Adresa

Ordinace zubního lékaře
Litohlavská 51/III, Rokycany

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

21 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Ordinace zubního lékaře Jiný

Mnohokrát děkuji panu doktorovi za perfektní a bezbolestné zhotovení dvou zubních implantátů ve velmi příjemném prostředí.

I
Ověřený profil
Umístění: Ordinace zubního lékaře Jiný

Je to vyborny zubar, navic i empatický. Manzela zachranil od nutnosti mit mustek. A jako bonus si pri návštěvě i skvěle popovidate.

F
Ověřený profil

Slušný a příjemný člověk .A lepšího zubaře nenajdete. ......................................................


H
Ověřený profil

Nikdy nebudu mít dost slov chvály a díků. Tento PAN zubař spravil mému 10letému synovi přeražené přední druhé horní jedničky, a to skvěle a okamžitě. Je slušný, precizní, vybavený a jeho péče je nejkvalitnější, co znám.


Š
Ověřený profil

pan Dr.Blecha je nejlepší zubní lékař kterého mám,chodil jsem dříve k více lékařům ale každou chvíli mě bolel zub ale ted já nevím co je to bolest zubů.Pana Dr. Blechu všem doporučuji je příjemný,citlivý a opatrný a pečlivý


V
Ověřený profil

Kvalita a preciznost odpovida cene. Sem rad, ze jsem byl donucen k nemu prejit. Vedet co mi ceka, udelal bych to uz davno.


P
Ověřený profil

Pan doktor je stomatologický virtuos! Navíc je příjemný a má pochopení pro můj strach ze zubních zákroků. Neměnila bych.


Naprostá spokojenost.


Tento zubař trhá bezbolestně. Mám dvě malé děti a tak říkám, že si i k zubaři chodím odpočinout:) Kdyby silničáři spravovali silnice tak poctivě jako on spraví zub, tak by na silnicích nemohla být žádná díra. Je opravdu velice šikovný, pečlivý a příjemný.


Jediný zubař u kterého trhání zubů nebolí, mám dvě malé děti a tak říkám, že si i k zubaři chodím odpočinout. Kdyby silničáři opravovali silnice tak jako on zuby, tak by na silnicích nemohly být žádné díry. Je pečlivý, příjemný a vážně hodně šikovný.


Došlo k chybě, zkuste to znovu