Petr Gottfried, zubař Kralupy nad Vltavou

MUDr. Petr Gottfried

Uložit

Zubař Více

20 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Wichterleho 810, Kralupy nad Vltavou
Zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Umístění: Zubní ordinace Jiný

vstřícnost, profesionalita v jednání i v samotném výkonu, podrobné vysvětlení zákroku(ů), naprostá spokojenost pro mě, i mou rodinu.


J
Ověřeny pacient

V dnešní době najít stomatologa a kvalitního je nadlidskej výkon, jsem nejšťastnější člověk, že zrovna já mám tu čet chodit k panu doktorovi Gottfriedovi. Jedním slovem nej doktor!!! Výborný přístup, vysvětlení, vybavení ordinace...Moc se těším na další prohlídku! Děkuji, že celá má rodina Vás pane doktore může navštěvovat s pozdravem Jana S.


S
Ověřeny pacient

Dnesni zakrok hodnotim na lepsi jednicku.
Trhani moudraku a nic jsem necitil a Zubar si pocinal znamenite i když rikal,ze to bude orisek,tak stacilo par min a zub byl venku.


Š
Ověřeny pacient

První zubař mého života, ke kterému se nebojím chodit. Velmi mu záleží, aby pacient vše absolvoval pokud možno bezbolestně. Zuby, které mi slibovala bývalá zubařka již před lety pro nemožnost léčení vytrhnout pan doktor zachránil. Disponuje nejlepšími a také nejdražšími přístoji a tím se řadí k elitě české stomatologie. Od ceny zařízení a metod se samozřejmě odvíjí i cena. Kdo chce ušetřit, může jít ke kováři :-) Mně to za to stojí.


F
Ověřeny pacient

Tak jsem si vyžádal od VZP přehled plateb za rok 2011 a ejhle, za zákroky na mých zubech dostal pan doktor od pojišťovny zaplaceno, tudíž ode mne podruhé. Pokusím se to příště říct, ale nevím, zda si pomohu.


K
Ověřeny pacient

Jako doktor je dobrý,ale je to vše o penězích. Souhlasím s předešlými negativními názory hodnotitelů.Před vstupem do ordinace není informace, ceník placených nestandartních výkonů a tak možná hradíme i výkony které má hradit zdravotní pojišťovna, (plomby,čištění kanálků a j.) .Dle mých známých, přijímá do své evidence jen ty pacienty z kterých může něco " kápnout".Účtenky vydává jen na vyžádání.Pan doktor zapomíná, že mezi klienty má i obyčejné lidi,z nižšími příjmy a jeho ceny jsou mnohdy likvidační,jako v mém případě, a měl by si to uvědomit..Z těchto důvodů dávám toto hodnocení.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


F
Ověřeny pacient

Je mým 5. stomtologem a potvrzuji, že je pečlivý, pozorný, ale ještě se mi nestalo, že bych od něho odedšel bez placení (účtenku i vždycky nabídl). Podívám se proto na výpis od pojišťovny, zda od ní za zákroky na mě nedostává zaplaceno. Pokud ano, platíme mu vlastně dvakrát, a to není fér. Jinak jsem spokojen.


Ověřeny pacient

Moc si pana doktora vážím,vše vysvětlí, do ničeho nenutí, přijal i moji dceru, která za ním dojíždí, vždy ji vyjde ve všem vstříc,moc děkuji za vše! Jindřiška Stránská


Dobrý lékař, pečlivý, jeho ošetření je velmi kvalitní a bezbolestné.Mohu ho doporučit, mám s ním jen dobré zkušenosti.


Ověřeny pacient

Opravdu velmi dobrý přístup a péče.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti