tř. Osvobození 1388, Otrokovice
Moravia Dent spol. s r.o.

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Je prostě super.

Vynikající lékař a člověk

Tohoto lékaře nedoporučuji. Je ochotný a vstřícný pouze,když jdete na pravidelnou prohlíku. Pokud nemáte čas a nechodíte třeba i rok a pak přijdete, že vás něco bolí, tak vám dá najevo, že nechodíte na prohlídky. V bolestivém stavu mě klidně nechal čekat v čekárně, než bude místo mezi objednanými pacienty. V jiném případě, když mě opět něco bolelo, tak řekl že nemá čas a dohodil mě mladšímu kolegovi, který vůbec neznal mé zuby. Myslím, že dobrý doktor se pozná, až Vás něco bolí a to se stalo mě. Ukázal se, že člověku nepomůže.

Pan Doktor je velmi příjemný a ochotný, vše srozumitelně vysvětlí a pokud sám není spokojen s výsledkem, tak se na pacienta nevykašle, ale snaží se to vše udělat ku spokojenosti všech.

K panu doktorovi chdím již 12 let vždy jsem byla spokojena. Je to odborník, vždy příjemný a svou práci odvádí dobře. U mně se jednalo o porcelánové náhrady, takže větší zákrok. Jeho práce ale byla perfektní.Doporučuji.

Pan doktor je vynikající. Přístupem je takový jaký by měl být každý lékař vůči pacientovi, tedy vždy příjemný a ochotný. Práci kterou odvede je perfektní. Prostě v souvislosti s tímto stomatologem mohu hovořit jen v superlativech.

K panu doktorovi chodím již řadu let a jeho péči si můžu jen vynachválit. Velmi vstřícný přístup, moderní metody a vynikající výsledky. Také prostředí ordinace a čekárny je velmi příjemné. Od doby co jej navštěvuji, se již nebojím zubaře.