MUDr. Pavlína Strnadová

Český Brod 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Žižkova 282, Český Brod

Vždy naprostá spokojenost.

Je to smutné, ale je tomu tak, že v dnešní době dovede vykonávat své řemeslo pouze hrstka takových to odborníku jako je tato paní zubařka. Zlaté ruce, cit pro práci a dokonalá souhra lékařky se sestrou v této ordinaci zasluhuje pouze a jen samé poklony a obdiv celé mé rodiny. V problematice stomatologie nám nemohl být seslán dražší poklad. Jen tak dál ženy. Mr.Bart

Absolutně profesionální zubařka. Ač jsem pacient, co ji dost zaměstnává, nemohu vůbec nic vytknout. V případě akutních potíží rychle pomůže. Nesmím ani opomenout v mých očích perfektní souhru s její sestřičkou a příjemnou atmosféru v ordinaci. Vlastně ani moc nechápu pojem "strach ze zubaře". Jsem šťastná, že jsem pacientkou tak žádaného a bohužel novým pacientům nedostupného zubaře.

Doktorka Strnadová je perfektní stomatolog, milý a úžasný člověk s trpělivým a laskavým přístupem k dětem. Škoda že má plnou ordinaci, přešli bychom k ní s manželem také. Náš syn i přez úraz ústní dutiny a traumatický zážitek ze dvou let díky doktorce Strnadové postupně zbavuje svého strachu ze zubařů.

Milá a příjemná lékařka :-) Bohužel nepřijímá nové pacienty :-(

Ochotná pečlivá.

Naprosto úžasný přístup a profesionální výkon práce.

Paní doktorka je dle mého názoru pečlivá a moc šikovná. Soudím, ale zatím jen podle sebe a já jsem naštestí člověk, který nemá téměř žádné problémy se zuby. Chodím pravidelně na půlroční prohlídky, což paní doktorka hodně oceňuje. Naposledy my vrtala mezizubní kaz a to je zhruba před 4 až 5 lety, to už si bohužel nepamatuji přesně, ale plomba drží a zub nebolí. Je ochotná, a s každou návštěvou si odnesu i radu, jak správně pečovat o chrup. Ordinaci má perfektně vybavenou i včetně rtg. Osobně si zatím nemohu stěžovat.

Jsem moc spokojená, chodím k paní doktorce s dcerou. I když je dcera ještě malá, narozdíl od maminky, se díky paní doktorce, u zubního lékaře nebojí. Před prvním zákrokem jí vše vysvětlila a ukázala a tak vše proběhlo bez problémů a slziček. Moc děkuji!

Paní doktorka je velice profesionální a její přístup k pacientovi velice individuální. Díky své pečlivosti a odbornosti najde jádro problému a v podstatě bezbolestně vyřeší pacientův problém. Jsem moc ráda, že jsem k ní byla doporučena a moc si jí vážím. Děkuji jí touto formou, že mi zachránila zuby a nadále o mě pečuje.