Ord. praktického lékaře pro dospělé
Komenského 462, Benešov nad Ploučnicí

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Paní doktorka mi vždy pomohla s běžnými nemocemi, případně odeslala za kompetentním oborovým specialistou. Nemám, co bych vytknul.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Starostlivá paní doktorka, vždy ochotně prodiskutuje daný zdravotní problém. Příjemné vystupování, člověk se kolikrát i zasměje.

Občas se dostanu k diskusím o lékařích a jejich službách. Říká se, že co člověk, to jiný názor, proto je dobré si přečíst více názorů u daného lékaře a pak se rozhodovat (někdo je spokojen, někdo není). Od paní doktorky jsem před více jak deseti roky odešel a raději dojíždím do Děčína k jiné lékařce. U MUDr. Kmínkové jsem nebyl spokojen s jejím hodnocením mého zdravotního stavu pro okresního posudkového lékaře s následnými, přes rok trvajícími negativními důsledky pro mne, proto její posouzení zdravotního stavu musel zvrátit až na vyžádání Krajského soudu tým posudkových lékařů. Jednalo se o velmi vážné onemocnění. Tehdejší posudková komise pěti lékařů mi mimo záznam doporučila změnu ošetřujícího lékaře.

Rád bych pronesl pár slov k paní doktorce. Za prvé, Paní doktorka jedná neprofesionálně, vzhledem k jejímu věku, bych si troufl říci, že už na škole studovala Etiku, měla by se k pacientům chovat s úctou a ne se vysmívat smrttelně nemocnému člověku s nepotvrzenou diagnózou, jak má Paní doktorka v oblibě. Za druhé, studovala psychologie a měla by vypozorovat, jak se člověk cítí už jen z toho, jak spolu komunikují a nepohoršovat mu psychický stav. Pani doktorka je arogantní, namyšlená, rozhodně nedoporučuji. Děkuji za prostor k vyjádření.

U paní doktorky jsem byla. A jsm rada ze jsem prestoupila K lepsí. Ani nevidela ze jsem mnela zanet hltanu. A tak mne dobre nelecila

Vystřídal jsem již několik lékařů a rád konstatuji, že v čekárně u ní strávím vždy méně času než jinde a nikdy jsem neshledal pí Dr bez úsměvu a diíagnóza vždy sedí! Naopak - pracovat s m,atweriálem, který občas v čekárně sedí považuji za oběť!

Vždy ochotná, pomůže, poradí, bez problému.

Paní doktorka by měla prestat léčit. Sestra by neměla být zvědavá a ptát se v čekárně co vám je od toho je snad doktorka.

Podle mého názoru je paní doktorka velmi dobrá. Nechpu lidi, kteří si stěžují ne setřičku. Kdyby tam nebyla, všechno by trvalo 2× déle. Také se jí nedivím, když přijdou mladí lidé, že je bolí záda a chtějí neschopenku.

Jsou v pohodě. Obě dvě. Dobré je, že ten kdo s ní má problém, se může léčit sám. Aspoň se mi z některých příspěvku zdá, že tomu rozumí lépe.