Kačengovi ordinace s.r.o
Máchova 400, Benešov

• všeobecný praktický lékař
  • urgentní medicína

Umístění: Kačengovi ordinace s.r.o Jiný

Jeden z nejlepších praktic.lékařů , které jsem poznal. Samozřejmě je specifický - ale v dnešní době ??? Aby měl hroší kůži s dnešními "Pacienty" .
Je přímý , seriozní , Přesný !!!! a Vždy se snaží vyřešit - co je po něm žádáno.Svými prac. hodinami se snaží vyjít vstříc různé škále pacientů.
Kéž by takových bylo více .......

Umístění: Kačengovi ordinace s.r.o Jiný

Toto byla zatím ta nejhorší návštěva u doktora kterou jsem kdy zažil. Potvrzení jsem dostal ale stálo to za to??? Pan Kačenga se choval úplně bez respektu a bylo vyloženě vidět jak ho štvu mou přiltomností. Vrcholem všeho bylo, když mě, dospělému člověku řekl: „vy tady nejste od toho abyste myslel”. Lidem, kteří váhají k panu doktorovi jít doporučuji, aby vyhledali jinou lékařskou pomoc.

Umístění: Kačengovi ordinace s.r.o změna praktického lékaře

Pan doktor je velice vstřícný a ve své práci profesionál.Velmi dobře jedná s lidmi a pacientovi se věnuje opravdu na 100%.Skvělý doktor.

Umístění: Kačengovi ordinace s.r.o

Pan doktor Kačenga je velice vstřícný, vyslechne vás, pohlédne na problém bez předsudku a adekvátně jej řeší. Pokud chcete, poradí, řekne svůj názor, ale nijak vám jej nevnucuje. A to, že při každé návštěvě podá ruku jak při příchodu, tak i odchodu je v dnešní době k nezaplacení a spousta lékařů by se od pana doktora mohla inspirovat.