Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kvapilova 2060, Tábor
Gynekologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

S panem primářem jsem moc spokojená díky jeho dobré péči a že se o mě pěkně staral po předešlé moc špatné léčbě jeho kolegou ze Soběslavy tet máme vytoužené dítě na které jsme čekali 8let díky vám moc za vše a pevné zdraví i sestřičce .

Z
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím od 14 let což je letoš už 18 let a nedám na něj dopustit, jsem i já díky němu na světě a i já vděčím jeho péčí a starostlivostí ochotou a schopností za své dvě děti! Doporučuji ho všem a musím říci... Díky díky díky za vše!!! Doufejme že ještě dlouho bude ve své praxi fungovat!!!

H
Ověřeny pacient

Myslím si, že je to gynekolog - odborník na svém místě. Já mám jen raději když doktor více komunikuje s pacientem - například když se chystá při vyšetření vzít stěr, tak že to řekne, já s tím pak počítám a neleknu se, že mě "něco škráblo". Ale věřila jsem jeho vysoké odbornosti, a to je určitě ještě důležitější.

Ověřeny pacient

Díky němu se mi povedlo otěhotnět!!Takže jsem velice spokojená

Pana doktora Voštu mohu všem ženám jenom doporučit. Jeho přístup k pacientkám je na dnešní dobu velice výjimečný a to v dobrém slova smyslu. Vyslechne a poradí, snaží se uklidnit a předložit možnosti léčby.Dostala jsem se k němu v žalostném psychickém stavu a díky němu jsem absolvovala dlouholetou léčbu v klidu a tedy i úspěšně. Mé tchýni zachránil včasným posudkem problému život. Jen škoda, že Natalis musel díky vládním úpravám zákonů skončit. Takovou péči , která se mi tam dostávala, si už nikde ani nezaplatím.
Moc panu doktorovi děkuji.

Velmi dobrý!

Nejlepší, ochotný a obyčejný, výborně se s ním mluví o všem. V porovnámí z předešlými zkušenostmi mohu jen doporučit!!!

Výborný,důsledný.ochotný a veselý lékař. Více takových!!!!

Ověřeny pacient

Naprosto úžasný lékař, nebýt jeho, tak nemám své dětičky. Je skvělý vřele všem doporučuji.

U pana doktora jsem byla v době dovolené mé ošetřující lékařky.Podle ultrazvuku mi sdělil, že mám polycystické vaječníky a zakloněnou dělohu a že by to viděl na dvě operace.Po konzultaci na specializovaném pracovišti mi řekli, že vaječníky jsou v pořádku a cysty na nich byly tvořící se vajíčka a že zakloněná děloha nemá v podstatě na nic vliv.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti