Nevzdávejte se svého zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Rožnovská 241, Frenštát pod Radhoštěm
Praktický lékař gynekolog

Umístění: Praktický lékař gynekolog

Nejlepší lékař v okolí. Zkušený a velmi hodny. Vzdy všechno vysvetli co bude delat. Byla jsem u nej s prvnim tehotenstvim a zustanu u nej, dokud bude ordinovat. Nedam na nej dopustit.!! DOPORUČUJI!!
PS: sestra je na pravem miste, vzdy usmevava, ochotna, vstricna.. Za me 1*

Pan doktror je perfektní. Vždy mi pomohl, přešla jsem k němu od jiné lékařky a s problémem, který ona brala asi jako banalitu a věc nepotřebnou k léčbě, pan doktor vyřešil v deseti dnech. Pečuje o své pacienty velmi dobře. Mám ho ted dál, protože jsem se přestěhovala,ale stojí mi za to k němu dojíždět.

C

Pan doktor je vynikající!!!! Laskavý,příjemný,neměnila bych a doufám,že zůstane v praxi ještě dlooouho let:-) P.doktore fandím vám!!!!;-)

X

Nelepší lékař , co znám.Jako jediný z mnoha lékařů .

velmi dobrý diagnostik,laskavý a lidský přístup k pacientkám.

Nelepší lékař , co znám.Jako jediný z mnoha lékařů mi pomohl konečně donosit miminko po mnoha samovolných potratech a také na ultrazvuku našel malému cystu na ledvince , když jsem ho nosila ještě v bříšku.Nikdo z jiných lékařů a to jich bylo , to neviděl.Dojíždím za panem doktorem Jurečkou 50km .

děkuji za veškerou péči a pochopení

Přešla jsem k panu doktorovi Jurečkovi a má uplně jinačí přístup než předchozí doktorka. Vysvětlí, poradí.

Velmi pozorný,důkladný!!!

Je to supr doktor