MUDr. Petr Spálovský

Zubař Více

Dolní Kounice 1 adresa

Praktický zubní lékař
Bezručova 71, Dolní Kounice

Z mych dosavadnich stomatologu jednoznacne nejlepsi,super pristup k pacientum,kvalitne odvedena prace,poprve po 40 letech chodim k zubari bez zbytecneho strachu a obav

Pan doktor mi dal umrtvovací složku na zub, pod kterým nechal nevyvrtaný kaz, byť část zubu odvrtal. Bohužel jen kvůli uvolnění místa na umrtvovací složku. Pak mi dal provizorní výplň, kterou spojil poškozený zub se sousedním zubem, čímž se mi na sousedním zubu utvořil kaz. Můj nynější zubař se výkonem pana zubaře zhrozil a neskutečně rozčílil. Co se týče umrtvování zubu, nevysvětlil, co jde dělat, ošetření bylo nepříjemné. Naprosto nedoporučuju. Veronika Řezáčová

Jsem velice spokojena se zákroky a přístupem pana doktora.

Pana doktora vřele doporučuji. Přešla jsem k němu od paní doktorky Kobzové a nemohu si ho vynachválit. Chápe, že většina lidí se zubařů bojí, vše ochotně vysvětlí a poradí. Vřele doporučuji.

Perfektní přístup. Pan doktor vše trpělivě a srozumitelně vysvětlí. Vysoká profesionalita, pan doktor sleduje, zná a aplikuje poslední trendy. Výsledky jeho práce mi pochválili i v zahraničí.

Pan doktor je odborník na svém místě, dokáže poradit a vysvětlit zákrok, který pacienta čeká, vysvětlí rozdíl v používaných materiálech vzhledem k trvanlivosti a ceně.