MUDr.

Petr Ullrych

Gynekolog

Kontaktní informace

• M

Byla jsem v Kladenské nemocnici hospitalizována před 14ti dny, to jsem vyla ve 13tt. Přijela jsem na pohotovost s křečemi v podbříšku. Ujal se mne pan primář Ullrych, prohlédl mě, sdělil diagnózu, vše vysvětlil a doporučil zůstat v zájmu mého nenarozeného dítěte. Byl velmi příjemný a lidský. Věnoval se mi i o dva dny později, aby zjistil, jak léčba zabrala - i přesto, že byl na oddělení přítomen jiný lékař. Za mě naprostá spokojenost, i když budu ráda, když ho zase potkám až při porodu :-)

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• P

Pan Primář mne přijímal na gynekologické ambulanci, kde jsem byla kvůli potížím v těhotenství už po třetí. Jako jediný ze všech mne opravdu důkladně ošetřil, vysvětlil mi celou situaci a doporučil mi hospitalizaci (v jeho případě jsem si nedovolila oporovat). V nemocnici jsem měla pocit, že se o případy opravdu zajímá, byl slušný, milý, vyzařuje z něj vážnost. Nemám žádné připomínky a ráda doporučuji!

• A

Nemohu posoudit odbornost tohoto lékaře, já jsem naštěští přišla do styku s odborníky v Kladenské nemocnici, ale přístup k pacientkám je nepříjemný, chová se velice arogantně, pacientky přehlíží jako by tam vůbec nebyly. Alespoň trochu lidskosti by mu neuškodilo.

• M

Pan primář je skvělý lékař a hlavně člověk. Nikdy se nad člověka nepovyšuje , je pečlivý a já bych neměnila . Moc mi pomohl. Jsem jeho pacientka už hodně dlouho a bylo štěstí,že jsem se k němu dostala. marta

• N

S panem doktorem mám velmi špatné zkušenosti.Přišla jsem kvůli němu málem o dítě. Chtěl mi nasadit varfarin,který se nesmí podávat v těhotenství doktorka se na hema se zhrozila a řekla mi že bych okamžitě potratila a ještě si zadělala na další problémy. když jsem přišla s výsledky z imunologie za primářem nechtěl je vidět byla potřeba co nejrychleji jednat čekala jsem, když mu platím že vše rychleji zařídí ale bylo mu to jedno.S brekem jsem utíkala na hematologii, kde jsem vše vysvětlila že už jsem 2x potratila, nečekali okamžitě ráno nabrali krev a začli okamžitě jednat jinak bych znova potratila. Výsledky měli být za měsíc jednali tak rychle že výsledky byli do týdne a hned ten první den mi nasadili injekce na srážlivost. Těhotenskou průkazku mi vyplnil v 17tt i první moč, i tlak,který by se měl hlídat už od začátku.Ŕekl si o další peníze za nadstandartní péči pokud mám prý problémy s penězi tak že mě prý vyřadí na druhou kolej, trochu mě to zarazili ale ráda si priplatím ,když vidím že o mě bude dobře postaráno, ale péče absolutně žádná.
      Dál mi zanedbal takový zánět že jsem musela do nemocnice se kterým jsem prišla včas všechno bylo v pořádku, chtěla jsem udělatt ultrazvuk,stěry nechtěla jsem nic zanedbat řekl mi že je to dobrý a měla jsem z toho další problémy a budu do konce těhotenství budu ráda že to nák tak donosím. Možná jsem udělala chybu a měla jsem se ho zeptat kolik by chtěl do obálky. Ted jse na rizikovce a pak jdu okamžitě od něj pryč.

• pan doktor mi moc pomohl. Nejsem dlouho jeho pacientkou. Přešla jsem k němu, když už jsem si nevěděla já, ani můj lékař rady. Je to zkušený odborník na svém místě,který si dokáže poradit i se složitým případem, který se musel jako v mém případě nakonec řešit operací. Mohu jen doporučit.

• jsem u pana doktora leta velmi spokojená. Jedná se o špičkového odborníka.

• Já se musím zastat pana doktora Ullrycha. Co se tady píše je lež, je to lékař, který je velmi lidský a zkušený. Mě vždycky pomohl a poslal na vyšetření v případě nejasnosností. To všichni lékaři neudělají, odbydou léky atd.,a za porody berou všude, v Praze je to daleko více. V dnešní době si každá maminka může vybrat porodnici, kam půjde rodit, nezlobte se nechápu paní, když tak kritizuje pana primáře, proč nešla rodit jinam. Pan doktor se alespoň snaží a není náladový jako někteří kolegové...takovou kritiku si nezaslouží. pacientka

• Ráda bych se pana primáře zastala. Je přeci veřejným tajemstvím, že mnoho porodníků a troufla bych si říci všichni, si za "vedený porod", tedy předem domluvenou asistenci berou honorář.Jestliže chci mít jistotu, že u porodu nebude nějaký patlal, že porodník přijede na zavolání do porodnice, že budu mít nejlepší péči, tak proč bych nezaplatila.To si jako myslíte, že by to někdo dělal zdarma?Konkrétně pan primář Ullrych mi rodil obě děti a jsem velice spokojená, je mi jedno kolik to stálo.Za nadsandardní péči se v tomhle státě musí zaplatit, když neexistují jiné legální cesty.

• Pan doktor je vynikající ve svém oboru, pomohl mi vyřešit vleklé gynekologické záněty a nic nezanedbá, není arogantní a namyšlený, jako někteří ostatní lékaři, když se jich člověk na něco vyptává tak odbydou a pospíchají a neudělají v případě potíží ani ultrazvuk, což jsem se bohužel setkala.Pan doktor nic nezanedbá, docházím k němu jako soukromá pacientka a jsem velice spokojená a nikdy mě neodbyl.Byla jsem v péči už u více gynekologů.