Praktický lékař stomatolog
Masarykova třída 60, Olomouc

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Děkuji panu doktorovi a celému jeho kolektivu za vzorný přístup k léčbě mých zdravotních problémů. V dnešním dni u příležitosti jeho narozenin mu přejem ještě hodně tvůrčích let a spokojených pacientů.. Sylva a Honza.

Od pana doktora utekla postupně celá moje rodina, hned co nám došlo, že to asi nebude našimi zuby, ale doktorem... u nových (různých) zubařů jsme velice spokojeni, a po tom co opravili viceméně všechny zuby co nám pan Němec spravoval, tak už nemáme žádně komplikace. Doktor je vážně arogantní, svou práci velice zanedbává, snaží se být vtipný, to je sice strašně fajn, ale měl by se věnovat tomu co dělá.. Cokoliv dělal, bylo šíleně bolestivé, protože neumí být jemný.. něco jako umrtvení pro citlivé pacienty neexistuje... vždy jsem se tam bála chodit.. navíc tu již zmiňované věci ohledně placení, že to jde bez dokladu, pokud s dokladem, tak většinou stejně dražší než by mělo být... Vážně velice důrazně nedoporučuji....

Mohu jenom doporučit. Dělal mi plomby, čistil kanálky, dělal korunku, bělil, rentgenoval... maximální spokojenost. Radim Nečas

S panem doktorem máme jen dobré zkušenosti!!!Jezdíme celá rodina z Přerova, protože nám byl doporučen a nelitujeme.Usměvavý, laskavý a machr. Sestřička milá a ochotná. Když máme dohodnutý termín, čekáme max. 10 minut....CO VÍC SI PŘÁT?

Škoda slov, pořád dokola ... mám ten samý problém. Zaplomboval mi zub, ten dál bolel jako čert, při návštěvě jsem mu to říkal, jeho odpověď "... ale ten zub je v pořádku". Po půl roce mi to jiný zubař otevřel a zkonstatoval zánět kanálků. Hlavně, že měl při práci pořád plno "příprců" a legračních polodementních průpovídek. Hrubá práce, hrubý člověk.

Pan doktor mne léčil několik let a musím uznat, že díky jeho péči se alespoň nebojím zubařů, jeho ležérní přístup mi vyhovoval do té chvíle, než nepoznal parodontozu ve velmi pokročilém stadiu (není mi ještě ani 30) a říkal mi, jak mám krásné zuby a až jiný doktor se zhrozil a ihned začal léčbu. Sestřička(y) jsou moc fajn a pak doktor určitě vtipný společník, ale jako odborníka ho raději nedoporučuji.

Chodíme k němu celá rodina a nemáme problémy!!!

Vstřícný k pacientům, ohleduplný, vždy veselý a velmi dobře zná své "řemeslo"K

Chodila jsem k Dr. Němcovi deset let a díky jeho péči už nemám 3 zuby. Všechny zuby, které mi kdy spravoval dopadly katostrofou. Každy zub, který Dr. Němec řešil, vždy po několika měsících začal zase zlobit, byl tam vždy zánět a musely se čistit kanálky. Jednou to zašlo až tak daleko, že jsem dostala málem zánět okostice.Takže sem už nikdy nepřijdu, už jsem si našla lepšího odborníka. A na fintičky tipu- chcete bílé plomby s dokladem za 1200 Kč nebo bez dokladu za 800 Kč, nejsem zvědavá. Proč to asi dělá,že

Jsem s ním velmi spokojeni, ošetřuje i mou tříletou holčičku a ta nemá problém k němu jít, moc to s námi umí. Příjemný a profi přístup a jeho práce bez komplikací. Všem doporučuji.