8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek
Odborný lékař ortopedie, ultrasonograf (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Náměstí Svobody 527, Třinec
Odborný lékař ortopedie (mapa)

Školní 390, Jablunkov
Odborný lékař ortopedie (mapa)

Palackého 481, Rožnov pod Radhoštěm
ORTHES, spol. s r.o. (mapa)

Umístění: Odborný lékař ortopedie operace kloubu

Na operačním stole pana primáře jsem se ocitla zcela neplánovaně s úrazem, který si vyžádal kompletní endoprotézu kyčle. Byla mi implantována keramická endoprotéza s delší životností. Díky čisté a perfektní práci se po operaci nevyskytly žádné otoky ani modřiny, hybnost byla od začátku perfektní, chůze po 5 měsících naprosto neproblematická, jizva skvěle zhojená, esteticky velmi nenápadná, v některých místech téměř nepostřehnutelná. Během náročné a zdlouhavé rekonvalescence mi pomohla nízká váha a slušná fyzická kondice. Pokud se někdo na tuto operaci chystá, lékař doporučuje shodit a cvičit, pak věřte, že ví proč. Jestli ho neposlechnete, zaděláváte si na problém. Když jsem po návratu do Německa, kde žiju, mohla na všetečné dotazy zdravotního personálu odpovídat, že tuhle dobrou práci odvedl primář jedné malé neznámé nemocnice v České Republice, patrioticky jsem se dmula pýchou. Díky!

Pokud mám hodnotit, tak hodnotím 5-ti hvězdičkami. Měl jsem problémy s kolenem, rentgen nic neukázal. Až díky starostlivosti pana doktora a artroskopickému vyšetření a následnému ošetření mám s kolenem klid. Díky.

K p.primáři chodím již velmi dlouho, vždy mi pomůže. A to že nemá rád , když lidé mají nadváhu,když mají nemocná kolena chápu. Vím je to velmi těžké, ale on už je takový. Jaroslava B.

Při opakované návštěvě tohoto lékaře kvůli velkým bolestem nehodlá nic dělat, řekl mi, že je pouze ortoped, tak já už teda nevím za kterým specialistou bych měla jít, aby mi některý z nich pomohl. Přehazují si člověka, jako horký brambor a s ničím nepomůžou!!!! Arogantní člověk. Rozhodně nedoporučuji!

Potom co mého 4 letého syna poslal pan primář Rucki k MUDr. Kozákovi pro vyšetření na vyloučení Perthesovy choroby jsem si vyhledala názory na tohoto lékaře. Po přečtení všech názorů jsme k němu vyrazili se smíšenými pocity. Musím říci, že pan doktor Kozák byl velmi příjemný, ale! Nejsem lékař, ale v porovnání s vyšetřením u pana primáře Ruckého byl pan doktor Kozák s vyšetřením mého syna velmi rychle hotov. Když jsem se ptala zdali se k němu mohu objednat já, že mám časté bolesti kyčlý řekl mi, že nevypadám, že bych umírala. Chápu byl to žert, ale dál se o muj problém už nezajímal. Nebyla jsem u lékaře 15 let, nemám ve zvyku chodit s každou maličkostí. Když se ale konečně k lékaři vypravím byla bych ráda kdyby me byl ochoten alespoň vyšetřit.

Dvakrát jsem byl objednán na určitou hodinu, ale ošetřen jsem byl až za 45 resp.50 minut. Přednostně byli ošetřeni
známí, kteří přišli až po mně. Diagnóza nebyla přesná, bolesti kloubu se zhoršovaly. Léčit jsem se raději začal
svépomocí. Taky se zde hledí spíše na peníze, než na zdraví
Asistentka Miechová se chová neochotně a arogantně podle rčení "Kostelník důležitější faráře...". Soustavně komolí
jména pacientů; není ochotná si jméno přečíst ze zdravotního průkazu.

Děkuji za výborný přístup. Moje koleno dal perfektně do pohody a zase můžu sportovat. Je trochu akční, ale to mě nevadilo.

Po stanovení špatné diagnozy, kdy mě označil za invalidu, mi řekl, že pro mne nic nemůže udělat. Nechoďte do frýdecké nemocnice, na ortopedii. MUDr. Kozák je velice spostý, nemá žádné profesionální jednání a vystupování. Navíc, jako lékaře ho vůbec nelze uznat. Nemá vědomosti a používá špatné léčebné metody. Není ochoten pomoci. Poškozená, bývalá pacientka. Pane řediteli, co Vy na to? Nechcete ho vyměnit? Myslím, že by to nemocnici prospělo.

Byla jsem velice spokojena s jeho prací i chováním, velice šikovný lékař.

Arogantní, jde mu o peníze a velký odborník to není. Zfušoval mi operaci předního zkříženého vazu v koleni, špatně jej diagnostikoval (byl to totiž i zadní..) a mou bolest ignoroval..