Ordinace specialisty - alergologie
Žufanova 1113, Praha

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Velmi svědomitý a pečlivý doktor. Má milý, lidský přístup, příjemně mně překavpilo podání ruky u rozloučky. Doporučuji. Jana H.

Pan doktor Fousek je nejlepší lékař, kterého znám. Je vždy milý, příjemný a hlavně poslouchá, jaké má pacient problémy. Vždy je ochoten změnit léčbu v případě jakýchkoliv problémů (třeba i finančních :-)). Skvělý lékař i člověk. Vřele doporučuji a panu doktorovi děkuji za vše. Veronika Langerová

the best

Doporučuji, slušný, příjemný, lidský....

Naprosty odbornik, doporucuji

Vždy příjemné jednání, snaha pomoct vysvětlit a podat dostatek informací. Já bych neměnil.

Jeden z nejlepších lékařů, co jsem za svůj život potkal. Odborník s velmi dobrým přístupem k pacientum...

Pan doktor je určitě odborník na svém místě,navíc i velmi příjemný k pacientům,ochotný,vše vysvětlí...jednoznačně chválím a přeji si,aby bylo takových lékařů,jako je on, co nejvíce.

Pan doktor Fousek je ten nejpříjemnější lékař,jakého jsem kdy poznala. A za to moc děkuji.Kéž by bylo takových víc.Opravdu stačí se jen usmát na pacienta, podat ruku na přivítanou a hned je člověku líp.Klidně bych ho vyměnila za svého praktického lékaře.ten je totiž protivnej jako drobky v posteli.Takže pane doktore Fousku,jsem Vaše věrná pacientka a fanynka.

je to božan