Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

MUDr. Peter Plevák - promoval jsem roku 1997 na lékařské fakultě univerzity Komenského v Bratislavě. Atestaci z gynekologie a porodnictví jsem složil roku 2003. Kromě běžné gynekologické… Více

Adresy

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

 • MUDr. Peter Plevák - promoval jsem roku 1997 na lékařské fakultě univerzity Komenského v Bratislavě. Atestaci z gynekologie a porodnictví jsem složil roku 2003. Kromě běžné gynekologické péče se specializuji na tzv. prenatální ultrazvukovou diagnostiku plodů a to již od roku 2006. Erudici v tomhle oboru jsem získal za téměř 9 let působení ve společnosti Genetika Plzeň s.r.o. Od roku 2009 jsem certifikovaným sonografistou mezinárodní UZ společnosti Fetal medicine foundation. Kromě kompletní certifikace v I.trimestru mám certifikát na provádění dopplerovského vyšetření v graviditě, měření délky hrdla děložního a zejména certifikát na provádění tzv. " genetického ultrazvuku ". Na základě výše uvedených certifikátů mi byl již v roce 2012 udělen certifikát který mě opravňuje provádět " superkonziliární ultrazvukové vyšetření v průběhu prenatální péče ".

  Výše uvedené certifikáty společnosti prof. Kyprose Nicolaidese lze najít na - www.fetalmedicine.com.

  Kromě klasického gynekologického ultrazvuku nabízím i zde níže uvedené UZ vyšetření.

  - screening chromozomálních abnormalit v I. trim.
  - UZ screening VVV ve 20 - 22 týdnu těhotenství
  - 2D/3D fotografie z nové FOTOtiskárny nejvyšší kvality - Mitsubishi ( model CP-D90DW )

Specializace

 • gynekologie a porodnictví

Ukončené školy

 • Lékařská fakulta Univerzity Komenského v Bratislavě

Publikace

 • Combined screening test for trisomy 21 - is it as efficient as we believe ? ,J.Perinat.Med. 2016 / spoluautor /

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor
5

Obecné skóre
234 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • I

  Pan doktor je perfektní člověk a profík ve svém oboru! V jeho ordinaci se člověk cítí skvěle a u vyšetření se i od srdce zasměje ????, což je v dnešní době opravdu vzácnost. Měla jsem to štestí k němu jít na oba screeningy a jsem přesvědčená, že jsem byla v těch nejlepších rukou! Takže děkuju a vřele doporučuji

  MUDr. Peter Plevák2017-07-27

  Moc děkuji za milé a naštěstí opět kladné hodnocení. Jsem moc rád, že jste byla u nás spokojena. Ono se může zdát, že jsem jejich sběratel ( těch názorů na zdejším portálu ), no není tomu tak. Je tom pro mně zrcadlo, resp. velmi důležitá zpětná vazba od našich, resp. mých pacientů, jestli jsou s mou resp. prací moje manželky spokojeni. S úctou Plevák

 • G
  Umístění: P & P GynCare s. r. o.Služby: péče o těhotné

  Dlouhou dobu jsem hledala dobrého gynekologa, který opravdu pomůže, když je problém či zodpoví na dotazy ze strany pacienta. Má profesionálně vybavenou ordinaci. K panu doktorovi jsem nastoupila v těhotenství a velice mile mne překvapilo, že nemusím na velké ultrazvuky do center , kde maji kvalitní ultrazvuk( jako tomu bylo u mého předchozího gynekologa) , takze celé těhotenství bude vedeno pod jedním lékařem a na jednom místě - ušetří mi to spousta času. Za mne tedy mohu jen doporučit!

  MUDr. Peter Plevák2017-07-24

  Děkuji za milé hodnocení, dmu se pýchou. Teď vážně, jsem rád, že jste s péči v naši ordinaci / Chrášťany / spokojena, to vždy bylo našim cílem. Aby se pacienti u nás cítili dobře. Snažíme se jim nabízet moderní medicinu. Když sami nevíme, vybavíme a pošleme na odborné vyšetření do specializovaných centrech. Nikdo z nás neví vše. Těším se na Vaši další návštěvu.

 • P

  Pan doktor je naprosto skvělý! Měla jsem to štěstí, že jsem na něj narazila náhodou. Jezdím k němu opravdu moc ráda, jelikož je to skutečně člověk na svém místě. Je velice ochotný, lidský a kapacita! Nyní se návštěv účastní i můj muž a pak doktor byl tak neskutečně milý, že mu manžel mohl doslova koukat pod ruce a pozorovat "budoucího potomka", což v 5tt není úplně obvyklé a ještě mu uvařil výborné kafe. Nikdy nezapomenu, když jsem před pár lety měla velké zdravotní obavy a pan doktor byl tak laskat, že mi na sebe dal své číslo, abych se mu ozvala a neskutečně mi pomohl.
  Vyšetření se vždy nese v uvolněné, pohodové atmosféře a člověk se i hodně nasměje! Nikdy se mi takových služeb nedostalo!
  Díky, pane doktore! :-)

  MUDr. Peter Plevák2017-07-05

  Jsem velmi rád, že si návštěvu naše ordinace v Crášťanech tak užíváte. To bylo vždy mým cílem, odlišit se od jiných ambulancií v našem oboru a dokázat, že i v tak konkurenčním prostředí jaké bezesporu v Praze a okolí panuje se dá dělat medicína s " rodinnou atmosféru ". A zdá se mi, že i pacientky na to reflektují, tak co víc si přát, jenom aby se nám s manželkou alespoň ve většině případů jím povedlo pomoct, užívejte si ten požehnaný stav, kterým těhotenství určite je.

