Plzeňská 49, Praha 1 , Chrášťany
P & P GynCare s. r. o.

222 26.....
608 82.....

MUDr. Peter Plevák - promoval jsem roku 1997 na lékařské fakultě univerzity Komenského v Bratislavě. Atestaci z gynekologie a porodnictví jsem složil ...

• gynekologická onemocnění
  • patologie těhotenství
  • onemocnění prsu

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Univerzity Komenského v Bratislavě

Znalost jazyků

Slovenština, Ruština, Francouzština, Čeština

Umístění: P & P GynCare s. r. o.

K panu doktoru Plevákovi jsem se dostala na doporučení kamarádky ve II. trimestru těhotenství. Pan doktor nás přijal i po svých ordinačních hodinách a věnoval se nám velmi důkladně až do pozdních večerních hodin, aby se ujistil, že probíhající těhotenství je v pořádku. Svého praktického gynekologa jsem měnila po 15ti letech a tudíž jsem k novému lékaři šla s jistými obavami, ale odcházela jsem naprosto nadšena jeho profesionálním a zároveň citlivým přístupem. Nadšený z něj byl i můj přítel, jakkoliv to může znít zvláštně. Panu doktoru Plevákovi naprosto důvěřujeme a jsme přesvědčeni o tom, že jsme v té nejlepší péči. Každá další návštěva je velmi příjemným zážitkem. Nemohu jinak než vřele doporučit. Děkujeme za vše. K. Jiříková

MUDr. Peter Plevák

V první řadě jsem měl dojem, že jsem Vám již na Vaše milé pozitivní hodnocení odpověděl. Nejspíš jsem ale odpověď asi neuložil, tak teď činím po delší odmlce znovu. Za to se dodatečně ospravedlňuji. Samozřejmě jsem velmi rád, že jste byla v naši ordinaci spokojená. Těším se na Vaši další návštěvu. Plevák

Umístění: P & P GynCare s. r. o. zmena lekare

Dobry den,jmenuji se Ladislava Dvorakova a chtela bych se podelit o zazitek ktery me cekal po prijeti pana doktora Plevaka.Toto rozhodnuti pro me nebylo jednoduche nebot jsem dlouho chodila ke svemu gynekologovi a jen tak sve doktory nemenim. Jelikoz jsem ale otehotnela a pece jiz nebyla takova jakou by tehotna zena mela mit rozhodla jsem se pro pana doktora Plevaka.Cekalo me mile privitani, dukladne vysetreni, vse mi s ochotou vysvetlil a bylo videt jak svou praci dela opravdu s laskou. Je to ve svem oboru opravdovy profesional a jsem moc rada ze jsem se k tomuto kroku rozhodla, nebot nejen ze se nebojim chodit na pravidelne prohlidky ale naopak tam jdu s klidem nebot pan doktor vi co dela. Jeho ordinace je spickove vybavena a zari cistotou. Uz to je vizitka profesionala.Nemohu opomenout ani sestricku, ktera je tez vzdy mila a usmevava. Panu doktorovi chci touto cestou za vse moc podekovat a poprat mu spousty spokojenych pacientek a aby se mu i nadale darilo vytvaret takove prostredi, kam se pacientky budou rady vracet. Pacientka Ladislava

MUDr. Peter Plevák

Moc děkuji za milé slova, hezky se to čte. ( Mimochodem, jsem si všiml, že píšete bez diakritiky, to dělám rád i já ). Vždy mě moc potěší, když práce kterou vykonávám se setká s pozitivní odezvou. Budu moc rád, když se k nám budete ráda vracet. S úctou Plevák Peter

Umístění: P & P GynCare s. r. o.

Ráda bych touto cestou poděkovala panu doktorovi Plevákovi za jeho nadstandartní péči, vždy pozitivní náladu a profesionální, přitom lidský přístup.
Ještě jsem se v životě nikdy netěšila k lékaři tolik jako právě do ordinace P&P GynCare. Je to člověk na svém místě, který vždy precizně s péčí přistupuje ke každému vyšetření, dá si na čas aby nic nezanedbal a zároveň dokáže rozesmát.

