Adresa

Stomatologická ambulance
Májová 196/1, Dalovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Stomatologická ambulance Vstupní kontrola

Pan MDDr. Fomenko je opravdový odborník....
Při vstupní kontrole zubů mi byla navlečena ochranná vesta,abych byl chráněný před rentgenovým zářením. U dotazu, proč mi sestra nezakryje krk ochranným límcem, mi bylo zděleno, že se to nemusí,že mi krk ozařovat nebude a že vesta je schválena ministerstvem zdravotnictví.
Takže podle pana doktora mají být chráněná ramena a hrudník a krk ne?! Pak mi pan doktor Fomenko zdělil, že mě bude ozařovat preventivně každý dva roky tímto způsobem a jestli se mi to nelíbí,ať si najdu jiného odborníka. Tak jsem mu zdělil,že zdraví mám jen jedno a odkráčel jsem.... :)

K
Ověřený profil

Opravdu profesionální přístup, bezbolestný zákrok a velmi moderní ordinace. Chodíme celá rodina. Velmi doporučuji

P
Ověřený profil

Pan doktor Fomenko nemá konkurenci,je to Zubař s velkým Z.Je to člověk citlivý,milý,vše je u něj bezbolestné a má velmi vřelý přístup k pacientům.Své práci rozumí a vše vysvětlí.Chodím k němu s celou rodinou a jsme maximálně spokojeni.Obrovské díky za takového lékaře.Soňa Poživilová


L
Ověřený profil

Dnes 25.02.2012 jsem byla na zubní pohotovosti v Karlových Varech.Službu měl p.Doktor Petr Fomenko.P.Doktor je velmi profesionální,milí a vstřícný a hlavně velmi šikovný.Má požehnané ruce.Vrtal mi zub ,chtěl mi dát anestezii,ale na konec mi zub vyvrtal bez ní a úplně bezbolestně,a to jsem se opravdu zubu nemohla dotknout ani jazykem.Je to vynikající zubní lékař a velmi velmi děkuji za ošetření a p.Doktora z celého srdce doporučuji.


velmi příjemný, komunikativní, nové, moderní technologie


Ověřený profil

Doktor Fomenko je opravdu profík s lidským přistupem, sestřička tady fajn. Ostatním mohu doporučit.
R.Bartoň


Ověřený profil

já a má celá rodina včetně malých dětí jsme nový pacienti pana doktora.Jsem ráda,že jsem ho tu našla na internetu a že nás zaregistroval,konečně mi dává zuby dohromady ty které mi býv.zubařka zanedbala a to sem k ní chodila pravidelně.Je moc hodný a děti si ho nemůžou vynachválit.i když jim vrtal zoubky předtím jim to názorně ukázal co jim bude provádět,takže má malá dcera 5 let ani nepípla a hned byla hotová.Takový profesionální přístup se v dnešní době málokdy vidí a hlavně neřve na vás což jako ostatní zubaři když sem musela nečekaně vyhledat lékařskou pohotovost či zástup kvůli dovolené,takže si nepřipadáte u něj v ordinaci jak úplný pitomci,kteří podle nich viděly zubní kartáček tak možná jen ve výloze v obchodě fandíme mu moc a přejeme hodně úspěchu.Petrovi


Je to velmi hodný člověk a navíc profesional se vším všudy.
Thielovi Sokolov


Pana doktora si nemohu vynachválit, i přes to že se řadím k lidem, kteří ze strachu zubaře moc nevyhledávali, pan doktor mi tento strach pomohl překonat a dát zuby dokonale dohromady. Je velmi profesionální,milí a vstřícný.Takže pokud trpíte strachem jako já, mohu návštěvu jen doporučit.
Moravcová


Pan doktor je nejlepší ze všech stran. Málokterý zubař je ochotný jako on. Jsem jeho nový pacient, vím, jak je výborný.
Keny Khamteum


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti