Pediatr Město Albrechtice

• „Dokonalý doktor. Vysvětlení bylo stručně a snadno se pochopilo. Byl hodný, milý. Jen a jen doporučuji

Revoluční 897/42, Krnov Mapa

• „Lékařka na svém místě,pokaždé přívětivý přístup a s dětma to umí. K MUDr.Geržové jsme přešli po velmi zlé zkušenosti s MUDr.Kučovou před osmi lety,od této doby nemáme jedinou připomínku k postupům a radám MUDr.Geržové.Tuto lékařku mohu za sebe jen doporučit,podle mě se jedná o jednu z mála rozumných, vstřícných a velice příjemných dětských lékařek. Více

Žižkova 7, Krnov Mapa

Úvalno 13, Bruntál Mapa

Lichnov 300, Opava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila s oběma dětmi. Synovi je letos 25 let je žënatý a má dcerku se kterou snacha chodí rovněž k paní doktorce a je s ní spokojená. Dcerce je 19 let a doposud protože studuje k ní chodí také.Za 25 let se mi nestalo, že by nás odbyla nebo byla neochotná, nikdy se nestalo, že by mi špatně poradila nebo posoudila špatně diagnozu. Její vskutku mateřský přístup a profesionalita je na velmi vysoké úrovni.Vyzařuje z ní mnohaletá profesionalita a praxe.Vřele DOPORUČUJI !!!!!! Více

Zátor 98, Bruntál Mapa

Revoluční 42, Krnov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Synové chodí do ordinace velmi rádi, je zde příjemné prostředí. Jako rodiče jsme s přístupem velmi spokojení, vždy když bylo potřeba, byla synům poskytnuta okamžitá péče. Za nás můžeme doporučit. Více

Mikulášská 61a, Krnov Mapa

Prakt. lékař pro děti, dorost, kardio.

• „P. Čechová je ochotný člověk, přetáhne ordinační hodiny, když jsme potřebovali inhalátor tak přijela do Holasovic aby mi ho půjčila a to byl první svátek vánoční. A taky ji můžu otravovat po telefónu třeba v sobotu večer a vždy mi telefon vezme a poradí. Děkujeme že jsme u Vás :-) Více

č.d. 130, Holasovice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pro svého chlapečka jsem nemohla zvolit lepšího pediatra. Je velmi příjemný, pečlivý, nic nepodceňuje, všechno v klidu vysvětlí, zkrátka skvělý. Sestřička paní Štěpánová také podle mě nemá konkurenci, jednak co se týče péče o děti, vždy perfektně poradí, ale hlavně díky svým zkušenostem laktační poradkyni, díky ní kojím, z porodnice jsem přišla absolutně "nerozkojená", málem jsme to vzdali. Tohoto lékaře mohu jen a jen doporučit. Více

Nádražní 27, Bruntál Mapa

Bruntál

• „Nabizi i leky na bazi bylinek, coz je skvele, ze nechce hned do deti rvat chemii. S detmi to umi, byli jsme moc spokojeni (vysetreni pri nemoci na dovolene v Karlove Studance). Více

Bezručova 113, Vrbno pod Pradědem Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Výborná lékařka, zkušená a vstřícná sestřička, profesionální přístup, skvělá diagnostika, nikdy jsem se nesetkala s neochotou, naopak, vždy snaha vyřešit problém. A to nemohu říct, že naše děti byly zdravé. Více

Nádražní 22, Bruntál Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pán doktor nám zdvihol telefón, venoval sa nám a poradil, aj keď bol zrovna na dovolenke (čo sme nevedeli, chystali sme sa k nemu s dcérou v rámci našej dovolenky :)). To rozhodne nepovažujem za bežný štandard, a som rada, že sme natrafili zrovna naňho :) Více

Jesenická 448, Vrbno pod Pradědem Mapa

Prakt. lékař pro děti, dorost, kardio.

• „výborná, milá, ochotná lékařka, skvělý přístup k dětem

č.d. 430, Jindřichov Mapa

Na náměstí 122, Osoblaha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Moc spokojeni,příjemný přístup i odbornost,on i sestřička jsou vynikající profesionálové,doporučuji!

Písečná 255, Jeseník Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K MUDr. Jarošové jsem chodíval jako dítě. Nedá se jí nic vytknout.

Albrechtická 35/2175, Krnov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Tak tam jsem vždycky ráda chodila... škoda jen, že neexistuje jako rodinný lékař. Jen díky ní jsem se dostala z komplikací po operaci(v opavské nemocnici) Více

Holasovice 130, Opava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka mě měla 18 let, nikdy nic nezanedbala, naopak, když bylo potřeba, posílala nekompromisně krev na rozbor, na vyšetření, byla skvělá. Teď mám 7 letého synka a jsme opět spokojeni, paní doktorka i sestřička jsou skvělé!!! Více

Revoluční 20, Bruntál Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pani doktorka je velice milá a má hezký přísptup k dětem, vždy poradí.

B. Němcové 8/74, Město Albrechtice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Velmi dobrý doktor, přestože k němu musíme s dítětem dojíždět, neměnila bych. Velmi vstřícný, příjemný jak k dětem, tak k rodičům. Každou léčbu pečlivě zvažuje, snaží se děti co nejméně zatěžovat chemií, ale ne na úkor jejich zdraví. Mohu vřele doporučit. Více

Nádražní 27, Bruntál Mapa