MUDr. Peter Plevák - promoval jsem roku 1997 na lékařské fakultě univerzity Komenského v Bratislavě. Atestaci z gynekologie a porodnictví jsem složil ...

• Gynekologická onemocnění

• Ruština,
  • Francouzština,
  • Čeština

Umístění: jiné místo Jiný

Dobrý den, s MUDr. Petrem Plevákem mám jen ty nelepší zkušenosti a mohu vřele doporučit. Umí jednoduše a laicky vysvětlit všechny aspekty léčby. Nikdy jsem neměla pocit, že bych obtěžovala, nebo, že už za dveřmi čeká další pacient, navíc u něho oceňuji vřelý a inteligentní humor. Je to člověk s báječným rozhledem, nejen v oblasti medicíny a rozhovor s ním je pro mě vždy inspirující a dodává mi spoustu energie, která mi vydrží ještě dlouho po opuštění jeho ordinace. Jsem mu vděčná za to, že mi naposledy odhalil riziko Preeklampsie a navrhl prevenci, zároveň mi velice laicky vysvětlil, co tato nemoc obnáší a jaká jsou rizika. Jsem mu za mnohé vděčná a chtěla bych moc poděkovat. Budu ráda, když k němu i nadále budu moci docházet.

Umístění: P & P GynCare s. r. o. Jiný

Pan doktor me podporil a nepochyboval o prirozenem porodu po predchozim cisarskem rezu. Je to profik se zkusenostmi. V Chrastanech ma skvelou ordinaci, udela i vsechny screeningy. Vse v klidu vysvetli a uklidni, nemela jsem potrebu cokoli dohledavat na internetu. Panu doktorovi verim. Dekuji za peci

Umístění: P & P GynCare s. r. o. Jiný

Pan doktor je vtipálek, velmi podrobně se na vše ptal a měla jsem i pocit, že jsem ho jako pacientka upřímně zajímala. Potud tedy dobré. Přesto ale nějak vázla komunikace, přišla jsem s žádostí o zjištění zda mám/nemám PCOS, sděleno mi bylo: "Je to dobrý." Nějak jsem z toho nepochopila, že PCOS mám a i nadále jsem nevěděla co způsobuje problémy s otěhotněním. Při zástupu p. doktora jeho ženou (MUDr. Plevákovou) mi bylo mezi řečí sděleno, že neví proč se divím, když mám v kartě zapsáno PCOS (už 2 roky). Navíc jsem neustále poslouchala stížnosti na mou pojišťovnu (smluvní), že jim neproplácí úkony, pan doktor si mě ale u pojišťovny "neregistroval" a pojišťovna se více než 2 roky domnívala, že mám předchozího lékaře. Sestřička není právě nejmilejší osobou a bývá dost otrávená jakýmikoli dotazy. Kartu k novému lékaři i přes žádost nepřeposlali. V součtu všeho tedy negativní hodnocení.

Umístění: P & P GynCare s. r. o. Jiný

Přátelsky , lidsky zároveň profesionální přístup . Jsem rada ze jsem po letech nasla tak skvělého gynekologa. Letám za lékařskou péči pravidelně do Čech z Anglie, a v žádném případě, dokud budu mít možnost tak činit i nadále, jiného gynekologa bych ani nechtěla.

Umístění: jiné místo Jiný

Úžasný doktor,který dokáže z vyšetření udělat skvělý zážitek. Pan doktor je vždy dobře naladěný, milý a jako bonus je to srandista. Velké díky za to, že takový přístup k pacientům ještě někdo v dnešní době má a na plno se jim věnuje!!

Umístění: P & P GynCare s. r. o. Jiný

S přístupem pana doktora i jeho asistentky jsem byla velmi spokojená -
vysoce kompetentní, profesionální, trpěliví, vstřícní, milí.
Jsem ráda, že se takový lékař ještě v dnešní době najde

Umístění: P & P GynCare s. r. o. Jiný

Dobrý deň, k pánu doktorovi Plevákovi som sa rozhodla registrovať na základe veľkého množstva kladných recenzií. O jeho kvalitách a nadstadardne ľudskému prístupu som sa presvedčila ešte pred návštevou ordinácie. Kontaktoval ma telefonicky, pretože som bola na začiatku prvého tehotenstva s množnostvom obáv a dotazov. Všetko mi podrobne vysvetlil a veľmi ma ukľudnil. Z prvej návštevy v ordinácii P&P GynCare som odchádzala nadšená! Pán doktor je veľký profesionál so smyslom pre humor, ktorý dokáže i s prehliadky urobiť veľmi príjemné posedenie bez akéhokoľvek stresu a obáv. Všetko dôkladne vysvetlí a odpovie na akýkoľvek dotaz. Bonusom je krásné, čisté a moderné prostredie výborne vybavenej ordinácie s príjemnou sestričkou. Touto cestou by som pánu doktorovi znovu chcela veľmi poďakovať za to, že má prijal, a že môžem byť jeho pacientkou. Už teraz sa teším na ďalšiu návštevu. Veľká vďaka za takýto prístup v dnešnej dobe. Pocit istoty, že ste skutočne v dobrých rukách je k nezaplateniu. Všetkým pacientkám, ktoré hľadajú výborného gynekologa vrelo doporučujem.

