Ordinace zubního lékaře
Litohlavská 51/III, Rokycany

Umístění: Ordinace zubního lékaře Jiný

Je to vyborny zubar, navic i empatický. Manzela zachranil od nutnosti mit mustek. A jako bonus si pri návštěvě i skvěle popovidate.

Slušný a příjemný člověk .A lepšího zubaře nenajdete. ......................................................

Nikdy nebudu mít dost slov chvály a díků. Tento PAN zubař spravil mému 10letému synovi přeražené přední druhé horní jedničky, a to skvěle a okamžitě. Je slušný, precizní, vybavený a jeho péče je nejkvalitnější, co znám.

pan Dr.Blecha je nejlepší zubní lékař kterého mám,chodil jsem dříve k více lékařům ale každou chvíli mě bolel zub ale ted já nevím co je to bolest zubů.Pana Dr. Blechu všem doporučuji je příjemný,citlivý a opatrný a pečlivý

Kvalita a preciznost odpovida cene. Sem rad, ze jsem byl donucen k nemu prejit. Vedet co mi ceka, udelal bych to uz davno.

Pan doktor je stomatologický virtuos! Navíc je příjemný a má pochopení pro můj strach ze zubních zákroků. Neměnila bych.

Naprostá spokojenost.

Tento zubař trhá bezbolestně. Mám dvě malé děti a tak říkám, že si i k zubaři chodím odpočinout:) Kdyby silničáři spravovali silnice tak poctivě jako on spraví zub, tak by na silnicích nemohla být žádná díra. Je opravdu velice šikovný, pečlivý a příjemný.

Jediný zubař u kterého trhání zubů nebolí, mám dvě malé děti a tak říkám, že si i k zubaři chodím odpočinout. Kdyby silničáři opravovali silnice tak jako on zuby, tak by na silnicích nemohly být žádné díry. Je pečlivý, příjemný a vážně hodně šikovný.

nej