Opravdu nejlepší pan doktor s lidským přístupem.Je dobře ,že je v Rožmitálu.
Díky Pane Doktore

Svoje kladné hodnocení na tohodle doktora jsem už tady prezentoval a oba můstky,které mi zhotovil,dobře slouží už dlouhé roky.K minulému kritickému příspěvku jen 2 technické poznámky : o zuby se přichází EXTRAKCÍ a ne resekcí.A dobu do nasazení můstku na obnažené zuby určují výrobní termíny zubní laboratoře.Takže autor kritiky všem předvedl svoje IQ, nedosahující ani úrovně programátoru Tatramatky a ošetření u "mastičkáře" je pro něj nadbytečný luxus.Je dobře,že uvolnil místo jiným!

Nedavno jsem se dozvedela,ze existuji tyto stranky, kde clovek muze svobodne vyjadrit svuj nazor na doktory. I kdyz si nemyslim, ze nektere nazory jsou objektivni. Precetla jsem si nasledujici komentare a pripadala jsem si jak Alenka v risi divu, kdyz nekteri pacienti ze zavisti pomlouvaji spickove lekare. Stydim se jak muze nekdo neco takoveho napsat napr. ze se zamiloval, svaci, je spatny....
Myslim si ze kdyz se tyto lide neumeji postarat o svuj chrup jsou na tom uz velice spatne kdyz si vylevaji zlost na takovych to spickovych lekarich.
Ten, kdo sem neco pise by se mel zamyslet nad tim jestli jen nezavidi talent tohoto vyjimecneho cloveka.

Pane doktore Uliku jste opravdu nejlepsi stomatolog na svete.

vzkaz pro posledni prispevek :
Jsi magor a zacni si cistit zuby jestli je nechces zkurvit to o vas vypovida, ze se neumite starat o svuj chrup

CO VIC DODAT: NEJ NEJ NEJ.
MYSLIM, ZE JE TO STRUCNE A JASNE

odbornik na svem miste. Vzkaz ostatnim : nezavidte mu.

Chtel bych touto formou vzkazat vsem, kteri umi jenom pomlouvat at si trhnou kdyz nemaji pravdu.Pan doktor je nejlepsi.

Zvlastni vzkaz pro pepana, ktery napsal, ze pan doktor se zamiloval a svaci 3 hodiny denne. - To, ze se zamiloval je snad kazdeho vec a tohle muze napsat jen sobec, ktery nepoznal tu pravou lasku. A to, ze svaci 3 hodiny denne jestli je to pravda i kdyz pochybuji to by tam ten dotycny musel byt denne a to bych chtel videt jeho chrup :-) V pripade, ze by se svacilo 3 hodiny denne tak tento inteligent pepan necetl nejnovejsi Britskou studii o tom, ze se ma opravdu svacit dele clovek si tim prodlouzi zivot i o nekolik let.

Vzkaz pro MM - Vazena damo reaguji na vasi kritiku, protoze se mi zna nespravedlive aby nejaka zahorkla dama, ktera neni schopna asi venovat se svemu chrupu, pomlouvala opravdu vynikajici doktora. To ze chodi dele nez ma je jeho soukroma vec a vidim, ze i vy nemate nic na praci nez pomlouvat poctive lidi.

Oba dva byste se meli za sebe stydet. To ze vy jste niceho nedokazali a navazite se do druhych, je to ostuda, ale jak se rika Cesky narod uz je takovy, ze umi pomlouvat a vy dva jste toho jenom prikladem.

také jsem sním velmi spokojený

pan Doktor je nej nej nej.jsem rada, ze mohu k nemu chodit do ordinace.

nejlepsi zubar na svete a nemam rad lidi, kteri jenom pomlouvaji kdyz ostatni neceho dosahli a oni sami ne.