profesionální stránce. Příjemné prostředí, ochota, vstřícnost.

Děkuji za bezvadnou péči.


H
Ověřený profil

Mimo jiné krásná ordinace, ale hlavně nejmilejší, nejochotnější a nejšikovnější oční lékařka. Mohu jedině doporučit.


Ověřený profil

naprostá spokojenost :-)


Děkuji za fantastickou péči.


Po odborné i lidské stránce - úžasná.Krásné prostředí !


Paní doktorka je moc milá.Umí poradit. Pracuje v příjemném prostředí. Jsem moc spokojen. Mohu jen doporučit.


Paní doktorku mohu jen doporučit. Profesionální přístup, ochota cokoli vysvětlit,
pečlivost, starostlivost - to jsou jsou jedny z mála dobrých vlastností, které paní doktorka má. Klidné a příjemné prostředí je bonus k dobru. Doporučuji všem a děkuji.
Josef Šalbot


Jako pacient se připojuji k nejlepšímu hodnocení. Příjemné prostředí, slušné objednací lhůty, profesiální a lidské jednání paní doktorky i sestřičky - nic lepšího si v dnešní době nelze přát. Mám po operacích šedého zákalu v loňském roce na obou očích a je to OK (operaci prováděla právě paní doktorka) !!! Děkuji.
Občan Ostravy-Jihu


Došlo k chybě, zkuste to znovu