Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

MUDr. Peter Plevák - promoval jsem roku 1997 na lékařské fakultě univerzity Komenského v Bratislavě. Atestaci z gynekologie a porodnictví jsem složil roku 2003. Kromě běžné gynekol... Více

• Tehotenstvi

Chtela bych se zeptat,pohlavni styk(nechraneny,ale neudelal se do me)5.8.Pak 18.8.menstuace(slabsi)25.8.testy z krvr a moci na tehot.u gynek.-negativni.7.9.test tehotensky tez negativni. Muze se tehot.na 100%vyloucit,nebo testy byly brzy. Dekuji

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Peter Plevák

Dobrý večer přeji. Nerád takhle odpovídám, když Vás osobně nevyšetřím. No dle toho jak jste to popsala se zdá nepravděpodobné, že by jste byla gravidní. Dnešní těhotenské testy jsou velmi citlivé / udává… Více

• Ordinacia Prosek

Dobrý den, svojho gynekologa mam v Stodulkach,prestahovali sme sa ale na opačnu stranu Prahy a hladam dobreho gynekolga niekde blizsie,kedze mam malicke dieta,velmi by mi to samozrejme usetrilo cas. Citala som o vas dobre hodnotenia a v jednom z predoslych komentaroch ste pisal,ze prijimate i nové pacientky… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Peter Plevák

Mila pani Zuzana. Dovolim si Vas poziadat, aby ste mi zavolali napr. hned v pondelok na cislo 00420608827403 / je i na str. Zn.lekara vid adresy./ Ked sa pozriete na fotogaleriu najdete fotky "bytovky… Více

Adresy

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• MUDr. Peter Plevák - promoval jsem roku 1997 na lékařské fakultě univerzity Komenského v Bratislavě. Atestaci z gynekologie a porodnictví jsem složil roku 2003. Kromě běžné gynekologické péče se specializuji na tzv. prenatální ultrazvukovou diagnostiku plodů a to již od roku 2006. Erudici v tomhle oboru jsem získal za téměř 9 let působení ve společnosti Genetika Plzeň s.r.o. Od roku 2009 jsem certifikovaným sonografistou mezinárodní UZ společnosti Fetal medicine foundation. Kromě kompletní certifikace v I.trimestru mám certifikát na provádění dopplerovského vyšetření v graviditě, měření délky hrdla děložního a zejména certifikát na provádění tzv. " genetického ultrazvuku ". Na základě výše uvedených certifikátů mi byl již v roce 2012 udělen certifikát který mě opravňuje provádět " superkonziliární ultrazvukové vyšetření v průběhu prenatální péče ".

Výše uvedené certifikáty společnosti prof. Kyprose Nicolaidese lze najít na - www.fetalmedicine.com.

Kromě klasického gynekologického ultrazvuku nabízím i zde níže uvedené UZ vyšetření.

- screening chromozomálních abnormalit v I. trim.
    - UZ screening VVV ve 20 - 22 týdnu těhotenství
    - 2D/3D fotografie z nové FOTOtiskárny nejvyšší kvality - Mitsubishi ( model CP-D90DW )

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Univerzity Komenského v Bratislavě

Publikace

• Combined screening test for trisomy 21 - is it as efficient as we believe ? ,J.Perinat.Med. 2016 / spoluautor /

Hodnocení pacientů:

• M

S panem doktorem jsme měli tu čest již dvakrát a obě setkání proběhla ve velmi uvolněné atmosféře. V Gennetu se uvidíme ještě jednou a už teď se těšíme - já, manžel i syn :) Není nad ultrazvukové vyšetření, kde se navíc ještě pobavíme.
    Pana doktora určitě doporučuji - profík s veselou povahou :)
    Marcela Z.

MUDr. Peter Plevák2017-06-12

Děkuji za kladné hodnocení, člověka to vždy potěší, když je pozitivní zpětná vazba, již teď se těším na další setkání.

• N

Byla jsem trochu nedůvěřivá k první návštěvě, vzhledem k tak velkému kladnému hodnocení, které mi přišlo až podezřelé. A nyní se musím k těm skvěle hodnotícím přidat. Pan doktor je skvělý profesionál, takových služeb se mi nikdy nedostalo. O moderním zařízením v ordinaci nemluvně. Moc ráda se budu vracet. Suchoňová

MUDr. Peter Plevák2017-05-29

Vážená paní magistro ( ostatní tituly vynechám ). Jsem moc rád za Vaše milé hodnocení. To víte, jak to na ty lidi vždy " vychrlím " tak někdy sám nevím jak to přijmou, poněvadž každý jsme jiná povaha.
    Někdo si rád povídá, někdo chce mít vyšetření mlčky co nejrychleji za sebou. Mějte se hezky a hodně zdraví.

• R

Pana doktora mohu všem jen doporučit. Velmi poctivý, příjemný a vtipný lékař, a že takových lékařů je už bohužel málo, proto jsem moc ráda, že v Gennetu jsem byla v jeho rukách. Ještě jednou Vám moc děkuji. S pozdravem L. Maňkošová

MUDr. Peter Plevák2017-04-27

Jsem moc rád, že jste byla s vyšetřením spokojena. Moc si Vašeho pozitivního hodnocení cením. Vždy to člověka potěší, když někdo ocení Vaši práci. Dostanete se mi ještě jednou do rukou / parafrázuji Vás / tak budu rád, jsem totižto rád ve společnosti příjemných lidí. Přeji pěkný den.

• N

Pana doktora jsem si vybrala tady na znamylekar.cz pro jeho kladné recenze a musím uznat, že je vážně skvělý :-) ! Mimo to, že mají moc hezky vybavenou ordinaci, tak mají i velice sympatickou sestřičku. Nejen, že je pan doktor přátelský, je i velice vtipný a příjemný. Při vyšetření vše ochotně vysvětlí a člověk má lepší pocit, že je v dobrých rukách :-). Pane doktore, moc děkuji za Váš přístup, s přátelským pozdravem Nikola K.

MUDr. Peter Plevák2017-04-05

Tolik chvály NIKOLO. Nevím jak to vše pobrat. Ne teď vážně. Skutečně si Vašeho ocenění mé práce moc vážím a jsem rád, že jste v naši společnosti a mé péči spokojená.

• S

U pana doktora jsem dnes byla na ultrazvukovém vyšetření v Gennet. Byla jsem nadšená, pan doktor je nejen profesionální a pečlivý lékař, ale navíc také velice příjemný, vtipný a inteligentní člověk. Jeden z nejlepších lékařů, se kterými jsem se kdy setkala. Moc Vám děkuji, pane doktore. Mějte se, jak si zasloužíte - pěkně. Sabina Janíčková.

MUDr. Peter Plevák2017-02-08

Vážená paní Janíčková. Takové hodnocení se moc dobře čte. Nebo jako u nás na Slovensku hovoříme : " Ba čo viacej zahreje i u srdca " Jsem rád, že jste byla " u mne " v Gennetu spokojena. Doufám, že se ještě na ultrazvuku uvidíme. Přeji krásný zbytek dne. S úctou Plevák Peter

• Setkali jsme se s panem doktorem Plevákem na prvotrimestrálním ultrazvuku a byli jsme moc spokojení. Jeho tempo, smysl pro humor i informování nás o průběhu vyšetření nám bylo blízké. Určitě to bylo dáno i tím, že nám říkal dobré zprávy, ale poctivě sledování a informování nás o tom, co vidí bylo příjemné, protože jsme měli s manželem oba dojem, že nás v místnosti vnímá a komunikuje s námi. Myslím, že o jeho profesionalitě svědčí i spoluautorství článku, které odráží jeho snahu o aktivitu nad rámec povinností. Moc mu děkujeme za jeho přístup a přejeme krásný Advent i Vánoce - Lucie Michálková

MUDr. Peter Plevák2016-12-17

Vážená paní Michálková. Moc děkuji za Vaše pozitivní hodnocení. Jsem velmi rád, že můj určitý a musím podotknout, že velmi specifický styl humoru ( který nemusí každému vyhovovat ) se právě Vám a manželovi líbil. Těším se na další UZ v Gennetu, resp. případnou návštěvu v naši ordinaci. Také přeji krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok a ať Vám těhotenství dělá radost.

• S panem doktorem jsem byla velice spokojená ... Líbil se mi jeho přístup ... Je velice přátelský a milý ... Mohu jen doporučit ... :) Petra z Č.L.

MUDr. Peter Plevák2016-11-30

Moc Vám " Petro " / můžu li Vám tak říci / děkuji za pozitivní hodnocení. Jsem rád, že jste byla v " mé " péčí spokojena, člověk je rád, když má od pacientů zpětnou vazbu ( samozřejmě nejlépe pozitivní ???? )

• Po problémoch v zahraničí a návšteve lekára aj tu v ČR, kde ma poslal domov s tabletkami na niečo úplne iné, som si podľa recenzii našla pána doktora Pleváka. Hneď už len podľa mojich príznakov usúdil, že to nie je normálne (nie ako predošlí pán doktor, ktorý mi tvrdil, že mám len podráždený močový mechúr, no zaujímavé je, že len počas menštruácie). A po sone ma hneď poslal na špecializovanú ambulanciu s podozrením, ktoré mi tam aj potvrdili. Je to proste profesionál na svojom mieste, ma pozitívny prístup a veľmi peknú novu ordináciu :)

MUDr. Peter Plevák2016-11-22

Ďakujem pekne za pozitívné hodnotenie. Ono, to s tou diagnostikou nie je vždy tak ružové. No myslím, že keď sa člověk rozhodne pre prácu lekára má to robiť s radosťou a aby sa pacient cítil v ordinacií nie aako zdroj jeho prijmov, ale člověk čo potrebuje pomócť. Prajem Vám nech sa Vám darí.

• P

Vstřícné a skoro až přátelské jednání a erudice pana doktora Petera Pleváka je úžasná.
    Při ultrazvukovém vyšetření s námi neustále komunikuje o právě viděných věcech a mluví o našem miminku jako o malém člověku. Jeho vysvětlení dávají poznávat i nám zjištěné skutečnosti o jeho ručičkách, hlavičce, páteři, žebrech, deseti prstíkách atd, tak, že sami jsme schopni rozeznat o čem mluví a co vidí, co je důležité.
    Jeho vyšetření s projevem osobního zájmu nám dává pocit klidu, který teď nejvíc potřebujeme všichni tři.
    Hana a Pavel K.

MUDr. Peter Plevák2016-09-07

Moc děkuji za kladné hodnocení plné citu. Ospravedlňuji se, že reflektuji až teď.
    Užívejte si těhotenství, věřím, že se Vám narodí krásný, zdravý potomek, který Vám bude přinášet kopu lásky a radosti. S úctou Plevák Peter

• N

S pánom doktorom a jeho manželkou (tiež výborná gynekologička) som bola veľmi spokojná. Mala som aj možnosť vyskúšať ich novú a modernú ordináciu v Chrásťanoch. Pracujem na Stodůlkách a z práce je to 5min autobusom, takže oveľa lepšie a rýchlejšie spojenie ako do centra Prahy.
    Veľmi sa mi páčil ich priateľský a zároveň profesionálny prístup. Všetko mi ochotne vysvetlili a pri príchode mi ponúkli kávu. Človek si tak pripadá pohodlnejšie a nie je vystresovaný z návštevy lekára. Pre mňa super zážitok. Doktora a pani doktorku jednoznačne odporúčam a teším sa na ďalšiu návštevu :) Veronika

MUDr. Peter Plevák2016-08-10

Odpovedám z dovolenky tak prosím budem stručný. V prvom rade velmi dakujeme s manželkou za pozitívné hodnotenie. Presně ste vystihla to o čo sa s mojou paní snažíme : milé a zároveň profesionálné chovanie, tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.????