Gynekologie
Senovážné nám. 2, České Budějovice

Umístění: Gynekologie

Jsem s panem doktorem velmi spokojená. Jeho přístup mi ani trochu nepřipadá laxní. Vždy mě informoval o všem, co bylo v danou chvíli důležité. Je milý a troufám si tvrdit, že ze všech gynekologů ten nejlepší

Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s.

Dne 17.8.2017 jsem byla na operaci a tímto bych chtěla poděkovat doktorovi Sakovi za jeho profesionální a lidský přístup. Celému jeho týmu za skvěle odvedenou práci. Moc děkuji Pavlicová

Pan primář mě dvakrát stáhl hrobníkovi z lopaty a pouze a jenom díky němu mám dnes krásného synka (ač jeho "vznik" nikdo již nepředpokládal a nedoufal v něj). U pana primáře jsem absolvovala již tři zákroky (velmi riziková a problematická revize, laparotomická operace (kvůli které ve večerních hodinách přijel do nemocnice, odvolán od večeře) a nakonec završeno císařským řezem. Vše se velmi dobře a rychle zhojilo (jizvy po operacích po třech měsících již neznatelné), nebyla jediná komplikace. Oceňuji velmi vstřícný přístup a zájem - nesouhlasím s předchozími komentáři, že pan primář je laxní. Není - na mé dotazy si vždy našel čas a pečlivě je zodpověděl a vše do podrobna vysvětlil. Vždy u mě napravil vše, co ostatní doktoři nezvládli a pokazili. Zkrátka a dobře - mám zkušenosti s mnoha gynekology (jak praktiky, tak v nemocnicích - Jindřichův Hradec, vyhlášené Podolí), ale pan primář Sák je zkrátka člověkem na svém místě. Vděčím mu za život i za krásného syna, dovede povzbudit, uklidnit, jeho smysl pro humor je neocenitelný a dovede jím odlehčit nepříjemné situace. Souhlasím s níže uvedeným názorem - kéž by takových bylo více!

Pán primář Sák je na svém místě. Jen více takových lékařů.

Tři roky jsem se u pana doktora léčila,tehdy jeste u Tři lvu.Vždy jsem byla s jeho přistupem spokojena. Ale den před operac/měl mě operovat/ mi prišel jiny lékař říct podrobnosti ohledně operace a řekl mi jméno lékaře,který provede operaci.Zaskočilo mě to a na dotaz,proč mě nebude operovat sám pan doktor,neuměl odpovědět.Pan primář,tehdy, jím ještě nebyl,mne neoperoval,nechodil ke mně na vizitu,neodpovidal na pozdrav a při propuštění jsem dostala kontakt na jiného lékaře.Beze slova vysvětlení!

jsem naprosto spokojená.

mně pan doktor zachránil život

Na to ze je primar, tak jeho pristup ke mne byl otresny. Zavedl mi do pochvy cipek vyvolavajici porod,aniz by mi cokoliv rekl a ja si tedy niceho nevsimla. Pote jsem se zeptala, zda je vse v poradku a mohu jit domu. A on mi oznamil, ze ne, ze budu rodit. Pritom s kazdym vykonem bych mela dat jako pacientka souhlas a vzdy potrebuji slyset dalsi moznosti a jejich nasledky. Porod jsem mela uzasny, ovsem pristup porodnich asistentek a lekarky byl take strasny. Pred tydnem jsem byla znovu v nemocnici na zenskem odd.,ale tentokrat jsem narazila na same prijemne a vstricne lekarky a lekare. Diky za ne. Pane primari bez souhlasu jiz nikdy nic neprovadejte,prosim.

Mám s panem doktorem zkušenost pouze z ordinace, ale nemůžu si na nic stěžovat. Chodila jsem k němu během třech těhotenství a byla jsem spokojená, žádné dlouhé čekání a moc milý přístup. I když nemá v ordinaci ultrazvuk, tak jsem všechny potřebné ultrazvuky samozřejmě absolvovala a to u pana dr. Tůmy, který je provádí ve dveřích naproti a mají společnou čekárnu.

Se žádankou na operaci dermoidní cysty jsem přisla na oddělení nemocnice, kde mě pan primář nejdříve poslal na ultrazvuk. Největší chybu udělal p. doktor Polách, který UZ vyšetření 'odflákl'a poslal mě zpět bez nálezu. Natož mi pan primář řekl, že kde nic není ani smrt nebere, aniž by se podíval na předchozí zprávy z UZ, či sám si mě vyšetřil. Ještě před návštěvou nemocnice jsem byla vyšetřena v ten samý den na gynekologii a obdržela jsem žádanku na operaci. Není zanedbatelný fakt, že jsem zatím bezdětná, jeden vaječník už nemám a cysta byla z UZ popsána jako dermoidní vícero lékaři.
S odporoučením jsem tedy jela do Prahy na vyšetření CT, které potvrdilo přítomnost dermoidu. Nakonec jsem byla odoperována v Českokrumlovské nemocnici, a jsem jím tímto velmi vděčná. Tento laxní přístup nepřeji nikomu, kdo si prochází podobnou situací. Chybovat může každý, ale v případě pochybností doporučuji zajít si ještě někam jinam. Zdraví je jenom jedno.