Nemocnice Krnov
I.P.Pavlova 9, Krnov

Umístění: jiné místo

S panem doktorem jsem nadmíru spokojená. Chodím k němu od svých 15 let a nemám s ním žádné problémy. Naopak každé kdo shání gynekologa tak doporučuji jedině pana doktora. Vždy mi poradil, pomohl. Jeho přístup je vstřícný, je milý a nesmím zapomenout ani na sestřičky které jsou taky velice milé a vlídné.

Za mě absolutní spokojenost! Pan doktor se mi vzorně věnoval po celé těhotenství a byl i mým operatérem - rodila jsem císařským řezem. Všechno vždy vysvětlil, byl milý a vstřícný a to i k mému partnerovi, který se mnou chodil na prohlídky a potom byl i u porodu přítomen. Díky panu doktorovi máme z porodu jen ty nejkrásnější vzpomínky. Také oceňujeme jeho smysl pro humor - že to není žádný bručoun, ale člověk se s ním i zasměje.

nechápu negativní komenty - za mě super operatér , pomohl, poradil, vysvětlil, perfektní lidský přístup, super ordinace i sestřička, ráda doporučuji :-) L.

V roce 2007 jsem čekala své první dítě, jednou večer jsem začala slabě špinit a radši šla další den na kontrolu, doktro mě prohlédl, všechno bylo v naprostém pořádku, doktor mi pro jistotu napsal nějáké léky, prý vitamíny, po prvním prášku jsem začala velmi silně krvácet a skončila v nemocnici. Jeho verdikt zněl 50/50. Dál do mě cpali ty léky, přečetla jsem si lístek a tam bylo, že léky nesmí užívat těhotné, sestřička mě odsekla, že to píšou všude a lístek mi sebrala. Následující den jsem potratila. Pro mě špatný zážitek na celý život. Když jsem v roce 2011 měla rodit dceru a zjistila, že jediný přítomný doktor je právě on, bylo mi do breku, ale pomohl mi porod urychlit prasknutím plodové vody, pak odešel a já porodila za přítomnosti porodní asistentky. Jeho přístup pak byl celkem milý, ale pro mě už ne příjemný.

mám s dr. Vlkem jen ty nejlepší zkušenosti, nicméně nejvíce se těším až zase bude v práci paní doktorka

MUDr.Petr Vlk patří dle mého názoru mezi špičky va svém oboru. Je velice ochotný a má naprosto profesionální přístup.Staral se o mě v průběhu těhotenství a také porodu a byla jsem velice spokojená, doporučuji všem !!! Je to člověk na správném místě.

Moja skusenost s Mudr. Vlkom nebola prijemna. Na porod nastastie neprisiel, ale zasit uz ano... Ani len nepozdravil, ale co ma tam dost sokovalo bol vulgarny a arogantny. Mozno je po lekarskej stranke sikovny, ale taketo chovanie k cerstvým mamickam na porodnom sale? Aspon ze mi nenarusil priebeh porodu, na ktory mam vdaka porodnym asistentkam prijemne spomienky :-).

nedoporučuji
velmi arogantní

Setkala jsem se s ním několikrát,naposledy na pohotovosti,kde jsem šla se silným zánětem prsu,které mi z rozpraskané bradavky krvácelo,a pan doktor velice arogantně jednal.Ptal se mě,zda čekám,že mi dá nějaký zázračný lék nebo speciální mastičku a několik minut mě nechal stát s odhaleným prsem a hleděl na mě...Pro mě otřesný zážitek,vůbec mi nepomohl,jen ať si prý koupím ibuprofenovou mast v lékarně.Myslím,že se minul povoláním a se svým nelidským přístupem měl dělat třeba veterináře.Každé setkání s ním bylo velice nepříjemné,jako gynekologa bych ho nikdy nedoporučila.Veronika

Ochotný, vstřícný, se smyslem pro humor. Lékařské dovednosti nedokážu posoudit, nebyl mým ošetřujícím lékařem.