Petr Veit, zubař Otrokovice

MUDr. Petr Veit

Uložit

Zubař Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

tř. Osvobození 1388, Otrokovice
Moravia Dent spol. s r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Moravia Dent spol. s r.o. Jiný

Nejlepší, úžasný stomatolog jakého jsem měla kdy možnost poznat. Svým přístupem mě zbavil fobie strachu ze zubaře. Jsem jeho klientem třicet let a po předchozích zkušenostech na něj nedám dopustit. Skvělý odborník, skvěle vedená zubní klinika.


Je prostě super.


Vynikající lékař a člověk


Tohoto lékaře nedoporučuji. Je ochotný a vstřícný pouze,když jdete na pravidelnou prohlíku. Pokud nemáte čas a nechodíte třeba i rok a pak přijdete, že vás něco bolí, tak vám dá najevo, že nechodíte na prohlídky. V bolestivém stavu mě klidně nechal čekat v čekárně, než bude místo mezi objednanými pacienty. V jiném případě, když mě opět něco bolelo, tak řekl že nemá čas a dohodil mě mladšímu kolegovi, který vůbec neznal mé zuby. Myslím, že dobrý doktor se pozná, až Vás něco bolí a to se stalo mě. Ukázal se, že člověku nepomůže.


K

Pan Doktor je velmi příjemný a ochotný, vše srozumitelně vysvětlí a pokud sám není spokojen s výsledkem, tak se na pacienta nevykašle, ale snaží se to vše udělat ku spokojenosti všech.


K panu doktorovi chdím již 12 let vždy jsem byla spokojena. Je to odborník, vždy příjemný a svou práci odvádí dobře. U mně se jednalo o porcelánové náhrady, takže větší zákrok. Jeho práce ale byla perfektní.Doporučuji.


J
Ověřeny pacient

Pan doktor je vynikající. Přístupem je takový jaký by měl být každý lékař vůči pacientovi, tedy vždy příjemný a ochotný. Práci kterou odvede je perfektní. Prostě v souvislosti s tímto stomatologem mohu hovořit jen v superlativech.


M

K panu doktorovi chodím již řadu let a jeho péči si můžu jen vynachválit. Velmi vstřícný přístup, moderní metody a vynikající výsledky. Také prostředí ordinace a čekárny je velmi příjemné. Od doby co jej navštěvuji, se již nebojím zubaře.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti