MUDr.

Peter Plevák

verifiedCreated with Sketch.

Gynekolog, Diagnostik

242 názorů +přidat

MUDr. Peter Plevák - promoval jsem roku 1997 na lékařské fakultě univerzity Komenského v Bratislavě. Atestaci z gynekologie a porodnictví jsem složil roku 2003. Kromě běžné gynekologické… Více

Adresy

Hodnocení pacientů

• Umístění: P & P GynCare s. r. o.

Som vďačná maminkám z Chýně za to,že mi doporučili práve ordináciu v Chrášťanoch.Pán doktor je veľmi dobrý gynekológ s veľkým srdcom.Svoju prácu vykonáva naozaj precízne a profesionálne.Ešte nikdy a nikde som nezažila take milé jednanie, toľko ochoty odpovedať na akúkoľvek otázku a informácii počas vyšetrenia. Som za to veľmi vďačna. Ďakujem Vám

Peter Plevák2018-06-12

Ďakujem Vám ( i maminkám z Chýně ). Keď sme mali ešte pred rokom minimum pacientok dynamicky sa rozrastajúce Chýně a ich skupina sa mi zdali dobrou platformou na to aby sa o nás " vedelo ". Už ale facebook nemám. A teraz spať k Vášmu hodnoteniu, je vidieť, že sme obaja slováci. Sme emotívnější a to je i trochu odpoveď na Vašu nevyslovenú otázku. Prečo ta srdečnost. Snažím sa s manželkou aby sa u nás pacientky ozaj cítili dobre, aby na vyšetrenie chodili pokiaľ možno radi a aby sa gynekologického vyšetrenia nebáli. Pokiaľ sa nám to aspoň trochu darí sme obaja veľmi radi. S úctou Plevák Peter

• Umístění: P & P GynCare s. r. o.Služby: Preventivní prohlídka

Dobrý den pane doktore, mám za sebou první prohlídku u vás, vybrala jsem si vás na základě kladných hodnocení. Byla jsem nadmíru spokojená jakým způsobem probíhalo vyšetření, jste velmi milý a vstřícný, vyšetření proběhlo v přátelské atmosféře, což je pro pacienta důležité, zvlášť na gynekologii :-).Pan doktor vše vysvětlí, není pro něj problém odpovědět na jakkýkoliv dotaz. Ordinace ultra moderně vybavená. Sestřička také příjemná a ochotná, při příchodu do čekárny vám nabídne nápoje. Budu se tešit na další navštěvu.

Peter Plevák2018-05-07

V první řadě děkuji za pozitivní hodnocení. Pokaždé když je pacientka v naši ordinaci spokojená, tak jsem rád, že žena pozná, kdy je práce nejenom Vašim zaměstnáním ale i činností, která Vás naplňuje. Nevím si ani představit, jak se musí pacientka cítit, když vyšetření probíhá v nemilé ba až arogantní atmosféře. Vždy se ptám sám sebe v duchu, jak by jsem se cítil v té chvíli já. Těším se na Vaši další návštěvu.

• D
    Umístění: P & P GynCare s. r. o.Služby: Prevence

Pan MUDr. Plevák je velmi profesionální, citlivý, lidsky příjemný a dokáže navodit pohodovou atmosféru, což je při gynekologickém vyšetření k nezplacení. Je zřejmé, že ke své profesi přistupuje velmi zodpovědně, protože se kontinuálně vzdělává ve svém oboru. Jeho pozornost věnovaná pacientce a následná péče je nejen díky tomu na vysoké úrovni. Doporučuji pana doktora proto všem ženám, které hledají dobrého gynekologa.

Peter Plevák2018-05-07

Děkuji za milé pozitivní hodnocení. Velmi jsme s manželkou rádi, když energie, kterou vkládáme do naši společné ordinace a snaha o co nejspokojenější pacientky se nemíjí účinkem. A když pacientce se v našich prostorech líbí a jsou si vědomé i dobrého přístrojového vybavení ordinace, která byla zařizovaná s ohledem na jejich maximální komfort a co poněkud možno nejkvalitnější vyšetření.Těším se na Vaši další návštěvu.

