MUDr.

Petr Pachman verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• N
    Umístění: MEDICOM ClinicSlužby: plastická operace prsou

Od první konzultace byl pan doktor milý a vstřícný. Všechno vysvětlil, ukázal, velikost implantátů zvolil skvěle. Prsa vypadají krásně přirozeně, tak, jak jsem chtěla. Jizvy se také rychle zahojily a po půl roce od operace už nejsou skoro vůbec vidět. Péče sestřiček po operaci byla také skvělá. Pana doktora určitě doporučuji dalším ženám (či mužlm), je skvělý.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jakubská 2 , Brno

Libor Polák
    Libor Polák
    Milady Horákové 28, Brno
    Dobrý den. Moje zkušenost s panem dr.Polakem je ta nejlepsi! Pan dr. je skvělý, zkušený a seriózní chirurg. Udělal… Více

Pavel Krejzlík
    Pavel Krejzlík
    Zubař, Plastický chirurg
    Masarykova, Brno
    Pan doktor je zkušený stomatochirurg, který mi brilantně odoperoval osmičku ,přirostlou ke kosti ,mající 3 kořeny,… Více

Jan Válka
    Jan Válka
    Plastický chirurg, Chirurg
    Viniční 235, Brno
    Byla jsem na rhinoplastice u pana docenta. Jsem velmi spokojena s vysledkem. Mela jsem zdedeny tzv.papousci nos,… Více
    Objednat se

Zkušenosti a dovednosti

• Vystudoval Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, obor všeobecné lékařství. V roce 2006 získal certifikát ECFMG (United States Medical Licensing Examination), celosvětově uznávaný titul lékaře M. D. V roce 2012 složil atestaci z plastické chirurgie.

V letech 2005 – 2007 působil jako chirurg na Chirurgické klinice FN v Brně Bohunicích, další dva roky mimo jiné věnoval i vědecké činnosti v Institutu biostatiky a analýz Lékařské a Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v oblasti klinických lékařských studií. Od roku 2008 pracpval na Klinice popálenin a rekonstrukční chirurgie FN Brno jako plastický chirurg. Ve stejné době funguje jako Medical Advisor a manažer pro farmakovigilanci v DSC Services, s. r. o. Na klinice MEDICOM VIP působí od roku 2012.

Svou kvalifikaci si průběžně zvyšoval na stáži na Elzen Injectables Kliniek (Naarden, Nizozemí), dlouhodobými stážemi na Klinice plastické a estetické chirurgie FN sv. Anny v Brně a v Ústavu chirurgie ruky ve Vysokém n. Jizerou. Certifikace získal v oblasti aplikace těchto produktů: Botox, Dysport, Restylane, Juvéderm, Surgiderm, Radiesse, Modélis, Mesolis, Esthélis, Forthélis, Macrolane a mnohé další. Dále absolvoval školení na chemický peeling Renophase a NeoStrata (Princeton, USA). Na svém kontě má více než 3000 provedených zákroků estetické chirurgie. Pravidelně se účastní mezinárodních i národních workshopů a konferencí na téma plastická chirurgie, výplňové materiály, botulotoxin.

Nyní se plně věnuje estetické chirurgii v celé její šíři. Ve svém soukromém životě je vyznavačem adrenalinových sportů, cyklistiky, hudby a moderní architektury. Tvrdou práci na sobě přenáší i do své profese.

• plastická chirurgie

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• N
      Umístění: MEDICOM ClinicSlužby: plastická operace prsou

Umístění: MEDICOM ClinicSlužby: zvětšení prsou

Pan doktor je jednička ve svém oboru.Na operaci jsem se chystala dlouho a hned po prvni konzultaci jsem vedela,ze nechci k nikomu jinemu.Jsem po operaci par mesicu a jizvicky jsou minimalni.S vysledkem jsem maximalne spokojena.Pan doktor mi navratil ztracene sebevedomi a tim mu moc dekuji!A personal celkove byl velmi ochotny.

• V

S panem doktorem jsem se setkala zatím pouze na konzultaci, kde mě velmi překvapil svým vstřícným jednáním. Vše mi do detailů vysvětlil, věnoval mi dostatek času, i když jsem stála s implantáty cca deset minut s jednou velikostí, což nebylo málo! Konzultace byla velmi příjemná a budu se těšit, až se společně setkáme na sále.
      V. Nováková, Brno

• I
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vynikající odborník, přesne podrobně vysvětlil zákrok a odpovědel na všechny moje dotazy. Zákrok jsem zatím nepodstoupila, ale když se odhodlám určitě půjdu k panovi doktorovi. Je moc milej a ochotnej.

• M

Od konzultace až po poslední kontrolu vstřícná komunikace, pozitivní ovlivnění původní
      (laické) představy o rozsahu zákroku = výborný výsledek, překvapivě krátká rekonva-
      lescence...
      +Díky absenci rutinní nemocniční odosobněnosti celého týmu nejsou návštěvy tohoto
      "podniku" zdrojem stresu:)

• M

U Mudr. Pachmana jsem byla na liposukci břicha. Zákroku jsem se díky němu vůbec nebála, byl velmi profesionální a lidský, vše mi vysvětlil. S výsledkem jsem velmi spokojena. Určitě mohu velmi doporučit!

• W

Jsem s panem doktorem spokojen, provedl dobrou práci bez komplikací a hlavně po zákroku vidím dobré výsledky

• D

Taky jsem s panem MUDr.Pachmanem VELMI SPOKOJENA !!!!! Je velmi pečlivý ,zodpovědný a řekla bych,že se pro tuto práci plastického chirurga přímo narodil.Je vidět,že ho tato práce velmi zajímá prostě baví a neustále má zájem se zdokonalovat a brát si vzor s dobrých lékařů kteří mají již delší životní praxi. .Fakt komu patří až neuvěřitelně skalpel do ruky tak to je právě pan doktor Pachman..Přišla jsem na něj tak náhodně přes internet a jsem ráda,že znám tak úžasného lékaře.Jana

• K

Pan MUDr. Petr Pachman je nejen vynikající lékař, který bere svou práci velmi zodpovědně, ale i skvělý člověk, který nešetří úsměvem a milým slovem. Je to naprostý profesionál a nechybí mu lidský přístup. Byla jsem více než spokojena, pana doktora mohu jen a jen chválit.
      K.Hartmannová, Brno