K panu doktorovi chodím s oběmi dětmi a určitě bych neměnila. Když není potřeba,tak ATB nedává,je příjemný a vstřícný. Nikdy jsme s ním problém neměly. I setřička je moc milá a ochotná. Určitě mohu jen doporučit.

Pan doktor s velkým P.Chodím k němu s dcerou už od mala.Resp.napřed k mamince,oba úžasní a to i lidsky.Pane doktore.přejeme Vám i celé rodině hodně štěstí a zdravíčka.

Skvělý, sympatický, s dětmi to umí. Navíc citlivě dávkuje ATB, mohu jen doporučit.

Nejlepší doktor jako kdysi muj tak i mého syna.

Chodím k panu doktorovi se svými dětmi a jsem s ním maximálně spokojená. Možná někomu nevyhovuje jeho pozvolnější způsob léčení, já jsem ovšem velmi ráda, že nedává na každé zakašlání atb a snaží se hledat jiné způsoby,než ty radikální. Líbí se mi jeho chlapský přístup a nadhled :) Rovněž zdr. sestra paní Kosinová je velice příjemná a moje děti ji mají velmi rády.

Před měsícem se nám narodil chlapeček a na doporučení naší sousedky jsme začali chodit k panu doktoru Kolegarovi. Jsem moc spokojená, určitě to byla dobrá volba, pan doktor i sestřička jsou moc příjemní, rozhodně můžu doporučit!

S mými dětmi navštěvuji pana doktora již čtvrtým rokem a doposud jsme neměli žádný problém. Hlavně bych chtěla upozornit na to, že lékaři jsou taky jen lidé. Způsob léčby pana doktora se mi zamlouvá. Důležité je i to jaké informace o stavu vašich dětí doktorovi sdělíte. Pro stanovení léčby je to velmi důležité a lékaři nejsou vševědoucí jak se někteří rodiče domnívají.

Se svými dvěma dětmi jsem k tomuto panu doktorovi přešla od jiného pediatra, se kterým jsem byla velmi nespokojená. Pan doktor Kolegar nám prozatím vždy pomohl, poradil, doporučil, poslal ke specialistům atd. Syn už bude za chvíli dospělý, což mě mrzí, protože budeme muset hledat jiného lékaře, ale s dcerou tam ještě nějaký rok budu velmi ráda docházet, když to bude nutné a dcera ho bude potřebovat.

K PANU DOKTOROVI CHODÍM SE SVÝMI DVĚMA DĚTMI A JSEM NAD MÍRU SPOKOJENÁ JE TO SKVĚLÝ DOKTOR.VŽDY UMÍ PORADIT A POMOCT.MÁM POSTIŽENÝHO SYNA NA VOZÍKU A PAN DOKTOR MI VŽDYCKY POMOHL.LEPŠÍHO DOKTORA A TAK PEČLIVÝHO BUDU TĚŽKO HLEDAT PROTOŽE KLUCI BUDOU ZA CHVÍLI DOSPĚLÝ.NO A TAKY SESTŘIČKU CHVÁLÍM MOC HODNÁ A PŘÍJEMNÁ.

K panu doktorovi chodím se svým synem a jsem s ním velmi spokojená.Vždy velice laskavý a ochotný a s dětmi to umí.Takže myslím,že je to dobrý doktor a ze svých zkušeností ho mohu jen doporučit.I sestřička je moc milá a příjemná:-)