Stomatologická ordinace
Husovo náměstí 1032, Lysá nad Labem

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Jestli existuje zubařský PánBůh, určitě MUDr Zemana miluje. Je mi 58, zubařů jsem zažil povícero, ale tenhle člověk je prostě super. Vždycky jsem se zubařů bál,ale k němu se těším-profík co to umí. Asi proto,i když jsem asi jeho nejvzdálenější pacient nehodlám měnit a k tak přívětivému panu doktorovi nemám ani tu nejmenší výhradu. S veškerou úctou

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Nejlepší pan doktor, jakého jsem v životě potkal. Pečlivy, empatický a moc šikovný. Naprostá spokojenost.

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Opravdu skvělý pan zubař!! Velice šikovný a pečlivý. Na své práci si dává záležet. Nemám vůbec co vytknout.

Výbornej!!!

Spokojenost nadevše :))

Opravdu velmi dobrý stomatolog a ještě lepší člověk. Sestřička velice příjemná. Skoro se už nebojím zubaře!!

Jsem ráda, že mám tak hodného a velice šikovného pana doktora,Moc díky i jeho zdravotní sestřičce Jiřince.

Nejlepší :)

Fakt nejlepší! Každé vrtnutí do zubu či píchnutí injekce prožívá málem za pacienta, je velmi empatický! Profík každým coulem a navíc se na něj krásně kouká :)

Všem doporučuji !!! Jedinečnej a profesionální...