Vrchní sestra Šteflová je rovněž neskutečně milý, usměvavý člověk, ochotný vždy odpovědět na všechny otázky a vysvětlit k lajckému pochopení.

Jsem ze srdce vděčná, že manžel mohl být součástí všech vyšetření a že s námi bylo vždy zacházeno s respektem a úctou.

Po dvanácti letech navštěvování jedné paní doktorky pro mne bylo velmi těžké se odhodlat a začít navštěvovat jiného gynekologa, ale dnes jsem nevyslovitelně vděčná, že mi byl pan doktor doporučen a jak já, tak manžel doporučujeme dále v našem okruhu.

Děkujeme a těšíme se na další návštěvu. Bendovi.

MUDr. Peter Plevák

Zejména bych se chtěl ospravedlnit, že na Vaši recenzi odpovídám až s měsíčním zpožděním. Co se týče nálady, občas jsem i mrzutý ( zejména, když mě trápí záda, neb prostě nemám tu správnou náladu ).
I vzhledem ke skutečnosti, že s manželkou a sestřičkou jsme spolu " oslavili " dosažení malé mety, a to tisící pacientky tak přesto, jsme rádi, když přichází stále nové pacientky na doporučení Vás spokojených pacientek. Nic pro nás není důležitější, jako když je u nás pacientka spokojená a víme ji s jejíma zdravotními problémy pomoct.

S úctou Peter Plevák

Umístění: P & P GynCare s. r. o.

Som vďačná maminkám z Chýně za to,že mi doporučili práve ordináciu v Chrášťanoch.Pán doktor je veľmi dobrý gynekológ s veľkým srdcom.Svoju prácu vykonáva naozaj precízne a profesionálne.Ešte nikdy a nikde som nezažila take milé jednanie, toľko ochoty odpovedať na akúkoľvek otázku a informácii počas vyšetrenia. Som za to veľmi vďačna. Ďakujem Vám

MUDr. Peter Plevák

Ďakujem Vám ( i maminkám z Chýně ). Keď sme mali ešte pred rokom minimum pacientok dynamicky sa rozrastajúce Chýně a ich skupina sa mi zdali dobrou platformou na to aby sa o nás " vedelo ". Už ale facebook nemám. A teraz spať k Vášmu hodnoteniu, je vidieť, že sme obaja slováci. Sme emotívnější a to je i trochu odpoveď na Vašu nevyslovenú otázku. Prečo ta srdečnost. Snažím sa s manželkou aby sa u nás pacientky ozaj cítili dobre, aby na vyšetrenie chodili pokiaľ možno radi a aby sa gynekologického vyšetrenia nebáli. Pokiaľ sa nám to aspoň trochu darí sme obaja veľmi radi. S úctou Plevák Peter

Umístění: P & P GynCare s. r. o. Preventivní prohlídka

Dobrý den pane doktore, mám za sebou první prohlídku u vás, vybrala jsem si vás na základě kladných hodnocení. Byla jsem nadmíru spokojená jakým způsobem probíhalo vyšetření, jste velmi milý a vstřícný, vyšetření proběhlo v přátelské atmosféře, což je pro pacienta důležité, zvlášť na gynekologii :-).Pan doktor vše vysvětlí, není pro něj problém odpovědět na jakkýkoliv dotaz. Ordinace ultra moderně vybavená. Sestřička také příjemná a ochotná, při příchodu do čekárny vám nabídne nápoje. Budu se tešit na další navštěvu.

MUDr. Peter Plevák

V první řadě děkuji za pozitivní hodnocení. Pokaždé když je pacientka v naši ordinaci spokojená, tak jsem rád, že žena pozná, kdy je práce nejenom Vašim zaměstnáním ale i činností, která Vás naplňuje. Nevím si ani představit, jak se musí pacientka cítit, když vyšetření probíhá v nemilé ba až arogantní atmosféře. Vždy se ptám sám sebe v duchu, jak by jsem se cítil v té chvíli já. Těším se na Vaši další návštěvu.

Umístění: P & P GynCare s. r. o. Prevence

Pan MUDr. Plevák je velmi profesionální, citlivý, lidsky příjemný a dokáže navodit pohodovou atmosféru, což je při gynekologickém vyšetření k nezplacení. Je zřejmé, že ke své profesi přistupuje velmi zodpovědně, protože se kontinuálně vzdělává ve svém oboru. Jeho pozornost věnovaná pacientce a následná péče je nejen díky tomu na vysoké úrovni. Doporučuji pana doktora proto všem ženám, které hledají dobrého gynekologa.

MUDr. Peter Plevák

Děkuji za milé pozitivní hodnocení. Velmi jsme s manželkou rádi, když energie, kterou vkládáme do naši společné ordinace a snaha o co nejspokojenější pacientky se nemíjí účinkem. A když pacientce se v našich prostorech líbí a jsou si vědomé i dobrého přístrojového vybavení ordinace, která byla zařizovaná s ohledem na jejich maximální komfort a co poněkud možno nejkvalitnější vyšetření.Těším se na Vaši další návštěvu.

Umístění: P & P GynCare s. r. o. prvotrimestrální screening

Dobrý den, pane doktore. Po letech jsem si na Vás vzpomněla z důvodu, že kamarádka řeší pozitivní výsledky prvotrimestrálního screeningu. Na tomto vyšetření jsem byla v roce 2014 u Vás na Genetice Plzeň. Ano, byl jste tehdy rychlý :D Ale taky jsem z Vás měla dobrý pocit, protože mi přišlo, že dobře víte, co děláte. Odcházela jsem uklidněná po UTZ, který byl naprosto v pořádku. Výsledek screeningu byl negativní. Bylo pro mě velkým překvapením, když po porodu přišlo podezření na Downův syndrom u mého synka. Toto podezření se následující den potvrdilo. Popravdě přiznávám, že v tom prvotním šoku (a taky člověk screeningu samozřejmě velmi rád věří) mě napadlo, zda jste tehdy něco nepřehlédl nebo nezanedbal. Ale samozřejmě chápu, že jistota není nikdy žádná a vlastně bych Vám tímto způsobem chtěla dát vědět jednu věc. Svého syna miluji a jsem vděčná, že ho mám. Není to jednoduché, ale už si neumim představit, že by to bylo jinak. Neměla bych poděkování směřovat asi přímo Vám, protože Vy jste v tomto směru asi jen přece trochu "z obliga"....ale vděčná za tehdejší negativní výsledek screeningu jsem. Ušetřilo mi to spoustu nervů, rozhodování, řešení a možná životních chyb, kterých bych mohla litovat. Sdělení diagnózy a vyrovnání se s ní bylo asi mnohem jednodušší, když jsem své milované a chtěné dítě držela už v náručí. Doufám,že se na mě nebudete zlobit, že Vám takovou recenzi píšu sem...ale i tohle je život a já Vám, jen vzkazuji (pokud jste na to někdy pomyslel), že je vše tak jak má být. Mějte se hezky a přeji Vám mnoho spokojených pacientek. Dáša Ryšlavá

MUDr. Peter Plevák

Ano máte pravdu, Vaš příspěvek " mi dal zabrat ". Uvažoval jsem také jak Vám odpovědět, aby jsem se Vás na jedné straně nedotkl, ale Vám i sdělil něco co myslím upřimně. Také okamžitě po jeho přečtení ve Vás začne dřímat podezření jestli jste něco neměl udělat jinak, lépe. No pak se zamyslíte, zklidníte mysl a odpovíte si. Ne ! Screening nemá a ani ze své podstaty mít nemůže 100 % úspěšnost. Při každém ultrazvuku k němu přistupuji s hlubokou pokorou a doufám v jeho dobrý výsledek. Když vyjde pozitivně snažím se ho sdělit co nejšetrněji. Ne nebudu se zde rozepisovat o detailech screeningu chromozomálních abnormalit. / tohle není odborné fórum a ani by to nebylo vhodné /.
Spíš bych na tomhle místě řekl něco v " spiritual. " duchu. Žijeme v materiálním světe a předpokládáme, že vše co máme dobré - zdraví, rodinu a etc. je samozřejmost. Až v případě nemoci a rozvodu si uvědomujeme výjimečnost těchto hodnot. Vždy jsem a vždy budu hluboce obdivovat lidi, který se starají o " postižené " dítě. Na jedné straně Vás péče o něj stojí hodně sil, na druhé Vás neskutečně obohacuje. Ta láska a vděčnost, kterou od nich dostáváte je nevýslovná. Takže rozumím Vašim slovům . . . S úctou Peter Plevák

Umístění: P & P GynCare s. r. o.

Dobrý den, dnes jsem byla u pana doktora poprvé a i já se musím přidat ke kladnému hodnocení. První dojem na jedničku s hvězdičkou konečně mám pocit, že budu v dobrých rukách :-) Pan doktor velice příjemný, sestřička taktéž, vybavení opravdu excelentní než na jaké jsem byla zvyklá ! Doporučuji ! Šímová Hana

MUDr. Peter Plevák

V první řadě děkuji za kladné hodnocení. Jsem moc rád, že jste byla spokojená se " službami " v naši gynekologické ordinaci. I když těch pozit. recenzí ( nechci aby to vyznělo neskromně ) mám poněkud více nikdy mě neomrzí jejich čtení. S přáním hezkého dne uctivě Plevák

Umístění: jiné místo gynekologické vyšetření

Vážený pane doktore,

společně s mojí manželkou Vám chceme z celého srdce moc poděkovat za Váš profesionální přístup a navození přátelské atmosféry v ordinaci během vyšetření našich dvojčat. S radostí a díky Vám sděluji, že se nám před 14 dny narodili, sice trochu předčasně, dva krásní a zdraví synové, Josef a Mirek. Jakmile trochu povyrostou, přijedeme Vás všichni osobně navštívit a poděkovat za Vaši celkovou péči.
Přeji Vám hodně úspěchů v odborné praxi a velké množství spokojených klientek.
S díky za vše, co jste pro naši rodinu udělal.
Radim Štryncl, Jablonec nad Nisou

MUDr. Peter Plevák

Děkuji moc za kladné hodnocení. ( Vždy, když mi " zapípá " upozornění o novém mailu a hodnocení z portálu známý lékař, tak se strachem čekám jaké to hodnocení bude. Ne teď vážněji. Předpokládám, že jsem Vám prováděl UZ vyšetření v LIBERCI. Jsem moc rád, že synáčkové jsou v pořádku a že porod proběhl bez komplikací. Přeji Vám také z celého srdce hodně zdraví novorozencům a Vám pevné nervy. První týdny bývají hodně náročné hlavně, když máte 2 " křiklouny " . . .

Umístění: P & P GynCare s. r. o. prevence

Včera jsem byla u pana doktora poprvé. Je to 4 gynekolog , kterého jsem v životě navštívila a nestačila jsem se divit jak důkladně může probíhat tzv.vstupní prohlídka. Takový zájem a odbornou péči včetně vysvětlení proč a jak bude tuto kontrolu dělat jsem nikde jinde nezažila. Opravdu má člověk pocit že tam se dá vyřešit jakýkoliv problém. Přitom se vše nese ve velmi pohodové atmosféře kde k pocitu profesionálního přístupu přispívá i krásné prostředí ordinace a milá sestřička., skoro se těším na další návštěvy ???? Bytelová Marcela

MUDr. Peter Plevák

Z vašeho hodnocení Marcelo ( mužů li Vás tak oslovit ) čiší pozitivní energie.
Přesně jste popsala to o co se snažím. Dá li se to vůbec tak říct, mým cílem je ,aby si pacientka vyšetření a pobyt v naši ambulanci pokud možno " užila ". Aby vyšetření nebylo utrpení, ale aby se těšila na další návštěvu. Jsme tam pro Vás a chci, aby to bylo z komunikace s námi znát.
Když se mi to / nám / alespoň trochu daří, tak jsem z toho velmi rád.
S úctou Plevák Peter

• gynekologická onemocnění