Odborný lékař ortopedie
Okrajová 4a/1634, Havířov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Hornická poliklinika s.r.o. Jiný

Profík na svém místě. Podrobné mně vyšetří, poslal na rentgen rukou, nohou kde mi byly všude zjištěny artrozy. Pan dr. mi to velice citlivě řekl co mi je napsal mi rehabilitace dal léky na artrozu. A že mi řekl, že špatně sedím na tom nevidím nic špatného, tak by to mělo být, že si doktor všímá všeho. Byla jsem u něj asi 5 krát a vždy profesionální jednání, do kloubu na ruce mi pichl injekci po které se mi ulevilo je škoda že prý musel odejít kvůli špatnému jednání s pacienty. Nevím co by chtěli, uhrazení že byli poučení že špatně sedí stojí, mají špatné boty, by měli být rádi, že jim to doktor řekl.

Umístění: Hornická poliklinika s.r.o. Nohy

arogantní člověk který si myslí že snědl Karlovu univerzitu.proto má čekací dobu pouze tyden, protože nemá žádné pacienty.poučuje člověka jak se má v jeho ordinaci chovat misto toho aby se staral o to co má.od neho si už nenechám předepsat ani vložky do bot.

Umístění: Sagena s.r.o., Denní stacionář interní Bolesti kolena a nohy

Katastrofa. Nechoďte tam !!! Mou 77 letou matku seřval, že se bez pomoci nezvedne z leže na sed na lehátku, že má ochablé břišní svalstvo. Podotýkám že tam šla s kolenem. Vůbec ji nevyslechl, žádný rentgen a dal ji jen injekci proti bolesti, kterou si musela zaplatit !!!!!! Jinak vůbec nic. Ani léky, ani rehabilitaci, ani ultrazvuk. Nic....

Umístění: Hornická poliklinika s.r.o. dlouhodobá bolest a doporučení praktikem

Poprvé a naposledy jsem navštívila tohoto lékaře.

Velice ne-empatický, místy až urážlivý. Vůbec nereagoval na mnou popsanou bolest v přední vnější části chodidla s ostrou bolestí pod malíčkem. Mrzí mě,že jsem čas nevěnovala lepé jinému odborníkovi, který bude mít zájem vědět, co mi je a následně mi nabídne pomoc. Pan doktor se po mě svezl a napsal mi paralel, bez rentgenu, který jsem čekala. Kdo jiný by mi měl poradit s vnitřním problémem v chodidle, než specialista ortoped. Mimo to jsem dostala přednášku jak špatně chodím, sedím, a připadala jsem si jako bych tam přišla simulovat a dostala jsem poučení jak si mám kupovat ve svých 28 letech boty... nikdy více. Hledám dalšího specialistu v dobrém smyslu.

Svou praktickou lékařkou jsem byla poslána se zády na ortopedii. Občas mě totiž bolivala krční a bederní páteř. Návštěva tohoto "lékaře" nebyla teda vůbec pozitivní. Jak píšete, řešilo se hlavně to, jak špatně sedím, stojím atd. Po chvilce bolestivého vyšetření, kde mi různě ohýbal bolavé záda mi bylo řečeno, že mám záda údajně jak 80.leta babča protože se nedotknu celou dlaní země. Bez jakéhokoliv důkazu mi řekl, že za dva roky skončím na vozíku. Dohnalo mě to k slzám. Jak toto může doktor, který nemá důkazy říct? Poslal mě na rentgen, kde pořídili snad 10 snímků. Jak jsem šla s rentgenovými snímky zpátky k panu Gudžovi jeho odpověď byla, že mám mírnou skoliózu jako každý druhý člověk, a že by toto opravdu nijak neřešil. Měla jsem jít na kontrolu znova po nějakém čase, ale k takovému neprofesionálnímu lékaři opravdu odmítám chodit. Takový neempatický člověk nemá v tomto oboru co dělat. Nedoporučuji!!