Umístění: jiné místo

U pana doktora jsem byla nevím zda je to možné v Gennetu v Liberci. Pan doktor je prostě týpek se smyslem pro humor. Hned při vlezu do ordinace vynadal přítelovi ,že ještě nejsem jeho žena a už čekáme miminko ????.
Děkuji za to ! Jinak pan doktor mluví rychle musíte nastražit ušiska a zatraceně se soustředit na to co říká jinak vám prostě unikne to co chcete vědět. Co mi neuniklo je to ,že mi pan doktor naznačil ,že to bude holčička. Pane doktore věřím Vám!!! Můj pan doktor mi řekl o 3tydny později ,že si myslí kluka. Tak uvidíme. Děkujeme Vám za Váš čas a i za kladné zprávy a výsledky.

Umístění: P & P GynCare s. r. o.

K panu doktoru Plevákovi jsem se dostala na doporučení kamarádky ve II. trimestru těhotenství. Pan doktor nás přijal i po svých ordinačních hodinách a věnoval se nám velmi důkladně až do pozdních večerních hodin, aby se ujistil, že probíhající těhotenství je v pořádku. Svého praktického gynekologa jsem měnila po 15ti letech a tudíž jsem k novému lékaři šla s jistými obavami, ale odcházela jsem naprosto nadšena jeho profesionálním a zároveň citlivým přístupem. Nadšený z něj byl i můj přítel, jakkoliv to může znít zvláštně. Panu doktoru Plevákovi naprosto důvěřujeme a jsme přesvědčeni o tom, že jsme v té nejlepší péči. Každá další návštěva je velmi příjemným zážitkem. Nemohu jinak než vřele doporučit. Děkujeme za vše. K. Jiříková

MUDr. Peter Plevák

V první řadě jsem měl dojem, že jsem Vám již na Vaše milé pozitivní hodnocení odpověděl. Nejspíš jsem ale odpověď asi neuložil, tak teď činím po delší odmlce znovu. Za to se dodatečně ospravedlňuji. Samozřejmě jsem velmi rád, že jste byla v naši ordinaci spokojená. Těším se na Vaši další návštěvu. Plevák

Umístění: P & P GynCare s. r. o. zmena lekare

Dobry den,jmenuji se Ladislava Dvorakova a chtela bych se podelit o zazitek ktery me cekal po prijeti pana doktora Plevaka.Toto rozhodnuti pro me nebylo jednoduche nebot jsem dlouho chodila ke svemu gynekologovi a jen tak sve doktory nemenim. Jelikoz jsem ale otehotnela a pece jiz nebyla takova jakou by tehotna zena mela mit rozhodla jsem se pro pana doktora Plevaka.Cekalo me mile privitani, dukladne vysetreni, vse mi s ochotou vysvetlil a bylo videt jak svou praci dela opravdu s laskou. Je to ve svem oboru opravdovy profesional a jsem moc rada ze jsem se k tomuto kroku rozhodla, nebot nejen ze se nebojim chodit na pravidelne prohlidky ale naopak tam jdu s klidem nebot pan doktor vi co dela. Jeho ordinace je spickove vybavena a zari cistotou. Uz to je vizitka profesionala.Nemohu opomenout ani sestricku, ktera je tez vzdy mila a usmevava. Panu doktorovi chci touto cestou za vse moc podekovat a poprat mu spousty spokojenych pacientek a aby se mu i nadale darilo vytvaret takove prostredi, kam se pacientky budou rady vracet. Pacientka Ladislava

MUDr. Peter Plevák

Moc děkuji za milé slova, hezky se to čte. ( Mimochodem, jsem si všiml, že píšete bez diakritiky, to dělám rád i já ). Vždy mě moc potěší, když práce kterou vykonávám se setká s pozitivní odezvou. Budu moc rád, když se k nám budete ráda vracet. S úctou Plevák Peter

• Gynekologická onemocnění
  • Patologie těhotenství