Pavlína Plášilová, ortoped Most

MUDr. Pavlína Plášilová

Ortoped Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

1.5

Obecné skóre
4 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
V
Umístění: jiné místo Jiný

paní doktorku jsem navštívila koncem května s bolestí palce ruky měla jsem popis rentgenu sebou , paní doktorka mi kloub obstřikla a ukázala na PC ortézu , kterou mám při zátěži nosit ( mám manuelní zaměstnání a řídím vysokozdvižný vozík, při kterém palec hodně namáhám a s ortézou , která mi zafixuje palec si to vůbec nedovedu představit) tak jsem paní doktorce řekla : s tím , ale nebudu moct pracovat ? A teď na mě spustila : vůbec na mě nezkoušejte , že byste snad s artrózou chtěla marodit ? To zkuste u jiného lékaře , ale u mne ne !! podotýkám je mi 61 let , nikdy jsem nijak nemarodila , až teď na stáří se ozývají problémy. Tak jsem paní doktorku poslechla a navštívila jiného ortopeda .Ten mi bude v nejbližší době měnit kloub , protože mám artrózu v hodně pokročilém stadiu. A já si myslím , že bychom s bolestí neměli pracovat - pokud s tím jde něco udělat. Takže , jak je možné , že u paní doktorky jsem zdravá a mohu s ortézou pracovat a u jiného lékaře je to na výměnu kloubu ? Palec mě stále bolí , nic s ním nezvednu a připravuji se na operaci , takže za mne paní doktorka néééé

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient
Umístění: Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Most, o.z. Jiný

U paní doktorky jsem byla s 3tydenim miminkem na vyšetření kyčlí a tak hrozný přístup od lékaře jsem ještě nezažila. Naprostá arogance a neochota cokoliv vysvětlit, po půl minutě na mě hodila frejkovu peřinku a bez dalšího vysvětlení jsme byly vykmitnuty z vyšetřovny. Doporučuji jet pro další názor k jinému ortopedovi tak jako jsme to udělaly my.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Š
Ověřeny pacient

Paní doktorka je úžasná, její přístup je věcný, ale velmi profesionální, hlavně rozumí své práci. Je to člověk na správném místě. Je poctivá a snaží se pomoci všemi možnými dostupnými prostředky. Jsem s ní velice spokojena.


H
Ověřeny pacient

Paní doktorku nedoporučuji z důvodu jejího velice arogantního jednání vůči pacientovi. Trpím artrózou v obou kyčlích + zdravotní komplikace v oblasti páteře. Každý pacient s artrózou ví, o čem mluvím - bodavé bolesti ve dne i v noci + snížená pohyblivost v obou dolních končetinách.
Paní doktorka neprojevila při vyšetření ani trochu té obyčejné lidskosti. Při vyšetření mi za nohy "tahala" do stran, až jsem křičela bolestí, neboť zřejmě chtěla dokázat, že si problémy s pohyblivostí vymýšlím, a ještě mě při tom pobízela slovy "ať uvolním svaly v dolních končetinách", což mi opravdu nešlo, protože jsem měla příšerné bolesti v oblasti kyčlí a paní doktorka tak byla čím dál naštvanější, takže jsem se během jejího vyšetření cítila jako obtížný hmyz.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti