Petr Gottfried, zubař Kralupy nad Vltavou

Zubař Více

Wichterleho 810, Kralupy nad Vltavou
Zubní ordinace

Umístění: Zubní ordinace Jiný

vstřícnost, profesionalita v jednání i v samotném výkonu, podrobné vysvětlení zákroku(ů), naprostá spokojenost pro mě, i mou rodinu.

V dnešní době najít stomatologa a kvalitního je nadlidskej výkon, jsem nejšťastnější člověk, že zrovna já mám tu čet chodit k panu doktorovi Gottfriedovi. Jedním slovem nej doktor!!! Výborný přístup, vysvětlení, vybavení ordinace...Moc se těším na další prohlídku! Děkuji, že celá má rodina Vás pane doktore může navštěvovat s pozdravem Jana S.

Dnesni zakrok hodnotim na lepsi jednicku.
Trhani moudraku a nic jsem necitil a Zubar si pocinal znamenite i když rikal,ze to bude orisek,tak stacilo par min a zub byl venku.

Š

První zubař mého života, ke kterému se nebojím chodit. Velmi mu záleží, aby pacient vše absolvoval pokud možno bezbolestně. Zuby, které mi slibovala bývalá zubařka již před lety pro nemožnost léčení vytrhnout pan doktor zachránil. Disponuje nejlepšími a také nejdražšími přístoji a tím se řadí k elitě české stomatologie. Od ceny zařízení a metod se samozřejmě odvíjí i cena. Kdo chce ušetřit, může jít ke kováři :-) Mně to za to stojí.

F

Tak jsem si vyžádal od VZP přehled plateb za rok 2011 a ejhle, za zákroky na mých zubech dostal pan doktor od pojišťovny zaplaceno, tudíž ode mne podruhé. Pokusím se to příště říct, ale nevím, zda si pomohu.

Jako doktor je dobrý,ale je to vše o penězích. Souhlasím s předešlými negativními názory hodnotitelů.Před vstupem do ordinace není informace, ceník placených nestandartních výkonů a tak možná hradíme i výkony které má hradit zdravotní pojišťovna, (plomby,čištění kanálků a j.) .Dle mých známých, přijímá do své evidence jen ty pacienty z kterých může něco " kápnout".Účtenky vydává jen na vyžádání.Pan doktor zapomíná, že mezi klienty má i obyčejné lidi,z nižšími příjmy a jeho ceny jsou mnohdy likvidační,jako v mém případě, a měl by si to uvědomit..Z těchto důvodů dávám toto hodnocení.

F

Je mým 5. stomtologem a potvrzuji, že je pečlivý, pozorný, ale ještě se mi nestalo, že bych od něho odedšel bez placení (účtenku i vždycky nabídl). Podívám se proto na výpis od pojišťovny, zda od ní za zákroky na mě nedostává zaplaceno. Pokud ano, platíme mu vlastně dvakrát, a to není fér. Jinak jsem spokojen.

Moc si pana doktora vážím,vše vysvětlí, do ničeho nenutí, přijal i moji dceru, která za ním dojíždí, vždy ji vyjde ve všem vstříc,moc děkuji za vše! Jindřiška Stránská

Dobrý lékař, pečlivý, jeho ošetření je velmi kvalitní a bezbolestné.Mohu ho doporučit, mám s ním jen dobré zkušenosti.

Opravdu velmi dobrý přístup a péče.