Adresa

Krajská nemocnice Liberec
Husova 10, Liberec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

3 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Krajská nemocnice Liberec Jiný

Pana doktora jsem navštívila v rámci gynekologické ambulance, kam jsem byla odeslána z urologie. Do ordinace jsem vkročila plná strachu, ale hned po tom, co na mě pan doktor promluvil se veškeré mé strany rozplynuly. Je opravdu profesionál ve svém oboru. Ale co dnes není samozřejmost - pan doktor je velice milý, lidský a empatický. Ačkoliv můj problém nakonec spadal do urologie, pomohl mi a mé trápení s návštěvou ordinace skončilo po vyzvednutí předepsaného léku. Mám radost, že v Liberecké nemocnici máme tak úžasného lékaře.

M
Umístění: Krajská nemocnice Liberec Jiný

Bohužel moje návštěva u tohoto lékaře skončila velmi smutně. To, že netrefil diagnozu bych ještě pochopila, i lékař je jenom člověk. Ale druhý den, když přišel na JIP, kde jsem ležela po odejmutí vaječníku a vejcovodu, jen řekl : Ano už jsem to slyšel.a odešel. Až tehdejší primář mi řekl, že se bohužel jednalo o jinou diagnozu a orgán už nemohli zachránit. Doufám, že pan doktor už je pečlivější.

L
Ověřený profil

Super doktor, normální, mluví k věci a srozumitelně vysvětlí čemu nerozumíte. Sympatický profesionál :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu