MUDr. Petr Kulovaný

Zubař Více

České Budějovice 1 adresa

Roudenská 31, České Budějovice

Umístění: Ordinace Zuby ve velice špatném stavu

Pan doktor je vážně borec.Konecne mám zuby,za které se nemusím stydet.Doporucuji všema deseti,a to jsem už zubařů měla víc než dost.

Já jsem s panem doktorem velice spokojená, našla jsem si ho pod ZNÁMÝ LÉKAŘ.CZ, kde má jenom pozitivní názory a odešla od zubaře v Písku. Pan doktor je šikovný,pečlivý, má lidský přístup on i jeho sestra. Když mám jít na ošetření, napíšou mi smsku, abych nezapoměla, trpělivý na mě i mého syna, kterému je 5,5 let a nechce si nechat šáhnout do pusy. Pan doktor mi dal zuby do kupy, kdy se již nemusim stydět za usměv a mám hezké zuby.Vše dělá s citem tak, aby nic nebolelo. Tímto mu děkuji, že vzal mě i mou rodinu, nikam bych už nešla :-)

K panu doktorovi chodím již několik let a jsem s jeho péčí velmi spokojena. Pan doktor má příjemné vystupování, pečlivý přístup k práci a zároveň používá moderní postupy. Není problém ani s řešením akutních problémů nebo s náhlým problémem před zahraniční cestou. Oceňuji také příjemnou sestřičku a velmi dobrou organizaci návštěv (např. sms upozornění před sjednanou prohlídkou) a v čekárně, kde se nikdy příliš dlouho nečeká (telefonické upozornění když dojde k průtahu s předchozím pacientem). Prozatím všechny mé problémy vyřešil k mé spokojenosti, a že jich nebylo málo.
Hana T.