Adresa

Ordinace
Masarykova 62, Plzeň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

Specializace

  • chirurgie

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

Mám panickou hrůzu z doktorů...jen s výjimkou MUDr. Neprašové. Díky paní doktorce i sestřičce proběhl potřebný chirurgický zákrok neuvěřitelně v pohodě. Obě ženy se zaslouží to nejlepší hodnocení, protože jsou opravdu profesionálky na svém místě. Jejich přístup k pacientovi, ať už malému, nebo dospělému je úžasný a nesmírně lidský. Udělala jsem dobře, že jsem dala na doporučení mého kožního lékaře a na zákrok jela právě na Poliliniku na Doubravku, kde tyto mají právě dvě milé zdravotnice svou čistou, příjemnou a útulnou ordinaci, rychlý systém odbavení a kopu empatie. Ještě jednou DĚKUJI. S úctou k Vám, pacientka Martina

Ověřený profil

Jiřina P.Já si na paní doktorku rozhodně stěžovat nemohu,naopak velká chvála,za její přístup k pacientům,dle objednání jde pacient na čas a nečeká dlouho,čekám pouze tehdy když nejsem objednaná ,ale není divu neb pí.doktorka je velmi pečlivá,hlavně nemám pocit,že jí snad obtěžuji s nějakou banalitou.Za sebe jí vřele doporučuji všem,100% spokojenost.

B
Ověřený profil

Výborná a pečlivá paní doktorka, naprostá spokojenost, skvělý přístup k pacientům. Všem určitě doporučuji.


J
Ověřený profil

Paní Neprašová se usmívá ale neléčí dobře,tedy v mém případě proběhla oeprace,která být nemusela.Někdy bere přesně na čas,jindy jdu pozdě na řadu.Nedoporučuji!


K
Ověřený profil

Nikdo nechodí rád k doktorovi, ale u paní doktorky Neprašové vládne příjemná atmosféra a rozhodně nemám pocit, že ji obtěžuji. Vždy je pečlivá, milá, úsměv na tváři, prostě k nezaplacení :-) Jsem ráda, že jsem na ní narazila a také ji doporučuji všem. Karolína Plíhalová


D
Ověřený profil

Paní doktorka je profesionál na slovo vzatý!!! jsem velice spokojena..já i má sestra s její péčí a super přístupem...
nesmím zapomenout na andělský přístup sester,které jsou pravou rukou paní doktorky!
Tímto děkuji a víc takových doktorů:-) Jana Dusilová
Renata Črvencová


T
Ověřený profil

Dlouho jsem se rozhodoval,komu svěřím své chatrné tělo. Po pečlivém zvážení jsem zvolil MUDr.Neprašovou, i díky doporučením. A musím konstatovat, že pokud mi to zdraví dovolí, jinou nechci. Velmi pečlivá, mílá, kupodivu i vtipná.Jen by mě zajímalo, jestli ten úsměv,který má kdykoliv ji navštívím, není nějak chirurgicky upraven. Není totiž možné, aby se pořád usmívala:-) A na rozdíl od jiných se na ní dá i dívat. Takže pokud budu opět potřebovat prozkoumat, bez obav a s radostí ji navštívím.Hirschner


D
Ověřený profil

Paní doktorka je kultivovanou, vlídnou a vtipnou dámou. Je to odbornice s výborným přístupem ke svým pacientům.
DR


J
Ověřený profil

Paní doktorka je ok, akorát mě dost nepříjemně překvapilo, že mi s mojí lék.zprávou dala omylem i zprávu na mé jméno a rodné číslo, kde byl popsán zákrok, který jsem nikdy nepodstoupila a datum, kdy jsem tam nebyla. To je jaksi poněkud nelegální, pravděpodobně se obohacuje tím, že si vymýšlí zákroky na naše jméno a rodné číslo. Tehdy jsem to beze slov vrátila sestře, ale rozleželo se mi to až doma. Takže dávejte si na to, milí pacienti i vy, paní doktorko, pozor. Vůbec se mi to nelíbí a příště to budu řešit právní cestou.

MUDr. Petra Neprašová

Dobrý den, v množství pacientů, které projdou naší ambulancí se vyjímečně stane, že omylem zapíšeme zákrok pacientce se stejným příjmením a jménem, někdy máte i stejný rok narození. Mohla se Vám do ruky také omylem dostat zpráva této podobné pacientky. Nikdy bych si nedovolila vykázat zákrok, který bych neprovedla, zvláště v době, kdy si každý pacient může ověřit, co je na jeho účet pojišťovně vykázáno. Velmi se proto ohrazuji proti takovému obvinění. Prosila bych tuto dámu, aby mě kontaktovala, jistě došlo jen k tomuto omylu, jistě vše vyřešíme.


je super,pecliva, lidska proste super


Došlo k chybě, zkuste to znovu