Adresa

Praktický zubní lékař
Bezručova 71, Dolní Kounice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Z mych dosavadnich stomatologu jednoznacne nejlepsi,super pristup k pacientum,kvalitne odvedena prace,poprve po 40 letech chodim k zubari bez zbytecneho strachu a obav

V
Ověřený profil

Pan doktor mi dal umrtvovací složku na zub, pod kterým nechal nevyvrtaný kaz, byť část zubu odvrtal. Bohužel jen kvůli uvolnění místa na umrtvovací složku. Pak mi dal provizorní výplň, kterou spojil poškozený zub se sousedním zubem, čímž se mi na sousedním zubu utvořil kaz. Můj nynější zubař se výkonem pana zubaře zhrozil a neskutečně rozčílil. Co se týče umrtvování zubu, nevysvětlil, co jde dělat, ošetření bylo nepříjemné. Naprosto nedoporučuju. Veronika Řezáčová

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Jsem velice spokojena se zákroky a přístupem pana doktora.


K
Ověřený profil

Pana doktora vřele doporučuji. Přešla jsem k němu od paní doktorky Kobzové a nemohu si ho vynachválit. Chápe, že většina lidí se zubařů bojí, vše ochotně vysvětlí a poradí. Vřele doporučuji.


Perfektní přístup. Pan doktor vše trpělivě a srozumitelně vysvětlí. Vysoká profesionalita, pan doktor sleduje, zná a aplikuje poslední trendy. Výsledky jeho práce mi pochválili i v zahraničí.


Pan doktor je odborník na svém místě, dokáže poradit a vysvětlit zákrok, který pacienta čeká, vysvětlí rozdíl v používaných materiálech vzhledem k trvanlivosti a ceně.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti