Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

1.5

Obecné skóre
8 názorů

I
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Zahradníkova chronické urologické problémy

Moje máma (86 let) a já (68 let) už léta chodíme za panem doktorem Petrem Judou se svými chronickými urologickými problémy. Je to skvělý lékař, odborník a milý člověk, k němuž obě chováme velkou důvěru. Také sestřička, paní Marie Bedřichovská, je vstřícná a trpělivá ke starším lidem, zručná a jemná při odběrech. Jsme rády, že jsme potkaly takový skvělý tandem odborníků, na který se můžeme vždy s důvěrou obrátit. Iljuše Syrová a Božena Arkovová.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Zahradníkova

Na vyšetření k tomuto lékaři mě poslala má obvodní lékařka. S přístupem pana doktora jsem nebyl spokojen a nedoporučil bych ho. Chování sestry také hodnotím záporně. Její přítomnost při vyšetření nebyla pro mě příjemná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřeny pacient

Pan doktor mi vždycky pomohl, je pečlivý a celkem sympaťák, ale vždycky to tam strašně dlouho trvá a to prostředí je depresivní. Možná na jiné klinice by byl v pohodě. Na Zahradníkovu už nikdy nepáchnu, to bych si radši ukousala nohu.


A
Ověřeny pacient

Skoda, ze se bojim zde byt konkretni. Doktor si sice moje sdeleni vyslechl, ale do zpravy uvedl uplne neco jineho. Bud je zapomnetlivy nebo me naprosto ignoroval. Prohmatani bylo bolestive, mel jsem na doktora vzpominku jeste dalsi dva tydny. Nevim, zda je prohmatani bolestive u vsech urologu, ale stezuju si predevsim na neschopnost vysvetlit mi, co ze to vlastne nasel. Koukal tam na me jak na nejvetsi pako, ze nevim o co jde. Takze co mam vlastne za potize jsem se dozvedel az z Wikipedie. Tenhle nikdy vic.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Byla jsem tam poslána mojí obvodní lékařkou pro zánět močového měchýře. Sestra vypadala velmi mile, dokud nedošlo na cévkování, které bylo necitlivé a bolestivé a i přes moji snahu se uvolnit. Mluvila na mě sestra i doktor zároveň a já nevěděla co dělat dřív. Byla to rychlovka a i když mi byla nalezena krev v moči, tak se mě pan doktor zeptal, jestli vydržím dva dny na UZ.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Chodil jsem k panu doktorovi asi pul roku a nejvice mi vadil nedostatek duvery ze strany doktora k pacientovi. Kazde me tvrzeni zpochybnoval, prislo mi ze snad ani neposloucha, co a kde me boli. Zkratka si me zmeril hned ve dverich a dal uz neposlouchal.
Jelikoz zdravotni problemy pretrvavaly, rozhodl jsme se zmenit lekare a nyni jsem jiz zdravy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pan doktor mě trpělivě vyslechl, udělal důkladně veškerá vyšetření, a přišel na příčinu mých obtíží. Při cystoskopii byl velmi jemný a ani to moc nebolelo. Můžu jen doporučit.


Ověřeny pacient

Nechci zpochybňovat odborné dovednosti pana doktora, ovšem přístup k pacientům hrozný a povýšený. Po telefonické konzultaci mi bylo řečeno, že mám přijít na kontrolu a při osobní kontrole mi potom bylo spíláno proč tam vůbec chodím a jasně naznačováno, že jsem simulant, přestože test ukázal krev v moči. Nikdy více!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti