Praktický lékař pro dospělé
Lihovarská 10, Ostrava

Super lékař dokáže člověku poradit a pomoci při každé nemoci prostě lékař s velkým srdcem !!!
Janek.M

Skvělý lékař a ještě lepší člověk!!!

No prostě jednička!

Pan MUDr. Petr Karpeta je velice dobrým lékařem.
Velice kladně lze hodnotit osobní přístup k pacientovi. Je příjemné vědět, že lékař je účasten naší nemoci a citlivě posuzuje problémy spojené s naší nemocí.
Každý lékař je doživotním studentem oboru medicíny. Musí se učit nejen nové léčebné postupy ale i nové léky a spousty ostatních medicínských prostředků a diagnos.
Navíc zkušenosti s akutními stavy na rychlé lékařské službě a ambulantní pohotovosti v nemocnicích jsou velice cenné zkušenosti.
Člověka a Lékaře s velkým L.

Radek D.

Po nástupu po Dr.Boškové jsme očekávali s obavou,jaký bude nový PL na Lučině.Dojíždějí zde lidé i z okolních vesnic a dnes již po roce můžeme konstatovat,že paní Dr.Bošová za sebe našla velmi "kvalitní náhradu",jak po stránce profesionální ale také velmi pěkný lidský přístup pana Dr.Karpety.Nejen že se lidé od něj neodhlásili, ale ještě se za ním vracejí dřívější klienti ze Sedlišť a Bruzovic.Děkujeme panu Dr. Karpetovi za jeho přístup.

Výborný lékař, vstřícný přístup, vysoce převyšuje standart praktických lékařů v ČR. Sleduje nové poznatky v oboru, naprostý profesionál.

Nejlepší doktor co jsem kdy měl

lepšího doktora si ani neumím představit,je velmi ochotný a hodný.

Nechápu, jak může mít tento lékař tak slabé hodnocení.
Je to člověk, který po morální i profesní stránce vysoko převyšuje lékařský standart v naší zemi. Za léta své záchranářské práce mu vděčí za své životy mnoho lidí, které zachránil bez ohledu na své bezpečí. K pacientům je vždy vstřícný a všímavý. Zkrátka nejen jednička jako profesional, ale i jako člověk.

Super doktor s lidským přístupem, vždy ochotný najít jádro problému a poradit.Mohu jen doporučit