Praktický lékař pro dospělé
Lidická 1, Klimkovice

Pan doktor Kaštovský je vynikající lékař a obdivuhodný člověk s bohatou praxí a obětavým přístupem ke svým pacientům. Vřele doporučuji!! Kamila

Pan doktor je výborný na psaní neschopenek!

Velmi dobrý praktický lékař. Jsem velmi spokojená.

S panem doktorem jsem nebyla moc spokojená. Veškeré vyšetření je pro něj zbytečné. Pokud si opravdu nezažádáte o nějáké odbornější vyšetření a plně na tom netrváte, tak vám doporučenínedá, je to zbytečné. Jsme staří a s tím se musí počítat. Preventivní prohlídky, EKG a atd. je zbytečné.

Dle mého názoru velice laxní přístup k pacientům, odmítal cokoliv řešit , preventivní prohlídka byla dle slov p.doktora ZBYTEČNÝ LUXUS , a pokud člověk došel s konkrétním problémem, dočkal se odpovědi , že problémy řešit nebudeme .Až při příchodu nové , kvalitní konkurence , se snaží změnit přístup k pacientům . Určitě nedoporučuji .

Nechápu, kdo vymyslel takovou krávovinu, co se tím sleduje.Ještě nikde taková
blbost nebyla zveřejněna!!
MUDr. Kaštovský celý život obětoval medicíně.
Kdykoliv a to i v noci šel poskytnout první pomoc. Nehledě k tomu, že byla probuzena celá rodina.
Nezasloužil si, aby byl vyštván mladou nezkušenou lékařkou, která ve svých 30letech nemůže mít tak dlouhou praxi v malíčku.
Pacienty má i z širšího okolí.
Po celou dobu si nemohlo dovolit stonat cca 30let, člověk jako každý jiný.
Jednání Měst.úřadu neseriózní a především jednání a chování MUDr. Friedlové,která jde kvůli kariéře i přes mrtvoly.
Vedení Města přesto mu vypovědělo smlouvu na nájmu nebytových prostor,
Výše uvedená skutečnost se nemůže asi nikde jinde stát. I starší lékaři mají větší zkušenosti, než lékařka, která snad ani netouží mít svoji vlastní rodinu?
Všude a to zejména v cizině mají ke starším lékařům především úctu a vážnost.
Nikdo není bez chyb, kuchařka se nezavděčí všem strávníkům atd.
Vedení města hrubě pochybilo a nezachovalo se vůči němu spravedlivě.
Dokonce někteří spoluobčané plakali a přesto se zachovali jako
hyeny
Vzhledem k tomu, že výše uvedená MUDr.chtěla především majetek a vše ostatní převzít bezúplatně, nezachovala se seriózně a vyvolala tuto štvavou kampaň.
Ten, kdo nebyl do celé záležitosti zasvěcen, mohl uvěřit jen jejím milým slovíčkům.Nechť zkusí ve své rodné zemi Slovensku takto jednat??
A to má ordinace i v Ostravě-Vítkovicích.
Nejspíše by to chtělo uvědomit media popř.televizi o stavu v naší milované vlasti a rodném městě.

Doktor je dobrý praktik,který vždy určí správně diagnozu.Chválím na jedničku

Zkušenost, spolehlivost, ochota.Lékař jak má být.

Po léta můj obvodní lékař. Moc teda toho nenamluví, ale má to zmáknuté! Přeji hodně zdaru a pohody:-)

W

doporučují je dobrý a velmi ochotný nemám připomínek