MUDr. Pavlína Strnadová

Zubař Více

Český Brod 1 adresa

10 názor

Adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Žižkova 282, Český Brod

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Vždy naprostá spokojenost.

M
Ověřený profil

Je to smutné, ale je tomu tak, že v dnešní době dovede vykonávat své řemeslo pouze hrstka takových to odborníku jako je tato paní zubařka. Zlaté ruce, cit pro práci a dokonalá souhra lékařky se sestrou v této ordinaci zasluhuje pouze a jen samé poklony a obdiv celé mé rodiny. V problematice stomatologie nám nemohl být seslán dražší poklad. Jen tak dál ženy. Mr.Bart

M
Ověřený profil

Absolutně profesionální zubařka. Ač jsem pacient, co ji dost zaměstnává, nemohu vůbec nic vytknout. V případě akutních potíží rychle pomůže. Nesmím ani opomenout v mých očích perfektní souhru s její sestřičkou a příjemnou atmosféru v ordinaci. Vlastně ani moc nechápu pojem "strach ze zubaře". Jsem šťastná, že jsem pacientkou tak žádaného a bohužel novým pacientům nedostupného zubaře.


M
Ověřený profil

Doktorka Strnadová je perfektní stomatolog, milý a úžasný člověk s trpělivým a laskavým přístupem k dětem. Škoda že má plnou ordinaci, přešli bychom k ní s manželem také. Náš syn i přez úraz ústní dutiny a traumatický zážitek ze dvou let díky doktorce Strnadové postupně zbavuje svého strachu ze zubařů.


Ověřený profil

Milá a příjemná lékařka :-) Bohužel nepřijímá nové pacienty :-(


Ochotná pečlivá.


Naprosto úžasný přístup a profesionální výkon práce.


L

Paní doktorka je dle mého názoru pečlivá a moc šikovná. Soudím, ale zatím jen podle sebe a já jsem naštestí člověk, který nemá téměř žádné problémy se zuby. Chodím pravidelně na půlroční prohlídky, což paní doktorka hodně oceňuje. Naposledy my vrtala mezizubní kaz a to je zhruba před 4 až 5 lety, to už si bohužel nepamatuji přesně, ale plomba drží a zub nebolí. Je ochotná, a s každou návštěvou si odnesu i radu, jak správně pečovat o chrup. Ordinaci má perfektně vybavenou i včetně rtg. Osobně si zatím nemohu stěžovat.


M

Jsem moc spokojená, chodím k paní doktorce s dcerou. I když je dcera ještě malá, narozdíl od maminky, se díky paní doktorce, u zubního lékaře nebojí. Před prvním zákrokem jí vše vysvětlila a ukázala a tak vše proběhlo bez problémů a slziček. Moc děkuji!


A

Paní doktorka je velice profesionální a její přístup k pacientovi velice individuální. Díky své pečlivosti a odbornosti najde jádro problému a v podstatě bezbolestně vyřeší pacientův problém. Jsem moc ráda, že jsem k ní byla doporučena a moc si jí vážím. Děkuji jí touto formou, že mi zachránila zuby a nadále o mě pečuje.


Došlo k chybě, zkuste to znovu