• D
    Umístění: P & P GynCare s. r. o.Služby: prvotrimestrální screening

Dobrý den, pane doktore. Po letech jsem si na Vás vzpomněla z důvodu, že kamarádka řeší pozitivní výsledky prvotrimestrálního screeningu. Na tomto vyšetření jsem byla v roce 2014 u Vás na Genetice Plzeň. Ano, byl jste tehdy rychlý :D Ale taky jsem z Vás měla dobrý pocit, protože mi přišlo, že dobře víte, co děláte. Odcházela jsem uklidněná po UTZ, který byl naprosto v pořádku. Výsledek screeningu byl negativní. Bylo pro mě velkým překvapením, když po porodu přišlo podezření na Downův syndrom u mého synka. Toto podezření se následující den potvrdilo. Popravdě přiznávám, že v tom prvotním šoku (a taky člověk screeningu samozřejmě velmi rád věří) mě napadlo, zda jste tehdy něco nepřehlédl nebo nezanedbal. Ale samozřejmě chápu, že jistota není nikdy žádná a vlastně bych Vám tímto způsobem chtěla dát vědět jednu věc. Svého syna miluji a jsem vděčná, že ho mám. Není to jednoduché, ale už si neumim představit, že by to bylo jinak. Neměla bych poděkování směřovat asi přímo Vám, protože Vy jste v tomto směru asi jen přece trochu "z obliga"....ale vděčná za tehdejší negativní výsledek screeningu jsem. Ušetřilo mi to spoustu nervů, rozhodování, řešení a možná životních chyb, kterých bych mohla litovat. Sdělení diagnózy a vyrovnání se s ní bylo asi mnohem jednodušší, když jsem své milované a chtěné dítě držela už v náručí. Doufám,že se na mě nebudete zlobit, že Vám takovou recenzi píšu sem...ale i tohle je život a já Vám, jen vzkazuji (pokud jste na to někdy pomyslel), že je vše tak jak má být. Mějte se hezky a přeji Vám mnoho spokojených pacientek. Dáša Ryšlavá

Peter Plevák2018-05-07

Ano máte pravdu, Vaš příspěvek " mi dal zabrat ". Uvažoval jsem také jak Vám odpovědět, aby jsem se Vás na jedné straně nedotkl, ale Vám i sdělil něco co myslím upřimně. Také okamžitě po jeho přečtení ve Vás začne dřímat podezření jestli jste něco neměl udělat jinak, lépe. No pak se zamyslíte, zklidníte mysl a odpovíte si. Ne ! Screening nemá a ani ze své podstaty mít nemůže 100 % úspěšnost. Při každém ultrazvuku k němu přistupuji s hlubokou pokorou a doufám v jeho dobrý výsledek. Když vyjde pozitivně snažím se ho sdělit co nejšetrněji. Ne nebudu se zde rozepisovat o detailech screeningu chromozomálních abnormalit. / tohle není odborné fórum a ani by to nebylo vhodné /.
    Spíš bych na tomhle místě řekl něco v " spiritual. " duchu. Žijeme v materiálním světe a předpokládáme, že vše co máme dobré - zdraví, rodinu a etc. je samozřejmost. Až v případě nemoci a rozvodu si uvědomujeme výjimečnost těchto hodnot. Vždy jsem a vždy budu hluboce obdivovat lidi, který se starají o " postižené " dítě. Na jedné straně Vás péče o něj stojí hodně sil, na druhé Vás neskutečně obohacuje. Ta láska a vděčnost, kterou od nich dostáváte je nevýslovná. Takže rozumím Vašim slovům . . . S úctou Peter Plevák

• S
    Umístění: P & P GynCare s. r. o.

Dobrý den, dnes jsem byla u pana doktora poprvé a i já se musím přidat ke kladnému hodnocení. První dojem na jedničku s hvězdičkou konečně mám pocit, že budu v dobrých rukách :-) Pan doktor velice příjemný, sestřička taktéž, vybavení opravdu excelentní než na jaké jsem byla zvyklá ! Doporučuji ! Šímová Hana

Peter Plevák2018-04-11

V první řadě děkuji za kladné hodnocení. Jsem moc rád, že jste byla spokojená se " službami " v naši gynekologické ordinaci. I když těch pozit. recenzí ( nechci aby to vyznělo neskromně ) mám poněkud více nikdy mě neomrzí jejich čtení. S přáním hezkého dne uctivě Plevák

• Umístění: jiné místoSlužby: gynekologické vyšetření

Vážený pane doktore,

společně s mojí manželkou Vám chceme z celého srdce moc poděkovat za Váš profesionální přístup a navození přátelské atmosféry v ordinaci během vyšetření našich dvojčat. S radostí a díky Vám sděluji, že se nám před 14 dny narodili, sice trochu předčasně, dva krásní a zdraví synové, Josef a Mirek. Jakmile trochu povyrostou, přijedeme Vás všichni osobně navštívit a poděkovat za Vaši celkovou péči.
    Přeji Vám hodně úspěchů v odborné praxi a velké množství spokojených klientek.
    S díky za vše, co jste pro naši rodinu udělal.
    Radim Štryncl, Jablonec nad Nisou

Peter Plevák2018-03-07

Děkuji moc za kladné hodnocení. ( Vždy, když mi " zapípá " upozornění o novém mailu a hodnocení z portálu známý lékař, tak se strachem čekám jaké to hodnocení bude. Ne teď vážněji. Předpokládám, že jsem Vám prováděl UZ vyšetření v LIBERCI. Jsem moc rád, že synáčkové jsou v pořádku a že porod proběhl bez komplikací. Přeji Vám také z celého srdce hodně zdraví novorozencům a Vám pevné nervy. První týdny bývají hodně náročné hlavně, když máte 2 " křiklouny " . . .

• S
    Umístění: P & P GynCare s. r. o.Služby: prevence

Včera jsem byla u pana doktora poprvé. Je to 4 gynekolog , kterého jsem v životě navštívila a nestačila jsem se divit jak důkladně může probíhat tzv.vstupní prohlídka. Takový zájem a odbornou péči včetně vysvětlení proč a jak bude tuto kontrolu dělat jsem nikde jinde nezažila. Opravdu má člověk pocit že tam se dá vyřešit jakýkoliv problém. Přitom se vše nese ve velmi pohodové atmosféře kde k pocitu profesionálního přístupu přispívá i krásné prostředí ordinace a milá sestřička., skoro se těším na další návštěvy ???? Bytelová Marcela

Peter Plevák2018-02-16

Z vašeho hodnocení Marcelo ( mužů li Vás tak oslovit ) čiší pozitivní energie.
    Přesně jste popsala to o co se snažím. Dá li se to vůbec tak říct, mým cílem je ,aby si pacientka vyšetření a pobyt v naši ambulanci pokud možno " užila ". Aby vyšetření nebylo utrpení, ale aby se těšila na další návštěvu. Jsme tam pro Vás a chci, aby to bylo z komunikace s námi znát.
    Když se mi to / nám / alespoň trochu daří, tak jsem z toho velmi rád.
    S úctou Plevák Peter

• Umístění: P & P GynCare s. r. o.Služby: Preventivní vyšetření

K panu doktoru jsem se rozhodla objednat na základě hojného počtu kladných hodnocení a tohoto rozhodnutí rozhodně nelituji. Libil se mi profesionální přístup pana doktora se snahou pacienta něco nového přiučit. I přes mé obavy z návštev lěkařů mohu potvrdit, že se zde pacient rozhodně nebude cítit nepříjemně. Mohu jen doporučit.

Peter Plevák2018-02-16

Velmi Vám děkuji za kladné hodnocení. Jsem rád, že si také něco ( informace ) od nás i odnesete, doufám také, že je podávám ve srozumitelné formě. Alespoň se o to snažím. Přejí hezký den. Plevák

• I

Pan doktor je perfektní člověk a profík ve svém oboru! V jeho ordinaci se člověk cítí skvěle a u vyšetření se i od srdce zasměje ????, což je v dnešní době opravdu vzácnost. Měla jsem to štestí k němu jít na oba screeningy a jsem přesvědčená, že jsem byla v těch nejlepších rukou! Takže děkuju a vřele doporučuji

Peter Plevák2017-07-27

Moc děkuji za milé a naštěstí opět kladné hodnocení. Jsem moc rád, že jste byla u nás spokojena. Ono se může zdát, že jsem jejich sběratel ( těch názorů na zdejším portálu ), no není tomu tak. Je tom pro mně zrcadlo, resp. velmi důležitá zpětná vazba od našich, resp. mých pacientů, jestli jsou s mou resp. prací moje manželky spokojeni. S úctou Plevák

• G
    Umístění: P & P GynCare s. r. o.Služby: péče o těhotné

Dlouhou dobu jsem hledala dobrého gynekologa, který opravdu pomůže, když je problém či zodpoví na dotazy ze strany pacienta. Má profesionálně vybavenou ordinaci. K panu doktorovi jsem nastoupila v těhotenství a velice mile mne překvapilo, že nemusím na velké ultrazvuky do center , kde maji kvalitní ultrazvuk( jako tomu bylo u mého předchozího gynekologa) , takze celé těhotenství bude vedeno pod jedním lékařem a na jednom místě - ušetří mi to spousta času. Za mne tedy mohu jen doporučit!

Peter Plevák2017-07-24

Děkuji za milé hodnocení, dmu se pýchou. Teď vážně, jsem rád, že jste s péči v naši ordinaci / Chrášťany / spokojena, to vždy bylo našim cílem. Aby se pacienti u nás cítili dobře. Snažíme se jim nabízet moderní medicinu. Když sami nevíme, vybavíme a pošleme na odborné vyšetření do specializovaných centrech. Nikdo z nás neví vše. Těším se na Vaši další návštěvu.

Dotazy od pacientů (4)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• MUDr. Peter Plevák - promoval jsem roku 1997 na lékařské fakultě univerzity Komenského v Bratislavě. Atestaci z gynekologie a porodnictví jsem složil roku 2003. Kromě běžné gynekologické péče se specializuji na tzv. prenatální ultrazvukovou diagnostiku plodů a to již od roku 2006. Erudici v tomhle oboru jsem získal za téměř 9 let působení ve společnosti Genetika Plzeň s.r.o. Od roku 2009 jsem certifikovaným sonografistou mezinárodní UZ společnosti Fetal medicine foundation. Kromě kompletní certifikace v I.trimestru mám certifikát na provádění dopplerovského vyšetření v graviditě, měření délky hrdla děložního a zejména certifikát na provádění tzv. " genetického ultrazvuku ". Na základě výše uvedených certifikátů mi byl již v roce 2012 udělen certifikát který mě opravňuje provádět tzv.
    " superkonziliární ultrazvukové vyšetření v průběhu prenatální péče ".

Výše uvedené certifikáty společnosti prof. Kyprose Nicolaidese lze najít na - www.fetalmedicine.com.

Kromě klasického gynekologického ultrazvuku nabízím i zde níže uvedené UZ vyšetření.

- screening chromozomálních abnormalit v I. trim.
    - UZ screening VVV ve 20 - 22 týdnu těhotenství
    - 2D/3D fotografie z nové FOTOtiskárny nejvyšší kvality - Mitsubishi ( model CP-D90DW )

• gynekologie a porodnictví

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Univerzity Komenského v Bratislavě

Publikace

• Combined screening test for trisomy 21 - is it as efficient as we believe ? ,J.Perinat.Med. 2016 / spoluautor /