Umístění: Nemocnice Kadaň s.r.o.

Pan Kovanda má sice pozitivní přístup a rozptyluje vás povídáním o kde čem, nicméně zákroky jsou podezřele rychlé, při upozornění na bolest nebo dírku v zubu řekne, že tam nic nevidí a nic bolet nemůže. Dodá, že "jiní pacienti jsou na tom i hůř" a do pár minut je hotovo- venku čekají další pacienti objednání na stejný čas. Plomby mi mnohokrát vypadly a musela jsem přijít znovu. Po dlouhodobém upozorňování že cítím velký tlak ze stran zubů nepoznal, že mě tlačí rostoucí zuby moudrosti. Až za 5 minut 12 jsem byla odeslána k "odborníkovi" na zuby moudrosti do krajského města kde jsem při zákroku omdlela a následující dny pocítila tu největší bolest v celém životě, bez schopnosti zvednout se vůbec z lůžka. Změnila jsem zubaře a na RTG se ihned ukázalo, že každý původně malý kaz odvrtaný a zaplombovaný u Dr. Kovandy nebyl dobře odvrtán, a tak se pod plombou ještě 2x či 3x prohloubil. Výsledkem dlouhodobé péče Dr. Kovandy je, že ani jeden můj zub nezůstal bez kazu. Každý jeden zub je třeba kompletně přeďělat u nového zubaře, kde je standartem na 1 zub vyhradit 1.5 hodiny čistého času a kvalita zákroku je tedy nesrovnatelná.

má opravdu zlaté ruce, ale hlavně úžasný přístup k pacientům, děkuji za trpělivost kterou se mnou měl, měla jsem totiž panickou hrůzu ze zubaře ale pan doktor to zvládl na jedničku :-)) a mě opravdu nic nebolelo, smekám před vámi pane doktore :-))

dnes u zubaře vzal mě a holky :-) v chomutově žadný co by nás vzal jela sem do kadaně za ml kovanda užasný milý člověk pomohl konečně mám klid a už me nic nebolíí ja doporučuji na 10000000% je skvělí Latochová

dneska jsem u pana doktora byla, zanet v zubu , horecka, otekla, nevyspala, pan doktor je zubar s velkym Z , usmevavej , sestricka usmevava, vtipkoval, a to jsem jeste v cekarne byla na mdlobu , mam prokazanou fobii se zubaru , pan doktor si me vzal do pece , udelal mi kartu , pak mi dal inekce , povidal si semnou a redukoval muj strach .... silenej strach ... pockal az mi inekce uplne zabrala a nejprve odstranil rychle zanet a pak chviku jeste pockal a pak trhal to jsem malem umrela strachy , pan doktor mel do par vterin zub venku a ani jsem to nevedela, bylo to opravdu bezbolestne, a musim rict jedinej doktor kterej me zbavil strachu ne zcela ale jsme na dobre ceste, hned me objednal za tyden a da mi doporadku moje zuby, bude trhani ale stoji to zato , dekuji vam z celeho srdce ze mi pomahate plnit muj sen na krasne zuby

vsem doporucuji

Pán doktor je velmy profesionální acví co dělá...já ted měl viraženej zub tak blbě až k nervum a pan doktors kovanda mi ho ted pomaha zachranit...začátek inekce zpočatku sem měl strach ale ani to nebolelo...pak do nej vrtal díru a to sem si říkal a jeeejejj protože znamí od jinych zubařu říkaly že třeba cítily jak jim bud vrtá nebo trha zub..u pana Kovandy nic vse hladce a bez bolesti a ješte se sním da pokecat a i vám poradí...Sem velice rad že sem ho poznal a že k nemu chodím zaručeně mlady ale skušeny doktor palec nahoru a hodnoceni (velmi dobrý) je pro me ješte malo beze srandy....

Jsem vždy spokojený :)

Pana doktora vřele doporučuji jako skvělého odborníka,který má citlivý a profesionální přístup k pacientům. Z.E.

Pane doktore, máte "zlaté ruce", děkuji za Vaši péči a velice Vás obdivuji. J.J.

Za mnohaletou péči chci panu doktorovi poděkovat, vážím si jeho odborné erudice a jako odborníka ho doporučuji všem, je prostě nejlepší. Alena K.

Máme jen ty nejlepší zkušenosti,celá naše rodina,pana doktora i s jeho synem doporučuji.