Lékařské centrum Václavka
Musílkova 55, Praha

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Opět musím souhlasit s negativním hodnocením. Pan doktor byl velice arogantní a jeho přístup byl až neprofesionální. Nemám k němu důvěru a hledám jiného kardiologa. K němu už nikdy.

Naprosto souhlasím s většinou negativních recenzí - příšerný přístup, pan doktor je velmi arogantní člověk. Měl velmi nevhodné, ponižující narážky. Je důvodem, proč odcházím z jeho ordinace. Mám bohaté zkušenosti s přístupem lékařů, počínaje praktickým lékařem a konče třeba ortopedií. U žádného z nich jsem toto nezažila. Tohle ne, děkuji.

Setkala jsem se s ním když zastupoval mou nemocnou kardioložku. Velice milý, vstřícný, vše mi řádně vysvětlil. dobrý odborník. S tímto kardiologem jsem velice spokojena.

Umístění: jiné místo

Překvapil mě velmi nepříjemný přístup v ordinaci, lékař vystupoval chvílemi až arogantně. S tím souvisí i pocit, zda v oblasti odborné péče je vše v pořádku.
K lékaři musí mít člověk důvěru. Příště určitě jinam.

U pana doktora jsem byla cca před rokem,jeho nepříjemný přístup,mě pěkně zaskočil.Vynadal mi co tam dělám,měla jsem žádanku,tak co bych tam asi mohla dělat,rychlá a nepříjemná prohlídka a rychle ven,už nikdy k němu,pumpovalo mi srdce vzteky,že jsem mu chtěla něco říct....