Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Roudenská 31, České Budějovice
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

3 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Zuby ve velice špatném stavu

Pan doktor je vážně borec.Konecne mám zuby,za které se nemusím stydet.Doporucuji všema deseti,a to jsem už zubařů měla víc než dost.

B
Ověřeny pacient

Já jsem s panem doktorem velice spokojená, našla jsem si ho pod ZNÁMÝ LÉKAŘ.CZ, kde má jenom pozitivní názory a odešla od zubaře v Písku. Pan doktor je šikovný,pečlivý, má lidský přístup on i jeho sestra. Když mám jít na ošetření, napíšou mi smsku, abych nezapoměla, trpělivý na mě i mého syna, kterému je 5,5 let a nechce si nechat šáhnout do pusy. Pan doktor mi dal zuby do kupy, kdy se již nemusim stydět za usměv a mám hezké zuby.Vše dělá s citem tak, aby nic nebolelo. Tímto mu děkuji, že vzal mě i mou rodinu, nikam bych už nešla :-)

H
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím již několik let a jsem s jeho péčí velmi spokojena. Pan doktor má příjemné vystupování, pečlivý přístup k práci a zároveň používá moderní postupy. Není problém ani s řešením akutních problémů nebo s náhlým problémem před zahraniční cestou. Oceňuji také příjemnou sestřičku a velmi dobrou organizaci návštěv (např. sms upozornění před sjednanou prohlídkou) a v čekárně, kde se nikdy příliš dlouho nečeká (telefonické upozornění když dojde k průtahu s předchozím pacientem). Prozatím všechny mé problémy vyřešil k mé spokojenosti, a že jich nebylo málo.
Hana T.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti