Požádejte o spuštení online kalendáře

MUDr. Peter Plevák - promoval jsem roku 1997 na lékařské fakultě univerzity Komenského v Bratislavě. Atestaci z gynekologie a porodnictví jsem složil roku 2003. Kromě běžné gynekologické… Více

Adresy

Hodnocení pacientů

5

Obecné skóre
237 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • Umístění: jiné místoSlužby: gynekologické vyšetření

  Vážený pane doktore,

  společně s mojí manželkou Vám chceme z celého srdce moc poděkovat za Váš profesionální přístup a navození přátelské atmosféry v ordinaci během vyšetření našich dvojčat. S radostí a díky Vám sděluji, že se nám před 14 dny narodili, sice trochu předčasně, dva krásní a zdraví synové, Josef a Mirek. Jakmile trochu povyrostou, přijedeme Vás všichni osobně navštívit a poděkovat za Vaši celkovou péči.
  Přeji Vám hodně úspěchů v odborné praxi a velké množství spokojených klientek.
  S díky za vše, co jste pro naši rodinu udělal.
  Radim Štryncl, Jablonec nad Nisou

  MUDr. Peter Plevák2018-03-07

  Děkuji moc za kladné hodnocení. ( Vždy, když mi " zapípá " upozornění o novém mailu a hodnocení z portálu známý lékař, tak se strachem čekám jaké to hodnocení bude. Ne teď vážněji. Předpokládám, že jsem Vám prováděl UZ vyšetření v LIBERCI. Jsem moc rád, že synáčkové jsou v pořádku a že porod proběhl bez komplikací. Přeji Vám také z celého srdce hodně zdraví novorozencům a Vám pevné nervy. První týdny bývají hodně náročné hlavně, když máte 2 " křiklouny " . . .

 • S
  Umístění: P & P GynCare s. r. o.Služby: prevence

  Včera jsem byla u pana doktora poprvé. Je to 4 gynekolog , kterého jsem v životě navštívila a nestačila jsem se divit jak důkladně může probíhat tzv.vstupní prohlídka. Takový zájem a odbornou péči včetně vysvětlení proč a jak bude tuto kontrolu dělat jsem nikde jinde nezažila. Opravdu má člověk pocit že tam se dá vyřešit jakýkoliv problém. Přitom se vše nese ve velmi pohodové atmosféře kde k pocitu profesionálního přístupu přispívá i krásné prostředí ordinace a milá sestřička., skoro se těším na další návštěvy ???? Bytelová Marcela

  MUDr. Peter Plevák2018-02-16

  Z vašeho hodnocení Marcelo ( mužů li Vás tak oslovit ) čiší pozitivní energie.
  Přesně jste popsala to o co se snažím. Dá li se to vůbec tak říct, mým cílem je ,aby si pacientka vyšetření a pobyt v naši ambulanci pokud možno " užila ". Aby vyšetření nebylo utrpení, ale aby se těšila na další návštěvu. Jsme tam pro Vás a chci, aby to bylo z komunikace s námi znát.
  Když se mi to / nám / alespoň trochu daří, tak jsem z toho velmi rád.
  S úctou Plevák Peter

 • Umístění: P & P GynCare s. r. o.Služby: Preventivní vyšetření

  K panu doktoru jsem se rozhodla objednat na základě hojného počtu kladných hodnocení a tohoto rozhodnutí rozhodně nelituji. Libil se mi profesionální přístup pana doktora se snahou pacienta něco nového přiučit. I přes mé obavy z návštev lěkařů mohu potvrdit, že se zde pacient rozhodně nebude cítit nepříjemně. Mohu jen doporučit.

  MUDr. Peter Plevák2018-02-16

  Velmi Vám děkuji za kladné hodnocení. Jsem rád, že si také něco ( informace ) od nás i odnesete, doufám také, že je podávám ve srozumitelné formě. Alespoň se o to snažím. Přejí hezký den. Plevák

 • I

  Pan doktor je perfektní člověk a profík ve svém oboru! V jeho ordinaci se člověk cítí skvěle a u vyšetření se i od srdce zasměje ????, což je v dnešní době opravdu vzácnost. Měla jsem to štestí k němu jít na oba screeningy a jsem přesvědčená, že jsem byla v těch nejlepších rukou! Takže děkuju a vřele doporučuji

  MUDr. Peter Plevák2017-07-27

  Moc děkuji za milé a naštěstí opět kladné hodnocení. Jsem moc rád, že jste byla u nás spokojena. Ono se může zdát, že jsem jejich sběratel ( těch názorů na zdejším portálu ), no není tomu tak. Je tom pro mně zrcadlo, resp. velmi důležitá zpětná vazba od našich, resp. mých pacientů, jestli jsou s mou resp. prací moje manželky spokojeni. S úctou Plevák

 • G
  Umístění: P & P GynCare s. r. o.Služby: péče o těhotné

  Dlouhou dobu jsem hledala dobrého gynekologa, který opravdu pomůže, když je problém či zodpoví na dotazy ze strany pacienta. Má profesionálně vybavenou ordinaci. K panu doktorovi jsem nastoupila v těhotenství a velice mile mne překvapilo, že nemusím na velké ultrazvuky do center , kde maji kvalitní ultrazvuk( jako tomu bylo u mého předchozího gynekologa) , takze celé těhotenství bude vedeno pod jedním lékařem a na jednom místě - ušetří mi to spousta času. Za mne tedy mohu jen doporučit!

  MUDr. Peter Plevák2017-07-24

  Děkuji za milé hodnocení, dmu se pýchou. Teď vážně, jsem rád, že jste s péči v naši ordinaci / Chrášťany / spokojena, to vždy bylo našim cílem. Aby se pacienti u nás cítili dobře. Snažíme se jim nabízet moderní medicinu. Když sami nevíme, vybavíme a pošleme na odborné vyšetření do specializovaných centrech. Nikdo z nás neví vše. Těším se na Vaši další návštěvu.

 • P

  Pan doktor je naprosto skvělý! Měla jsem to štěstí, že jsem na něj narazila náhodou. Jezdím k němu opravdu moc ráda, jelikož je to skutečně člověk na svém místě. Je velice ochotný, lidský a kapacita! Nyní se návštěv účastní i můj muž a pak doktor byl tak neskutečně milý, že mu manžel mohl doslova koukat pod ruce a pozorovat "budoucího potomka", což v 5tt není úplně obvyklé a ještě mu uvařil výborné kafe. Nikdy nezapomenu, když jsem před pár lety měla velké zdravotní obavy a pan doktor byl tak laskat, že mi na sebe dal své číslo, abych se mu ozvala a neskutečně mi pomohl.
  Vyšetření se vždy nese v uvolněné, pohodové atmosféře a člověk se i hodně nasměje! Nikdy se mi takových služeb nedostalo!
  Díky, pane doktore! :-)

  MUDr. Peter Plevák2017-07-05

  Jsem velmi rád, že si návštěvu naše ordinace v Crášťanech tak užíváte. To bylo vždy mým cílem, odlišit se od jiných ambulancií v našem oboru a dokázat, že i v tak konkurenčním prostředí jaké bezesporu v Praze a okolí panuje se dá dělat medicína s " rodinnou atmosféru ". A zdá se mi, že i pacientky na to reflektují, tak co víc si přát, jenom aby se nám s manželkou alespoň ve většině případů jím povedlo pomoct, užívejte si ten požehnaný stav, kterým těhotenství určite je.

 • M

  S panem doktorem jsme měli tu čest již dvakrát a obě setkání proběhla ve velmi uvolněné atmosféře. V Gennetu se uvidíme ještě jednou a už teď se těšíme - já, manžel i syn :) Není nad ultrazvukové vyšetření, kde se navíc ještě pobavíme.
  Pana doktora určitě doporučuji - profík s veselou povahou :)
  Marcela Z.

  MUDr. Peter Plevák2017-06-12

  Děkuji za kladné hodnocení, člověka to vždy potěší, když je pozitivní zpětná vazba, již teď se těším na další setkání.

 • N

  Byla jsem trochu nedůvěřivá k první návštěvě, vzhledem k tak velkému kladnému hodnocení, které mi přišlo až podezřelé. A nyní se musím k těm skvěle hodnotícím přidat. Pan doktor je skvělý profesionál, takových služeb se mi nikdy nedostalo. O moderním zařízením v ordinaci nemluvně. Moc ráda se budu vracet. Suchoňová

  MUDr. Peter Plevák2017-05-29

  Vážená paní magistro ( ostatní tituly vynechám ). Jsem moc rád za Vaše milé hodnocení. To víte, jak to na ty lidi vždy " vychrlím " tak někdy sám nevím jak to přijmou, poněvadž každý jsme jiná povaha.
  Někdo si rád povídá, někdo chce mít vyšetření mlčky co nejrychleji za sebou. Mějte se hezky a hodně zdraví.

 • R

  Pana doktora mohu všem jen doporučit. Velmi poctivý, příjemný a vtipný lékař, a že takových lékařů je už bohužel málo, proto jsem moc ráda, že v Gennetu jsem byla v jeho rukách. Ještě jednou Vám moc děkuji. S pozdravem L. Maňkošová

  MUDr. Peter Plevák2017-04-27

  Jsem moc rád, že jste byla s vyšetřením spokojena. Moc si Vašeho pozitivního hodnocení cením. Vždy to člověka potěší, když někdo ocení Vaši práci. Dostanete se mi ještě jednou do rukou / parafrázuji Vás / tak budu rád, jsem totižto rád ve společnosti příjemných lidí. Přeji pěkný den.

 • N

  Pana doktora jsem si vybrala tady na znamylekar.cz pro jeho kladné recenze a musím uznat, že je vážně skvělý :-) ! Mimo to, že mají moc hezky vybavenou ordinaci, tak mají i velice sympatickou sestřičku. Nejen, že je pan doktor přátelský, je i velice vtipný a příjemný. Při vyšetření vše ochotně vysvětlí a člověk má lepší pocit, že je v dobrých rukách :-). Pane doktore, moc děkuji za Váš přístup, s přátelským pozdravem Nikola K.

  MUDr. Peter Plevák2017-04-05

  Tolik chvály NIKOLO. Nevím jak to vše pobrat. Ne teď vážně. Skutečně si Vašeho ocenění mé práce moc vážím a jsem rád, že jste v naši společnosti a mé péči spokojená.

Dotazy od pacientů (4)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

O mně

 • MUDr. Peter Plevák - promoval jsem roku 1997 na lékařské fakultě univerzity Komenského v Bratislavě. Atestaci z gynekologie a porodnictví jsem složil roku 2003. Kromě běžné gynekologické péče se specializuji na tzv. prenatální ultrazvukovou diagnostiku plodů a to již od roku 2006. Erudici v tomhle oboru jsem získal za téměř 9 let působení ve společnosti Genetika Plzeň s.r.o. Od roku 2009 jsem certifikovaným sonografistou mezinárodní UZ společnosti Fetal medicine foundation. Kromě kompletní certifikace v I.trimestru mám certifikát na provádění dopplerovského vyšetření v graviditě, měření délky hrdla děložního a zejména certifikát na provádění tzv. " genetického ultrazvuku ". Na základě výše uvedených certifikátů mi byl již v roce 2012 udělen certifikát který mě opravňuje provádět tzv.
  " superkonziliární ultrazvukové vyšetření v průběhu prenatální péče ".

  Výše uvedené certifikáty společnosti prof. Kyprose Nicolaidese lze najít na - www.fetalmedicine.com.

  Kromě klasického gynekologického ultrazvuku nabízím i zde níže uvedené UZ vyšetření.

  - screening chromozomálních abnormalit v I. trim.
  - UZ screening VVV ve 20 - 22 týdnu těhotenství
  - 2D/3D fotografie z nové FOTOtiskárny nejvyšší kvality - Mitsubishi ( model CP-D90DW )

Specializace

 • gynekologie a porodnictví

Ukončené školy

 • Lékařská fakulta Univerzity Komenského v Bratislavě

Publikace

 • Combined screening test for trisomy 21 - is it as efficient as we believe ? ,J.Perinat.Med. 2016 / spoluautor /