Za divadlem 4, Brno

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí
Pekařská 84, Brno
Kardiologická ordinace

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Kardiologická ordinace Relativně omezený kontakt a přístup kardiologů k pacientům v zahraničí

Po setkání s Dr. Bouchalem jsem získal v něho naprostou důvěru, díky jeho schopnosti vyslechnout pacientovi zkušenosti. Jeho návrh na úpravu léků mi úžasně pomohl. Děkuji.

Vynikající člověk a odborník - profesionál. Moderní ordinace, lidský přístup, lékař, který si okamžitě získá vaši důvěru jak lidsky, tak i profesionálně.

Souhlasím s tím, co bylo řečeno. Pan doktor je odborník s osobním přístupem. Čekárna je hezky zařízená. Nevýhodou je nutnost objednávat se dlouho dopředu a také není vždy jednoduché se do ordinace dovolat.

Vyborny lekar.

Velmi dobrý,s odborným a ochotným přístupem k pacientům a to se samozřejmě týká i jeho sestřiček.

Lékař na dobré úrovni. Je schopen pomoci pacientovi v nesnázích.

Vynikající odborník i člověk, moderní pracoviště, profesionalita celého týmu, jako pacientka se u něj cítím bezpečně. Všem doporučuji.

Výborný odborník, velice příjemný člověk, jeho přístup k pacientům je na výborné úrovni. Vybavení čekárny i ordinace je skvělé. Sestry také velice příjemné a na profesionální úrovni. Vřele doporučuji.

F

Výborný přístup k pacientovi.Vynikající odborník. Doporučuji.

Velmi dobrý lékař , pěkná ordinace, skvělý přístup, co víc by si mohl pacient přát jen ta delší čekací doba :-( ale ta je asi u všech dobrých doktorů