Praktický lékař pro dospělé a interní
Nábřeží SPB 189 / 9, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé a interní Jiný

Pan doktor je skvělý lékař i člověk, umí naslouchat, komplexně se zajímá o můj zdravotní stav a přistupuje k němu zodpovědně. Profesionál na svém místě.
S milou a příjemnou sestřičkou jsou skvělý tým.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé a interní

Pan doktor je vynikající všeobecný lékař. Vždy kvalifikovaně odhalil příčiny mých zdravotní problémů ať to byly psychické problémy, problémy se spánkem či bolesti nohou. Z ordinace odcházím ne jako další pacient ale jako člověk, o kterého má pan doktor zájem a snaží se mu všemožně pomoci. Navštěvuji pana doktora více jak 12 let a neměnila bych. Cichá Iveta

zajímavé je,že ti co hodnitili MUDr.Waldra tak neuvedli své jméno.Pomlouvat anonymně jde všem moc dobře.Pokud by neuměl své řemeslo,asi těžko by zvládnul medicínu a měl později udělen titul Csc. což pro některé neználky je specialista.Asi i ti pomlouvači a závistivci v práci jsou stoprocentní ve svém chování.Navíc ten co psal,že má prázdnou čekárnu tak tam asi chodí nevím kdy,ale chci jen říci,že pan doktor nemá jen jednu ordinaci a to proto že je tak blbý,špatný a neznalý tak proto je žádaný i jinde.Každý at se chytne za nos a nepomlouvá někoho koho pak žádá o pomoc,když je mu zle.
Je také perfektní v tom poznat blbce už ve dveřích...:-)
Já ho sice neznám osobně,ale cením si každého doktora a neznám ani jednoho doktora,který by neměl alespon jednoho pacienta co mu zemřel,to by pak byl bůh!

Byl jsem u pana doktora jednou a už nikdy více.

Jako lékař je v pohodě, kecy, že by zabránil někomu získat řidičák apod. nebo nevyšel vstříc.

Jak tu jiz drive bylo psano: doktor SMRT.

K panu doktorovi chodím již 10 let. Vždy mi se vším poradil, byl ochotný, milý. Sestra je také velmi vstřícná.
Nechápu, jak může někdo hodnotit negativně. Asi holt dnešní lidé nechápou, že si lékaře mohou vybrat. Tak ať jdou zkusit o dům dál. Třeba narazí na někoho "lepšího". A pak se k němu na stránku taky mohou vykecat.
To, že je prázdná čekárna zřejmě svědčí o tom, že nemusíte hodinu až dvě čekat jak trubka (což je doménou zejména lékařek žen, popř. nemocničních specialistů) a že to má sestřička dobře ošéfováno a dbá na to, aby se nemocní mohli léčit a né někde sedět. Já teda vždy když přijdu, nebo odcházím, tak na někoho v čekárně narazím, tak nevím, v jaké čekárně jste byl VY, pisálku.
Na druhou stranu, pokud někomu nesedí vtipy lékaře a jeho způsob léčby, tak proč u něj zůstává? Zřejmě Vám vyhovuje to, že až tak často nevybírá 30 Kč poplatky, protože jak sám tvrdí, ještě se uživí... Co? :o)

ja s manzelem jsme velice spokojeni chodime k panu doktorovi 10let a to ze ma prazdno v cekarne aspon nemusime dlouho cekat mily vstricny vzdy se spolu zasmejeme a sestricka taky super s pozdravem rusnakovi

Cením si jeho profesionality, odborné a praktické zkušenosti.
Zachránil mi život.

Také nechápu, kdo a proč má s panem doktorem negativní zkušenost.
Ke mně vždy ochotný, obětavý, vše srozumitelně vysvětlí. Dokonce mi vyšel vstříc, když jsem mu telefonoval mimo ordinační dobu na soukromý telefon a žádal o radu ohledně mého otce, který není jeho pacientem. V předešlém komentáři je psáno, že prázdná čekárna= špatný lékař. Já jsem naopak spokojen, narozdíl od dotyčného pisatele čekání v čekárně nesnáším! Myslím, že si ta negativa vůbec nezaslouží. Rád doporučuji dalším pacientům a jednoznačně dávám palec nahoru!