Petr Kozlík, zubař Lysá nad Labem

• Zubní kaz
  • Skřípání zubů
  • Onemocnění zubní dřeně

• zubní lékař - stomatolog

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Bělení zubů

Ošetření zubního kazu

Preventivní prohlídky

Zubní vyšetření

Praktický zubní lékař

U pana doktora jsem si nechal spravit kompletně chrup, od plomb, přes korunky až po náhrady. Kvalitní, bezbolestná péče. Až u něj přestala být návštěva zubaře stresujícím traumatem.

Nejlepší zubař co kde je. Nechápu jak si na něj někdo může stěžovat

Velice šikovný Pan zubař, zachránil mne zub a od té doby co se stará o můj chrup docházím pouze na kontroly jednou za rok. Konečně jsem našla někoho velice šikovného. Můj přítel je také velice spokojený. K panu doktorovi chodí sám a nestresuje se návštěvou jeho ordinace.Zubaře se velice bál.Ted chodíme s úsměvem.

Jsem spokojeným pacientem tohoto lékaře již šestým rokem, kdy jsem prošel kompletní "generálkou" mého chrupu (na kterém se podepsal jak můj nezájem o chrup způsobený traumaty ze státního zdravotnictví a specialistů z dob minulých), od korunek přes plomby, vše rychle, čistě a bezbolestně. Každý zákrok se mnou konzultoval a vše velmi dobře vysvětlil. Momentálně k němu chodím pouze na pravidelné kontroly a kosmetické čištění zubního kamene. Za zmínku stojí též ochotné sestry a velmi milá asistentka.

K panu doktorovi jsem léta chodila a byla spokojeným zákazníkem.Bohužel, jeho přístup se návštěvu od návštěvy zhoršoval a po té poslední už jsem se s ním musela rozloučit.Moc mě to mrzí, ale radši půjdu k jinému zubaři, protože takový nezájem a neochota se hned tak nevidí...

Profesionální přístup, kvalitní vybavení.
Vše hradí pacient, nemá smlouvu s pojišťovnou.

Výborný stomatolog, po mnoha zákrocích má moji plnou důvěru, kvalita 100%.

Vzhledem k častému stěhování jsem zažila hodně zubních lékařů, je pravda, že pan doktor má svérázný přístup, ale jeho práce je stoprocentně nejkvalitnější. Nehledě na to, že mě v jeho ordinaci nikdy žádný zákrok nebolel. Nespolupracuje však se zdravotními pojišťovnami, což je asi jediná vada. Ale jak pro koho samozřejmě.

S panem doktorem Kozlíkem jsem se poprvé setkala asi před šesti lety, když jsem se přestěhovala do Prahy a začala jsem mít problémy se zubem pod můstkem. Od té doby se pár věcí změnilo (přestěhování ordinace a ukončení smluv s pojišťovnami), ale ani jeden zub, který mi pan doktor ošetřil, mi dodnes nedělá žádné problémy. Za vstřícnost, ochotu a velice profesionální přístup, se kterým pan doktor přistupuje ke každému (kvalitně provedenému)zákroku, který jsem dosud potřebovala, mi opravdu není líto zaplatit z vlastní kapsy. Nepoznala jsem šikovnějšího zubaře, než je MUDr. Petr Kozlík. Doporučuji všem.

Jeden z nejlepších stomatologů jaké znám,škoda že nám odešel z Lubence,ale chápu,Praha je Praha.

• Zubní kaz
  • Skřípání zubů