. Dnes jsem u Mudr. Gudže byla poprvé a super ,ochotný si vyslechnout pacienta, pochopit a pomoct . Že tento lékař to s námi myslí dobře, pochopí pacient z toho - že lékaři není jedno jak se chováme ke svému zdraví......... Hodný učitel v autoškole je taky k ničemu ,
nenaučí Vás jezdit a pak opakujete zkoušky a ještě si stěžujete na autoškolu..že Vás nic nenaučila. S některýma to pochopit je pak těžké ........... Já můžu jen panu doktorovi poděkovat DÍKY

Sebestředný, arogantní, neodborný. Na golfu jsem si natáhl nějaký sval v rameni a po týdnu bolesti jsem se rozhodl navštívit ortopeda. Bohužel jsem narazil na p. doktora Gudže. Mé zranění ho vůbec nezajímalo. Zajímalo ho jak sedím, jak stojím, a jak ležím. Hodinu jsem poslouchal jeho výčitky, že když se nebudu protahovat a cvičit a tak skončím na vozíku. Má nesmělá námitka že denně sportuji, hraji tenis, squash, badminton, jezdím na kole, lyžuji, běhám se psy, starám se o dva domy a dvě zahrady, ho vůbec nezajímala. Poslouchal jenom sám sebe. Při "vyšetření" mi málem zlámal už tak bolestivé žebra, když se celou váhou svých cca 120 kil zabořil do mých zad. Těšil jsem se až toto "vyšetření" skončí a vypadnu a už ho v životě neuvidím. Na velké finále mě objednal k revmatologovi, což fakt nevím proč. Nakonec mi sdělil, že nesmím dělat žádný sport, jezdit na kole, štípat dřevo, pracovat na zahradě. Ani jednou se nezeptal proč jsem vlastně přišel. Komický člověk, ale vzhledem ke své profesi taky nebezpečný. Vyhýbejte se mu.

Souhlasím s negativním hodnocením , vlastní zkušenost , když mě manželka k němu dovedla tak mi vyčetl jak stojím - měl jsem bolesti bederních zád , nemohl jsem se dobře hýbat natož chodit - pak měl blbé poznámky na manželku až jsme raději ordinaci opustili . V žádném případě nedoporučuji !!!!

Arogantní a vůbec své práci nerozumí, při vstupu si hned všiml plochých nohou tak mi na ně napsal ortopedické vložky a s problémem se kterým jsem byl k němu odeslán praktickou lékařkou se vůbec nezabýval, Samozřejmě první co bylo když jsem se posadil tak jsem dostal vyhubováno že špatně sedím a bolestivě mi rovnal záda. NEDOPORUČUJI!

Katastrofa horšího lékaře jsem nikdy nezažila. Přišla jsem s dcerou kvůli bolesti kolen, které dceři vůbec nezkontroloval a jediné nač se orientoval bylo spávné sezení.Choval se velmi hrubě a arogantně a s polonahou puberťačkou necitelně cloumal. Chodidla ji rovnal od stolu u kterého seděl svou špinavou botou, nejspíš proto ,že se sám nedokáže ohnout v zádech. Asi má také špatně držení těla. Tohoto lékaře již nikdy nenavštívím.

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, již delší čas mě bolí celá pravá paže, chvílemi v ní škube, občas brní, celá od ramene až do dlaně(prsty nebolí). Výrazně vystouplá žíla, která vede po celé délce paže. Předpoklad byl, že je to od svalů na zádech, byl jsem u ortopeda(10 dní) a dostal obstřik, stav se nezlepšil, je stejný nebo horší. V noci bolí ruka i trochu záda. Pomáhá chladící mast a stahovací obinadlo. Nechci teď chodit k doktorovi ale ani nic nezanedbat.
Co mohu dělat a nic nepokazit?

Děkuji

nejspíše se jedná o horní zkřížený syndrom
nutná změna životního stylu, vyhýbat se statické zátěži - sezení
pravid. cvičení - kompenzační cviky, nic silově či dynamicky,
omezit zátěž horních končetin, dle stavu přechodně analgetika
či NSA

MUDr. Petr Gudž

Zdravím,jsem dva měsíce po TEP kyčle, mohu lehat na břicho přes den? Je mi 52 let, kyčel pobolivá na přední straně stehna, ze sedu bolí víc než se opět rozejdu.Zatim chodim o berlích,noha delší o dva centimetry po operaci, co s tím.Do lázní teprve pojedu.koncem března.

do lázní kvůli koronaviru pojedete určitě později,
3 měsíce po operaci chůze omezeně, o berlích - zátěž postupně
ale vhodné šlapat na rotopedu, cvičení vleže, nic švihově či
dynamicky, nekřížit končetiny, občas dle bolestí paralen tbl.

MUDr. Petr Gudž