 • M

  S panem doktorem jsme měli tu čest již dvakrát a obě setkání proběhla ve velmi uvolněné atmosféře. V Gennetu se uvidíme ještě jednou a už teď se těšíme - já, manžel i syn :) Není nad ultrazvukové vyšetření, kde se navíc ještě pobavíme.
  Pana doktora určitě doporučuji - profík s veselou povahou :)
  Marcela Z.

  MUDr. Peter Plevák2017-06-12

  Děkuji za kladné hodnocení, člověka to vždy potěší, když je pozitivní zpětná vazba, již teď se těším na další setkání.

 • N

  Byla jsem trochu nedůvěřivá k první návštěvě, vzhledem k tak velkému kladnému hodnocení, které mi přišlo až podezřelé. A nyní se musím k těm skvěle hodnotícím přidat. Pan doktor je skvělý profesionál, takových služeb se mi nikdy nedostalo. O moderním zařízením v ordinaci nemluvně. Moc ráda se budu vracet. Suchoňová

  MUDr. Peter Plevák2017-05-29

  Vážená paní magistro ( ostatní tituly vynechám ). Jsem moc rád za Vaše milé hodnocení. To víte, jak to na ty lidi vždy " vychrlím " tak někdy sám nevím jak to přijmou, poněvadž každý jsme jiná povaha.
  Někdo si rád povídá, někdo chce mít vyšetření mlčky co nejrychleji za sebou. Mějte se hezky a hodně zdraví.

 • R

  Pana doktora mohu všem jen doporučit. Velmi poctivý, příjemný a vtipný lékař, a že takových lékařů je už bohužel málo, proto jsem moc ráda, že v Gennetu jsem byla v jeho rukách. Ještě jednou Vám moc děkuji. S pozdravem L. Maňkošová

  MUDr. Peter Plevák2017-04-27

  Jsem moc rád, že jste byla s vyšetřením spokojena. Moc si Vašeho pozitivního hodnocení cením. Vždy to člověka potěší, když někdo ocení Vaši práci. Dostanete se mi ještě jednou do rukou / parafrázuji Vás / tak budu rád, jsem totižto rád ve společnosti příjemných lidí. Přeji pěkný den.

 • N

  Pana doktora jsem si vybrala tady na znamylekar.cz pro jeho kladné recenze a musím uznat, že je vážně skvělý :-) ! Mimo to, že mají moc hezky vybavenou ordinaci, tak mají i velice sympatickou sestřičku. Nejen, že je pan doktor přátelský, je i velice vtipný a příjemný. Při vyšetření vše ochotně vysvětlí a člověk má lepší pocit, že je v dobrých rukách :-). Pane doktore, moc děkuji za Váš přístup, s přátelským pozdravem Nikola K.

  MUDr. Peter Plevák2017-04-05

  Tolik chvály NIKOLO. Nevím jak to vše pobrat. Ne teď vážně. Skutečně si Vašeho ocenění mé práce moc vážím a jsem rád, že jste v naši společnosti a mé péči spokojená.

 • S

  U pana doktora jsem dnes byla na ultrazvukovém vyšetření v Gennet. Byla jsem nadšená, pan doktor je nejen profesionální a pečlivý lékař, ale navíc také velice příjemný, vtipný a inteligentní člověk. Jeden z nejlepších lékařů, se kterými jsem se kdy setkala. Moc Vám děkuji, pane doktore. Mějte se, jak si zasloužíte - pěkně. Sabina Janíčková.

  MUDr. Peter Plevák2017-02-08

  Vážená paní Janíčková. Takové hodnocení se moc dobře čte. Nebo jako u nás na Slovensku hovoříme : " Ba čo viacej zahreje i u srdca " Jsem rád, že jste byla " u mne " v Gennetu spokojena. Doufám, že se ještě na ultrazvuku uvidíme. Přeji krásný zbytek dne. S úctou Plevák Peter

 • Setkali jsme se s panem doktorem Plevákem na prvotrimestrálním ultrazvuku a byli jsme moc spokojení. Jeho tempo, smysl pro humor i informování nás o průběhu vyšetření nám bylo blízké. Určitě to bylo dáno i tím, že nám říkal dobré zprávy, ale poctivě sledování a informování nás o tom, co vidí bylo příjemné, protože jsme měli s manželem oba dojem, že nás v místnosti vnímá a komunikuje s námi. Myslím, že o jeho profesionalitě svědčí i spoluautorství článku, které odráží jeho snahu o aktivitu nad rámec povinností. Moc mu děkujeme za jeho přístup a přejeme krásný Advent i Vánoce - Lucie Michálková

  MUDr. Peter Plevák2016-12-17

  Vážená paní Michálková. Moc děkuji za Vaše pozitivní hodnocení. Jsem velmi rád, že můj určitý a musím podotknout, že velmi specifický styl humoru ( který nemusí každému vyhovovat ) se právě Vám a manželovi líbil. Těším se na další UZ v Gennetu, resp. případnou návštěvu v naši ordinaci. Také přeji krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok a ať Vám těhotenství dělá radost.

 • S panem doktorem jsem byla velice spokojená ... Líbil se mi jeho přístup ... Je velice přátelský a milý ... Mohu jen doporučit ... :) Petra z Č.L.

  MUDr. Peter Plevák2016-11-30

  Moc Vám " Petro " / můžu li Vám tak říci / děkuji za pozitivní hodnocení. Jsem rád, že jste byla v " mé " péčí spokojena, člověk je rád, když má od pacientů zpětnou vazbu ( samozřejmě nejlépe pozitivní ???? )