MUDr.

Petra Neprašová

Chirurg

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• Ordinace

Masarykova 62
    Plzeň, plzeňský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Hodnocení pacientů:

• Jiřina P.Já si na paní doktorku rozhodně stěžovat nemohu,naopak velká chvála,za její přístup k pacientům,dle objednání jde pacient na čas a nečeká dlouho,čekám pouze tehdy když nejsem objednaná ,ale není divu neb pí.doktorka je velmi pečlivá,hlavně nemám pocit,že jí snad obtěžuji s nějakou banalitou.Za sebe jí vřele doporučuji všem,100% spokojenost.

• B

Výborná a pečlivá paní doktorka, naprostá spokojenost, skvělý přístup k pacientům. Všem určitě doporučuji.

• Paní Neprašová se usmívá ale neléčí dobře,tedy v mém případě proběhla oeprace,která být nemusela.Někdy bere přesně na čas,jindy jdu pozdě na řadu.Nedoporučuji!

• Nikdo nechodí rád k doktorovi, ale u paní doktorky Neprašové vládne příjemná atmosféra a rozhodně nemám pocit, že ji obtěžuji. Vždy je pečlivá, milá, úsměv na tváři, prostě k nezaplacení :-) Jsem ráda, že jsem na ní narazila a také ji doporučuji všem. Karolína Plíhalová

• Paní doktorka je profesionál na slovo vzatý!!! jsem velice spokojena..já i má sestra s její péčí a super přístupem...
    nesmím zapomenout na andělský přístup sester,které jsou pravou rukou paní doktorky!
    Tímto děkuji a víc takových doktorů:-) Jana Dusilová
    Renata Črvencová

• Dlouho jsem se rozhodoval,komu svěřím své chatrné tělo. Po pečlivém zvážení jsem zvolil MUDr.Neprašovou, i díky doporučením. A musím konstatovat, že pokud mi to zdraví dovolí, jinou nechci. Velmi pečlivá, mílá, kupodivu i vtipná.Jen by mě zajímalo, jestli ten úsměv,který má kdykoliv ji navštívím, není nějak chirurgicky upraven. Není totiž možné, aby se pořád usmívala:-) A na rozdíl od jiných se na ní dá i dívat. Takže pokud budu opět potřebovat prozkoumat, bez obav a s radostí ji navštívím.Hirschner

• Paní doktorka je kultivovanou, vlídnou a vtipnou dámou. Je to odbornice s výborným přístupem ke svým pacientům.
    DR

• Paní doktorka je ok, akorát mě dost nepříjemně překvapilo, že mi s mojí lék.zprávou dala omylem i zprávu na mé jméno a rodné číslo, kde byl popsán zákrok, který jsem nikdy nepodstoupila a datum, kdy jsem tam nebyla. To je jaksi poněkud nelegální, pravděpodobně se obohacuje tím, že si vymýšlí zákroky na naše jméno a rodné číslo. Tehdy jsem to beze slov vrátila sestře, ale rozleželo se mi to až doma. Takže dávejte si na to, milí pacienti i vy, paní doktorko, pozor. Vůbec se mi to nelíbí a příště to budu řešit právní cestou.

MUDr. Petra Neprašová2012-09-21

Dobrý den, v množství pacientů, které projdou naší ambulancí se vyjímečně stane, že omylem zapíšeme zákrok pacientce se stejným příjmením a jménem, někdy máte i stejný rok narození. Mohla se Vám do ruky také omylem dostat zpráva této podobné pacientky. Nikdy bych si nedovolila vykázat zákrok, který bych neprovedla, zvláště v době, kdy si každý pacient může ověřit, co je na jeho účet pojišťovně vykázáno. Velmi se proto ohrazuji proti takovému obvinění. Prosila bych tuto dámu, aby mě kontaktovala, jistě došlo jen k tomuto omylu, jistě vše vyřešíme.

• je super,pecliva, lidska proste super

• vynikající mladá lékařka

Lékař, ke kterému se můžete objednat online