Privátní praktický lékař pro dospělé
Zlínská 370, Vizovice

Umístění: Privátní praktický lékař pro dospělé Jiný

Naprosto neprofesionální a nezodpovědná lékářka. Poté co moje 70ti letá maminka spadla a narazila si bederní část zad ji neposlala v jejím věku na rtg! Toto učinila až po 3měsících od zranění, kdy ji i poslala k odbornému lékaři.
Zjištěna zlomená plotýnka.

Umístění: Privátní praktický lékař pro dospělé bolesti břicha

Ve čtvrtek jsem šla k paní doktorce s bolestmi podbříška, vaječníků a zad. Moč byla dle ní v pořádku, tudíž mi poradila, že si mám vzít paralen, to pomůže. Z pátku na sobotu v 1 hodinu ráno jsem musela navštívit pohotovost, kde mi zjistili podezření na ledvinovou koliku. Nakonec z toho bylo ale "jen" infekce močových cest. V nemocnici zjistili bakterie v moči a zvýšené CRP. Takže žádný paralen, ale celý den na kapackach, jen o čaji a silná antibiotika.

Šla sem k ní jednou, kdy měl můj praktický lékař dovolenou. Odcházela jsem s léky na bolesti zad. Když se po pár dnech můj doktor vrátil, hned jsem k němu raději zašla znovu, zjistil že mám zánět ledvin a šla jsem ihned na antibiotika, které naštěstí zabraly a nemusela jsem do nemocnice. Takže díky paní doktorko za ty rány do ledvin,.. myslím, že i kdyby mě ty záda bolela z něčeho jiného, tak do ledvin se fakt nebouchá

Vždy mě poctivě vyšetřila,výborný přístup k pacientům,vše vysvětlí a poradí,výborné znalosti v oboru.

diky pani doktorce dockalove jsem pred deseti lety stravila dele nez mesic na antibiotikach pote, co nerozeznala zanet mocovych cest a lecbou nevhodnymi antibiotiky nechala tento zanet prejit az do ledvin. o vysetreni moci jsem ji musela prosit, protoze jeji pristup byl "kdyz pan doktor na pohotovosti rekl, ze jsou to zada, jsou to zada" a me argumenty, ze to byl ledvinovy zachvat a ze mam 39.8 horecky, byly smeteny ze stolu. o tyden po teto navsteve jsem v dost spatnem stavu sama navstivila urologa, ktery mi okamzite nasadil vhodna antibiotika a dalsi mesic me kresal z toho, co pani doktorka zanedbala. takze nikdy vice. pokud ovsem potrebujete predepsat jednou ma ctvrt roku leky a postebetat o tom, jak je venku krasne a ze to revma s vama ted v zime clouma (a nic dalsiho necekate), zrejme by to mohlo byt to prave.

Doktorka naprosto příšerná! Už nikdy!

S paní doktorkou jsem maximálně spokojená, je velmi profesionální, vstřícná, lidská a vždy mi dobře poradí, i mému příteli. Mám pocit, že jako jedna z mála doktorů si váží těch pacientů, kteří se o své zdraví starají, nebere to jako samozřejmost. Také nám dobře poradila jiné lékaře (dietologa, chirurga atd.)Vím, že u jedné mojí známé se jí něco nezdálo na jejím zdraví - nikdo nevěděl co jí je, každý říkal že to je jen chřipka atd. Paní doktorka ji poslala na RTG plic a tam se zjistilo že má rakovinu. Díky ní se na to přišlo.
Lenka

Opravdu nevím, co bych paní Dočkalové vytknul. Vždy velmi vstřícný přístup, příjemné vystupování. Nestalo se mi, že by něco jakýmkoliv způsobem zanedbala.

Velice příjemná lékařka, jedna z mála, ke kterým jsem chodila s důvěrou a za roky co jsem k paní doktorce docházela nebyl nejmenší problém, vždy vstřícný přístup a přesná léčba, jen mne mrzí, že už bydlím moc daleko, má součásná lékařka jí nesáhá ani po kotníky

Paní doktorka je velmi příjemná k pacientům a je dobrým odborníkem a praktickým lékařem.Doporučuji.