Petr Štěřík, pediatr Žlutice

MUDr. Petr Štěřík

Uložit

Pediatr Více

6 názor

Uložit


Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Nádražní 322, Žlutice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

K panu doktorovi jsme přestoupili když malému byli cca 3 měsíce , jako prvorodička jsem k němu chodila i s rýmičkou a pan doktor byl vždy milý a hodný , malého okamžitě prohlédl a uklidnil mě . K prckovi se vždy taky chová mile , i sestřička je úžasná , hodná , vždy vše oba vysvětlí jak mají . Sice jsem se přestěhovala ale určitě nebudu měnit a budu ráda dojíždět za ním .

Skvělý odborník s milým přístupem k dětem. Stejně tak milá je i setřička. Všem maminkám doporučuji.

Ověřený profil

Vy opravdu nemáte bohatou slovní zásobu že? Znáte něco jiného než neandrtálec? já o tom tedy silně pochybuji, kdyby byl špatný lékař jak zde uvádíte určitě si ho nebude vychvalovat plno lidí ;) ale v téhle kupce spokojených lidí se vždycky musí najít takový blbec jako VY!!! Uvědomujete si že lékař je taky jenom člověk? To není vševěd!!! Naučte se vysvětlovat lékařům Váš problém a určitě se vyléčíte!!! Určitě jako první zkuste nějakého psychologa,asi máte nějaké komplexy ;) A co se týče záškoláků,logicky když se někde praští schválně do ruky a jdou k lékaři tak je snad jasné že je nechá doma,on nemůže vědět že si to udělali někde schválně.Asi nevíte čeho jsou v dnešní době záškoláci schopni!!!

Ověřený profil

P. Štěřík určitě není na úrovni neandrtálce, jak zde píšete , možná by toto oslovení určitě mělo titulovat Vás , kdo jste to napsal!! Já jsem ho navštěvovala už od svého raného dětství a ještě donedávna jsme k němu chodili i s naším malým , jelikož jsme se odstěhovali přešli jsme k jinému pediatrovi.Ovšem teď zvažujeme přechod zpět k dr. Štěříkovi,jelikož pediatrička kterou máme teď tu bych Vám přála zažít.Takže dr. Štěřík je super!! Ale když mu někdo zdělí že jejich dítě má pupínky ,ale to podstatné mu neřeknou nemohou se divit že to někdy dopadá špatně.

R

Staral se o mě v nemocnici.Moc hodný a ochotný a chápavý doktor.Kdykoliv jsem se jej na nemoc zeptal,rád odpověděl.Opravdu skvělý člověk.

Dobrí Lékař

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti