Sam.ord. PL pro dospělé
Žižkova 2040, Benešov

Umístění: Sam.ord. PL pro dospělé Jiný

Paní doktorka Křišťálová i její sestřička jsou obě laskavé a praktické osoby. I když mají práce nad hlavu, věnují se pacientovi tak, jako by byl v daný moment jeho zdravotní stav nejdůležitější věcí na celém světě. Přístup je příjemně osobní a milý. Navíc paní doktorka dokáže laikovi velmi dobře odpovědět na všechny dotazy a co si cením nejvíce, že je velmi důsledná a dokáže cíleně doporučit konkrétní výborné specialisty. Jsem u paní doktorky cca 15 let a jsem velmi spokojena.

Ahojky všem,kdykoli jsem potřeboval pomoci a nebo ošetření tak se mi dostalo 100% péče a zato moc děkuji.

vyborna prijemna lekařka

Paní doktorka je nejlepší. Vždy usměvavá a tím dokáže navodit příjemnou atmosféru. Takže jí pacienti věří a dokáží jí bez obav říct veškeré své problémy i když se o některých těžko před cizími mluví.

Prostě skvělá

Tak se mi zdá že i nejlepší lékařka je rázem znehodnocena těhotenství a dokonce
světe div se má rok mateřskou , její dítě nemá nárok na matku domanaše děti mají matky na mateřské 4 roky a nikdo se nediví ,paní doktorko zůstaňte doma s dítětem co nejdéle,
je to to nejcennější co máte, a jak vidíte Vaši pacienti jsou zcela sobečtí
vaši práci neocení ,ale vaše děťátko Vám to vynahradí ono si to od Vás zaslouží
nikdy ten čas ,který by jste věnovala tomuto nevděčnému stádu , nevrátite a vděku
se od nás pacientů ani jak se zdá úcty k matce nedočkáte, ale od Vašeho dítěte
ano.Přeji Vám a Vašemu děcku vše nejlepší,jste natolik dobrá lékařka že i po
mateřské se Vám opět klientela vrátí a vaše dítě Vám za to stojí
Alena

Uz k p.doktorce nechodim,vse u ni strasne dlouho trvalo,vetsinou to jen okecala,moc nelecila a pak jak uz je dlouho na materske,to jen uspisilo muj odchod od ni.Ted jsem poznala,ze existuji mnohem lepsi doktori!

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. V porovnání s jinými lékaři mě vždy pečlivě vyšetřila a konzultovala veškeré problémy.Velmi oceňuji, že ordinuje (myslím jednou týdně) až do pozdních odpoledních hodin.

Jedná se o mladou lékařku, která využívá všech moderních metod diagnostiky a medicinského vědění současnosti. Předností je i to, že jeden den v týdnu má ordinaci i v odpoledních hodinách, což je velmi dobré pro externí pacienty. Je komunikativní a příjemná.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, hlavně pro její přístup k pacientům.