Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Komenského 462, Benešov nad Ploučnicí
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Paní doktorka mi vždy pomohla s běžnými nemocemi, případně odeslala za kompetentním oborovým specialistou. Nemám, co bych vytknul.

P
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Starostlivá paní doktorka, vždy ochotně prodiskutuje daný zdravotní problém. Příjemné vystupování, člověk se kolikrát i zasměje.

O
Ověřeny pacient

Občas se dostanu k diskusím o lékařích a jejich službách. Říká se, že co člověk, to jiný názor, proto je dobré si přečíst více názorů u daného lékaře a pak se rozhodovat (někdo je spokojen, někdo není). Od paní doktorky jsem před více jak deseti roky odešel a raději dojíždím do Děčína k jiné lékařce. U MUDr. Kmínkové jsem nebyl spokojen s jejím hodnocením mého zdravotního stavu pro okresního posudkového lékaře s následnými, přes rok trvajícími negativními důsledky pro mne, proto její posouzení zdravotního stavu musel zvrátit až na vyžádání Krajského soudu tým posudkových lékařů. Jednalo se o velmi vážné onemocnění. Tehdejší posudková komise pěti lékařů mi mimo záznam doporučila změnu ošetřujícího lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Rád bych pronesl pár slov k paní doktorce. Za prvé, Paní doktorka jedná neprofesionálně, vzhledem k jejímu věku, bych si troufl říci, že už na škole studovala Etiku, měla by se k pacientům chovat s úctou a ne se vysmívat smrttelně nemocnému člověku s nepotvrzenou diagnózou, jak má Paní doktorka v oblibě. Za druhé, studovala psychologie a měla by vypozorovat, jak se člověk cítí už jen z toho, jak spolu komunikují a nepohoršovat mu psychický stav. Pani doktorka je arogantní, namyšlená, rozhodně nedoporučuji. Děkuji za prostor k vyjádření.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem byla. A jsm rada ze jsem prestoupila K lepsí. Ani nevidela ze jsem mnela zanet hltanu. A tak mne dobre nelecila

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

O
Ověřeny pacient

Vystřídal jsem již několik lékařů a rád konstatuji, že v čekárně u ní strávím vždy méně času než jinde a nikdy jsem neshledal pí Dr bez úsměvu a diíagnóza vždy sedí! Naopak - pracovat s m,atweriálem, který občas v čekárně sedí považuji za oběť!

Vždy ochotná, pomůže, poradí, bez problému.

Paní doktorka by měla prestat léčit. Sestra by neměla být zvědavá a ptát se v čekárně co vám je od toho je snad doktorka.

Ověřeny pacient

Podle mého názoru je paní doktorka velmi dobrá. Nechpu lidi, kteří si stěžují ne setřičku. Kdyby tam nebyla, všechno by trvalo 2× déle. Také se jí nedivím, když přijdou mladí lidé, že je bolí záda a chtějí neschopenku.

Jsou v pohodě. Obě dvě. Dobré je, že ten kdo s ní má problém, se může léčit sám. Aspoň se mi z některých příspěvku zdá, že tomu rozumí lépe.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti